Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Serena Williams terug in Fed Cup

Tennisster Serena Williams terug in Fed Cup

NEW YORK (ANP) - Tennisster Serena Williams maakt komende maand voor eigen publiek haar rentree in de Fed Cup. De 23-voudige grandslamwinnares treedt met de Amerikaanse ploeg in Everett in de staat Washington aan (7-8 februari) tegen Letland. De winnaar van dat duel plaatst zich voor de Fed Cup Finals half april in Boedapest.

Williams kwam in februari 2018 voor de laatste keer uit in het landentoernooi voor vrouwenteams. Nederland was destijds de tegenstander. Oranje verloor met 3-1 in Asheville. In het enkelspel is de 38-jarige Amerikaanse in de Fed Cup sinds haar debuut in 1999 nog steeds ongeslagen (dertien overwinningen).

Williams won afgelopen zondag in Auckland haar eerste titel sinds haar triomf bij de Australian Open in 2017. Ze laste drie jaar geleden een pauze van een ongeveer jaar in vanwege het moederschap.

Meer uit Sport

Swiatek verliest van Rybakina in kwartfinale Australian Open

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Iga Swiatek blijft ook dit jaar zonder eindzege op de Australian Open. De Poolse nummer 2 van de wereld, die de drie andere grandslamtoernooien al wel won, verloor in de kwartfinales in Melbourne van de Kazachse Elena Rybakina: 5-7 1-6.

1 uur geleden
Djokovic naar halve finale Australian Open dankzij opgave Musetti

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Novak Djokovic is in de kwartfinales van de Australian Open ontsnapt aan uitschakeling. Zijn Italiaanse tegenstander Lorenzo Musetti gaf door een blessure op in de derde set, na de eerste twee te hebben gewonnen: 6-4 6-3 1-3.

1 uur geleden
Tennisster Gauff boos over uitzenden kapotslaan racket

MELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Coco Gauff wil graag dat niet alle emoties van teleurgestelde spelers worden uitgezonden en meer ruimte voor privémomenten bij de grote toernooien. Dat zei de Amerikaanse na haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open tegen de Oekraïense Elena Svitolina.

18 uur geleden
Alcaraz voor het eerst naar halve finales Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich voor het eerst geplaatst voor de halve finales van de Australian Open. In de Rod Laver Arena in het hete Melbourne klopte de Spaanse nummer 1 van de wereld thuisfavoriet Alex De Minaur: 7-5 6-2 6-1. Alcaraz is dit toernooi nog zonder setverlies.

21 uur geleden
Verstappen voor het eerst circuit op met nieuwe RB22

BARCELONA (ANP) - Max Verstappen heeft zich dinsdag op het Formule 1-circuit in Barcelona voor het eerst laten zien in de nieuwe RB22. De viervoudige wereldkampioen van Red Bull nam tijdens de tweede besloten testdag plaats achter het stuur. Na het verliezen van zijn wereldtitel deed hij dat met nummer 3 op de auto in plaats van nummer 1.

22 uur geleden
Bijna 20.000 kaarten verkocht voor TeamNL Huis bij Winterspelen

ARNHEM (ANP) - Tot nu toe zijn bijna 20.000 kaarten verkocht voor het TeamNL Huis dat tijdens de Winterspelen in Milaan staat. Volgens een woordvoerster van NOC*NSF is dit ongeveer tweederde van het totaal aantal beschikbare tickets.

23 uur geleden
Zverev bereikt halve finale Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev heeft zich geplaatst voor de halve finale van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Amerikaan Learner Tien: 6-3 6-7 (5) 6-1 7-6 (3).

1 dag geleden