Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Schuurs voor het eerst sinds 2017 niet op WTA Finals

Tennisster Schuurs voor het eerst sinds 2017 niet op WTA Finals

WUHAN (ANP) - Tennisster Demi Schuurs doet dit jaar voor het eerst sinds 2017 niet mee aan de WTA Finals. Dat eindejaarstoernooi is bedoeld voor de acht beste koppels van het jaar. Eind dit jaar wordt het lucratieve toernooi gehouden in het Saudische Riyad.

Schuurs vormde dit seizoen een koppel met de Braziliaanse Luisa Stefani, die heeft besloten haar seizoen te beëindigen. "Plaatsing voor de WTA Finals was het doel, maar ik heb de afgelopen weken wat pijn in mijn knie gevoeld en heb besloten naar mijn lichaam te luisteren. Het is nu mijn prioriteit om mijn lichaam te verzorgen en me voor te bereiden op 2025", schreef Stefani op Instagram.

De 31-jarige Schuurs en Stefani staan tiende op de jaarranking en maakten nog kans op deelname aan de WTA Finals. Het toernooi begint op zaterdag 2 november en de komende weken staat plaatsing nog op het spel.

Schuurs haalde in 2019, 2021 en 2022 de halve eindstrijd op de WTA Finals, waar ze de afgelopen jaren een vaste klant was. In 2020 ging het toernooi niet door vanwege de uitbraak van het coronavirus.

Meer uit Sport

Sprintvrouwen 4x100 meter naar finale WK estafette

GUANGZHOU (ANP) - De atletes op de 4x100 meter estafette hebben op de World Relays in het Chinese Guangzhou de finale gehaald. Dat betekent dat het Nederlandse sprintkwartet zich heeft gekwalificeerd voor de WK atletiek in september in Tokio.

2 minuten geleden
Tennisser De Jong met mooie zege naar derde ronde in Rome

ROME (ANP) - Jesper de Jong heeft met een mooie overwinning op Alejandro Davidovich Fokina de derde ronde van het tennistoernooi van Rome bereikt. De 24-jarige Haarlemmer was veel te sterk voor de Spanjaard, de nummer 26 van de wereldranglijst. De Jong gunde zijn opponent slechts twee games: 6-0 6-2.

24 minuten geleden
MotoGP introduceert races met Harley-Davidson in 2026

LE MANS (ANP) - De MotoGP introduceert een nieuwe mondiale raceklasse met motoren van het beroemde Amerikaanse merk Harley-Davidson. De serie van twaalf races start in 2026, met steeds twee races tijdens zes grands prix verdeeld over Europa en de Verenigde Staten.

48 minuten geleden
Vollering bedankt 'sterke ploeg' voor tweede eindzege in Vuelta

ALTO DE COTOBELLO (ANP) - Demi Vollering was uiteraard dolblij met haar tweede achtereenvolgende eindzege in de Vuelta Femenina, maar ze vergat niet haar ploeggenoten van FDJ-Suez te betrekken bij haar succes. "Het team was zo sterk. We hebben ook vandaag weer de controle gehad over de koers", zei de 28-jarige wielrenster in het flashinterview na de laatste etappe. Vollering gaf de rode trui glans door de slotrit naar de Alto de Cotobello te winnen. "Met dank aan de prestaties van het hele team."

1 uur geleden
Wielrenster Vollering zegeviert opnieuw in Ronde van Spanje

ALTO DE COTOBELLO (ANP) - Demi Vollering heeft voor het tweede jaar op rij de Ronde van Spanje gewonnen. De 28-jarige wielrenster van FDJ-Suez verdedigde met succes haar leiderstrui in de zevende en laatste etappe, een zware bergrit over 152 kilometer met aankomst op de Alto de Cotobello in Asturië. Vollering won zelfs de etappe door in de laatste kilometer weg te rijden van haar belangrijkste rivalen, de Zwitserse Marlen Reusser en Anna van der Breggen.

1 uur geleden
Tweede pole op rij voor Quartararo in MotoGP

LE MANS (ANP) - De Franse motorcoureur Fabio Quartararo heeft poleposition veroverd in de MotoGP in zijn thuisrace op het circuit van Le Mans. Het was al zijn tweede pole op rij en daarmee zet de voormalig wereldkampioen zijn opmars voort in de koningsklasse van de motorsport. De 26-jarige fabrieksrijder van Yamaha troefde in de kwalificatie de Spaanse broers Marc en Alex Márquez af, die dit seizoen tot dusver domineren. Quartararo verpulverde met een tijd van 1.29,324 het baanrecord.

3 uur geleden
Oud-Tourwinnaar Ullrich gewond bij verkeersongeval

BERLIJN (ANP/DPA) - Voormalig Tourwinnaar Jan Ullrich is gewond geraakt bij een verkeersongeval in zijn woonplaats. Een auto reed de 51-jarige Duitser aan, toen hij aan het fietsen was. De winnaar van de Ronde van Frankrijk in 1997 liep kneuzingen op en een gebroken sleutelbeen, meldde Eurosport.

16 uur geleden