Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Schuurs voor het eerst sinds 2017 niet op WTA Finals

Tennisster Schuurs voor het eerst sinds 2017 niet op WTA Finals

WUHAN (ANP) - Tennisster Demi Schuurs doet dit jaar voor het eerst sinds 2017 niet mee aan de WTA Finals. Dat eindejaarstoernooi is bedoeld voor de acht beste koppels van het jaar. Eind dit jaar wordt het lucratieve toernooi gehouden in het Saudische Riyad.

Schuurs vormde dit seizoen een koppel met de Braziliaanse Luisa Stefani, die heeft besloten haar seizoen te beëindigen. "Plaatsing voor de WTA Finals was het doel, maar ik heb de afgelopen weken wat pijn in mijn knie gevoeld en heb besloten naar mijn lichaam te luisteren. Het is nu mijn prioriteit om mijn lichaam te verzorgen en me voor te bereiden op 2025", schreef Stefani op Instagram.

De 31-jarige Schuurs en Stefani staan tiende op de jaarranking en maakten nog kans op deelname aan de WTA Finals. Het toernooi begint op zaterdag 2 november en de komende weken staat plaatsing nog op het spel.

Schuurs haalde in 2019, 2021 en 2022 de halve eindstrijd op de WTA Finals, waar ze de afgelopen jaren een vaste klant was. In 2020 ging het toernooi niet door vanwege de uitbraak van het coronavirus.

Meer uit Sport

Van der Poel onklopbaar: zevende zege in zevende veldrit

BAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.

34 minuten geleden
Beune krijgt geen aanwijsplek voor 1500 meter op Spelen Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft van de selectiecommissie geen aanwijsplek gekregen voor de 1500 meter op de Olympische Spelen. De regerend wereldkampioene werd op het olympisch kwalificatietoernooi vierde en greep zo naast een ticket voor de Spelen. Beune won dit seizoen de drie wereldbekerwedstrijden op de 1500 meter waarop ze startte.

52 minuten geleden
Groenewoud prolongeert Nederlandse marathontitel kunstijs

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud heeft haar Nederlandse titel bij het marathonschaatsen op kunstijs geprolongeerd. De schaatsster van Team Albert Heijn Zaanlander was op het ijs van Thialf in Heerenveen na honderd ronden de sterkste in de massasprint. Ze bleef op de meet Kim Talsma (tweede) en Lianne van Loon (derde) voor.

1 uur geleden
Gebroken hart bij schaatser Prins na missen Olympische Spelen

HEERENVEEN (ANP) - Het missen van de Olympische Spelen heeft voor een gebroken hart gezorgd bij Tim Prins. De 22-jarige Fries van Reggeborgh was als derde geëindigd op de 1500 meter, maar viel als tiende schaatser in de selectievolgorde af, omdat de selectiecommissie van de schaatsbond een aanwijsplek gaf aan Marcel Bosker, die ook in actie komt op de ploegenachtervolging.

1 uur geleden
Prins en Verkerk vallen af voor Spelen, Nuis rijdt 1500 meter

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsers Naomi Verkerk en Tim Prins zijn afgevallen in de selectie van de langebaanschaatsers voor de Olympische Spelen in Milaan. De selectiecommissie van schaatsbond KNSB maakte de lijst bekend met negen mannen en vrouwen. Kjeld Nuis kan door het afvallen van Prins zijn olympische titel op de 1500 meter verdedigen.

1 uur geleden
Tennisster Sabalenka wil revanche in 'Battle of the Sexes'

BRISBANE (ANP) - Tennisster Aryna Sabalenka wil graag een revanche tegen Nick Kyrgios in de 'Battle of the Sexes'. De nummer 1 van de wereld bij de vrouwen verloor op 28 december met 6-3, 6-3 van de Australiër in Dubai.

4 uur geleden
'Heuvelspecialist' Barré naar wielerploeg Visma - Lease a Bike

DEN HAAG (ANP) - Wielerploeg Visma - Lease a Bike heeft de Franse renner Louis Barré aangetrokken. De 25-jarige renner komt over van de Belgische ploeg Intermarché - Wanty en heeft een driejarig contract getekend bij de Nederlandse WorldTour-formatie.

5 uur geleden