Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Serena Williams trekt zich met schouderblessure terug

Tennisster Serena Williams trekt zich met schouderblessure terug

MELBOURNE (ANP) - De Amerikaanse tennisster Serena Williams heeft in aanloop naar de Australian Open een schouderblessure opgelopen. De 39-jarige Williams meldde zich daarom af voor de halve finales van de Yara Valley Classic in Melbourne, waarin ze het zou opnemen tegen Ashleigh Barty. De Australische nummer 1 van de wereld krijgt zo een vrije doortocht naar de finale.

Williams had eerder op de dag in de kwartfinales nog afgerekend met landgenote Danielle Collins: 6-2 4-6 10-6 (supertiebreak). De 23-voudig grandslamkampioene moest voor het eerst deze week een set afstaan. Williams zei na de partij niets over schouderproblemen, maar meldde zich enkele uren daarna toch af.

"Ik ben blij dat ik deze partij via zo'n supertiebreak naar me toe heb getrokken", zei Williams. "Het was anders dan anders, maar wel leuk."

Barty versloeg met Shelby Rogers ook een Amerikaanse in de kwartfinales. De aanvoerster van de wereldranglijst besliste de partij eveneens via een supertiebreak: 7-5 2-6 10-4. Barty treft in de eindstrijd de winnares van de partij tussen Marketa Vondrousova uit Tsjechië en de Spaanse Garbiñe Muguruza, die Sofia Kenin met 6-2 6-2 uitschakelde. De Amerikaanse had Muguruza vorig jaar verslagen in de finale van de Australian Open.

Meer uit Sport

Verstappen werkt goede laatste testdag af in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) kende vrijdag een goede laatste testdag in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen zette in de middag met zijn Red Bull de derde tijd neer. Eerder op de dag mocht zijn ploeggenoot Isack Hadjar (21) de wagen testen. Hij kwam tot de dertiende tijd van de dag. Charles Leclerc was met zijn Ferrari het snelst.

20 minuten geleden
Tourwinnares Ferrand-Prévot verlengt bij Visma-Lease a Bike

DEN BOSCH (ANP) - Wielrenster Pauline Ferrand-Prévot (34) heeft haar contract bij de Nederlandse ploeg Visma-Lease a Bike verlengd. De Française won vorig jaar de Tour de France Femmes in haar debuutjaar voor de ploeg. Ze tekende bij tot 2028.

2 uur geleden
Noren zorgen met zeventien gouden medailles voor record op Spelen

MILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor een record gezorgd. Biatleet Johannes Dale Skjevdal won het onderdeel 15 kilometer massastart en bezorgde zijn land daarmee de zeventiende gouden medaille.

2 uur geleden
Wielrenner Milan sprint opnieuw naar ritzege in UAE Tour

DUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.

3 uur geleden
Freestyleskiër Hess maakt 'L'-teken nadat Trump hem loser noemt

LIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.

3 uur geleden
Wielerploeg Tietema maakt in Giro debuut in grote ronde

MILAAN (ANP) - Unibet Rose Rockets, de wielerploeg van Bas Tietema, mag zijn debuut maken in een grote ronde. De ploeg heeft een wildcard ontvangen voor de Giro d'Italia, die op 8 mei van start gaat in Bulgarije.

5 uur geleden
Oekraïne boycot opening Paralympische Spelen door deelname Russen

KYIV (ANP) - De Oekraïense delegatie zal niet deelnemen aan de openingsceremonie van de Paralympische Winterspelen in Milaan. Ook eist het Oekraïense nationale paralympisch comité dat de Oekraïense vlag niet wordt gebruikt tijdens die ceremonie. Woensdag liet de Oekraïense overheid al weten geen regeringsfunctionarissen af te laten reizen naar Milaan voor de Paralympische Spelen.

8 uur geleden