Tennisster Schuurs verder in dubbelspel op Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Demi Schuurs staat in de tweede ronde van het vrouwendubbelspel op de Australian Open. Ze was samen met de Amerikaanse Asia Muhammad in twee sets te sterk voor Jessica Bouzas Maneiro en Yvonne Cavallé-Reimers uit Spanje: 6-3 6-2.
De 31-jarige Schuurs dubbelde afgelopen seizoen met de Braziliaanse Luisa Stefani, maar aan die samenwerking is een einde gekomen. De Limburgse dubbelspecialiste reikte in 2021 tot de halve eindstrijd van de Australian Open. Ze heeft in totaal negentien WTA-titels veroverd in het dubbelspel.
Robin Haase werd in de eerste ronde van het mannendubbelspel uitgeschakeld. Hij verloor samen met Aleksandr Nedovyesov uit Kazachstan van de Mexicaan Miguel Ángel Reyes-Varela en Sriram Balaji uit India: 6-4 6-3.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - De raad van commissarissen (rvc) van Ajax draagt Lesley Bamberger, Anita Coronel, Marry de Gaay Fortman, Edo Ophof en Duncan Stutterheim voor als leden van de rvc. Dat maakte de Amsterdamse club dinsdag bekend.
1 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka is doorgedrongen tot de tweede ronde van de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar won in drie sets van Antonia Ruzic uit Kroatië: 6-3 3-6 6-4.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - Itzhak de Laat is als vijfde en laatste shorttracker toegevoegd aan de selectie voor de Olympische Spelen van volgende maand in Milaan. De 31-jarige Fries is de vervanger van Daan Kos, die niet voldoende fit is na een rugblessure. Dat maakte schaatsbond KNSB dinsdag bekend.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Topontwerper John Owen verlaat in de loop van dit jaar het Formule 1-team van Mercedes. De 52-jarige Brit was sinds 2007 werkzaam voor het team.
2 uur geledenADELAIDE (ANP) - Samuel Watson heeft de proloog gewonnen van de Tour Down Under, de openingskoers van de WorldTour. De 24-jarige Engelsman van Ineos Grenadiers was na 3,6 kilometer in Adelaide een fractie sneller dan zijn landgenoot Ethan Vernon. Laurence Pithie uit Nieuw-Zeeland werd derde.
3 uur geledenMELBOURNE (ANP/RTR) - Tennisster Madison Keys heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De 30-jarige titelverdedigster uit de Verenigde Staten versloeg Oleksandra Oliynykova uit Oekraïne met 7-6 (6) 6-1.
6 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tallon Griekspoor is uitgeschakeld op de Australian Open. De 29-jarige Noord-Hollander ging in Melbourne in de eerste ronde in drie sets (6-2 6-3 6-2) ten onder tegen Ethan Quinn. De Amerikaan is de huidige nummer 80 van de wereldranglijst.
10 uur geleden