Tennisster Schuurs net als vorig jaar naar dubbelfinale Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Tennisster Demi Schuurs heeft met haar Amerikaanse dubbelpartner Desirae Krawczyk net als vorig jaar de finale bereikt op het WTA-toernooi van Stuttgart. De Limburgse en de Amerikaanse, beiden 29 jaar, versloegen het Chileens/Nieuw-Zeelandse koppel Alexa Guarachi/Erin Routliffe in twee sets: 6-1 7-5. Schuurs en Krawczyk verdedigen op het Duitse gravel hun titel.
Ze staan voor het eerst dit jaar samen in de eindstrijd van een WTA-toernooi. Op de Australian Open bleven Schuurs en Krawczyk steken in de kwartfinales en in Dubai in de halve finales. De Amerikaanse won onlangs met haar landgenote Danielle Collins wel de dubbeltitel in Charleston.
Op het ATP-toernooi van München lukte het Robin Haase niet om met Philipp Oswald de finale te bereiken. De 36-jarige Hagenaar en de 37-jarige Duitser verloren met 7-6 (8) 6-2 van het als eerste geplaatste Duitse koppel Kevin Krawietz/Tim Pütz.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is er niet in geslaagd het hoofdschema van het tennistoernooi van Miami te bereiken. De 26-jarige Zuid-Hollandse verloor in de eerste ronde van de kwalificaties in Florida in drie sets van Bianca Andreescu uit Canada: 6-4 1-6 5-7.
1 uur geledenINDIAN WELLS (ANP/AFP) - Jannik Sinner heeft het tennistoernooi van Indian Wells gewonnen. De Italiaan, de nummer 2 van de wereld, versloeg in de finale de Rus Daniil Medvedev in twee sets: 7-6 (6) 7-6 (4). Het is voor Sinner de eerste keer dat hij het toernooi in Indian Wells wint.
16 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Paralympische Spelen van Milaan en Cortina zijn beëindigd met de sluitingsceremonie in Cortina d'Ampezzo. Jeroen Kampschreur en Lisa Bunschoten-Vos droegen de Nederlandse vlag het Cortina Curling Olympic Stadium binnen.
23 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - Tennisser Novak Djokovic heeft zich teruggetrokken van het masterstoernooi van Miami. De 38-jarige Serviër heeft last van een schouderblessure, meldden de organisatoren.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer is voor de vierde keer wereldkampioen op de 500 meter geworden. De 24-jarige olympisch kampioene was bij de WK in Montreal de beste in de finale. Selma Poutsma greep het zilver. Chiara Betti uit Italië pakte het brons.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Jens van 't Wout heeft bij de WK shorttrack in Montreal zilver gegrepen op de 1000 meter. De olympisch kampioen eindigde als derde achter de Canadees William Dandjinou en Rim Jong-un uit Zuid-Korea. De Canadees werd echter gediskwalificeerd, waardoor Van 't Wout als tweede eindigde. Het brons ging naar de Brit Niall Treacy.
1 dag geledenMONTREAL (ANP) - Xandra Velzeboer heeft op de 1500 meter bij de WK shorttrack haar tweede zilveren medaille gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioene moest alleen Kim Gilli uit Zuid-Korea, de olympisch kampioene op deze afstand, voor zich dulden. Het brons ging naar de Amerikaanse Corinne Stoddard. Michelle Velzeboer eindigde als vijfde.
1 dag geleden