Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Rybakina verrassend onderuit in kwartfinale Adelaide

Tennisster Rybakina verrassend onderuit in kwartfinale Adelaide

ADELAIDE (ANP) - Elena Rybakina heeft in aanloop naar de Australian Open een pijnlijke nederlaag geïncasseerd. In de kwartfinale van het toernooi in Adelaide ging de nummer 3 van de wereld met 6-3 6-3 onderuit tegen de Russische Ekaterina Aleksandrova.

Voor de Kazachse Rybakina, die in 2022 Wimbledon won, is het de eerste nederlaag van het jaar. Ze begon ijzersterk met zes overwinningen op rij, maar had weinig kans tegen Aleksandrova. In de eerste set kwam Rybakina na een 4-0 achterstand nog terug tot 4-3, maar speelde daarna weer onder haar niveau. In set twee ging de 24-jarige opnieuw dramatisch van start. Bij een 5-0 achterstand pakte ze opnieuw drie games, alleen was dat te laat.

Aleksandrova speelt in de halve finale tegen de Letse Jelena Ostapenko. De andere halve finale gaat tussen de Russische Daria Kasatkina en de Amerikaanse Jessica Pegula.

Het toernooi in Adelaide geldt als voorbereiding op de Australian Open, de eerste grand slam van het jaar. Rybakina opent daar in de eerste ronde tegen Karolina Pliskova.

Meer uit Sport

Hartono en Koevermans dinsdag in actie in kwalificaties Wimbledon

LONDEN (ANP) - De Nederlandse tennissters Arianne Hartono en Anouk Koevermans beginnen dinsdag aan het kwalificatietoernooi voor Wimbledon. Hartono treft Tamara Zidansek uit Slovenië, terwijl Koevermans tegenover Jessika Ponchet uit Frankrijk staat.

10 uur geleden
Groenendijk prolongeert wereldtitel dammen

YAOUNDÉ (ANP) - De Nederlandse topdammer Jan Groenendijk heeft maandag zijn wereldtitel geprolongeerd. De 26-jarige Nederlander was in de Kameroense hoofdstad Yaoundé na elf ronden de beste en verdedigde zo zijn vorig jaar behaalde wereldtitel.

12 uur geleden
Belg Vliegen opnieuw coach van tennisser Griekspoor

SANTA PONSA (ANP) - De Belg Kristof Vliegen wordt opnieuw de coach van tennisser Tallon Griekspoor. De twee namen eind oktober afscheid van elkaar, nadat ze gedurende twee periodes tien jaar hadden samengewerkt.

13 uur geleden
Basketballers 3x3 beginnen WK in Mongolië met twee zeges

ULAANBAATAR (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn voortvarend begonnen aan het WK in Ulaanbaatar, de hoofdstad van Mongolië. De olympisch kampioen won zijn eerste twee groepswedstrijden. De ploeg van bondscoach Aron Roijé won eerst van Groot-Brittannië met 20-19 en daarna van Litouwen met 21-19. Oranje speelt dinsdag groepswedstrijden tegen Zwitserland en Spanje.

13 uur geleden
Bach neemt afscheid, Coventry nu formeel olympische baas

LAUSANNE (ANP) - De nieuwe voorzitter Kirsty Coventry heeft de leiding van het Internationaal Olympisch Comité (IOC) formeel overgenomen van Thomas Bach. De 41-jarige voormalige topzwemster uit Zimbabwe kreeg tijdens een ceremonie de sleutel van het hoofdkantoor in Lausanne overhandigd door de 71-jarige Duitser.

17 uur geleden
Gilgeous-Alexander leidt Oklahoma City Thunder naar NBA-titel

OKLAHOMA CITY (ANP/RTR) - De basketballers van Oklahoma City Thunder hebben een spetterend seizoen bekroond met de titel in de NBA. Topschutter Shai Gilgeous-Alexander leidde de ploeg in eigen huis naar de zege in het zevende en beslissende duel in de finale tegen Indiana Pacers: 103-91.

22 uur geleden
Thunder verslaat Pacers in zevende duel van NBA-finale

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP/RTR) - Oklahoma City Thunder heeft Indiana Pacers verslagen in het zevende en laatste duel in de NBA-finale in het Amerikaanse Oklahoma City. Het werd 103-91.

1 dag geleden