Tennisster Rus wint opnieuw ITF-toernooi op Gran Canaria
SAN BARTOLOMÉ DE TIRAJANA (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft opnieuw een ITF-toernooi op Gran Canaria op haar naam geschreven. De nummer 70 van de wereld was in de finale in San Bartolomé de Tirajana veel te sterk voor de pas 16-jarige Victoria Jimenez Kasintseva. De kwalificatiespeelster uit Andorra wist slechts één game te winnen: 6-0 6-1.
Vorige week was Rus op dezelfde locatie eveneens de beste. Ze heeft nu tien duels op rij gewonnen zonder setverlies. Mede daardoor kan Rus met het nodige vertrouwen toewerken naar de US Open, die op 30 augustus in New York van start gaat.
De titel in het dubbelspel ging naar Arianne Hartono, die net als vorige week een tandem vormde met Olivia Tjandramulia. De Nederlands/Australische combinatie versloeg in de finale de Argentijnse speelsters Julieta Estable en Maria Lourdes Carle met 6-4 2-6 10-7.
Meer uit Sport
AMSTERDAM (ANP) - Rico Verhoeven doet op 23 mei in Egypte een gooi naar de wereldtitel boksen in de categorie zwaargewicht. Verhoeven neemt het op tegen regerend wereldkampioen Oleksandr Usyk. Dat meldt de organisatie van het evenement.
1 uur geledenWENEN (ANP) - De Nederlandse basketballers hebben hun derde duel in de WK-kwalificatie gewonnen. De ploeg van bondscoach Johan Roijakkers versloeg Oostenrijk in Wenen met 81-71. Bij rust stond Oranje al met 40-34 voor.
1 uur geledenDUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor is voor de zesde keer in zijn carrière doorgedrongen tot de finale van een ATP-toernooi. De nummer 25 van de wereldranglijst was in Dubai met 7-5 7-6 (6) te sterk voor de als vijfde geplaatste Rus Andrej Roeblev. De Nederlander blesseerde zich aan het einde van de eerste set, maar kon alsnog doorspelen.
4 uur geledenPRAAG (ANP) - Schaatsbond KNSB stuurt kunstrijdster Niki Wories en het duo Daria Danilova en Michel Tsiba naar de WK kunstrijden. Dat toernooi vindt van 24 tot en met 29 maart plaats in Praag, Tsjechië.
5 uur geledenUTRECHT (ANP) - Schaatsbond KNSB wijst geen vervanger aan voor Jutta Leerdam in aanloop naar het WK sprint. Dat meldt een woordvoerder van de KNSB. De olympisch kampioen op de 1000 meter gaf donderdagavond aan haar seizoen te beëindigen en geen gebruik te maken van de aanwijsplek. Femke Kok kreeg de andere aanwijsplek voor het WK en zal daar wel gebruik van maken.
9 uur geledenBELFAST (ANP) - Michael van Gerwen is in de eerste ronde van de wedstrijd in de Premier League in Belfast uitgeschakeld. De drievoudig wereldkampioen verspeelde een voorsprong van 5-3 tegen Gerwyn Price uit Wales (5-6).
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Merel Conijn is niet tevreden over de "bijzondere keuze" die de KNSB heeft gemaakt met betrekking tot de aanwijsplekken voor het WK allround. "Ze hebben mijn kans afgepakt om me te plaatsen voor het WK", zei Conijn na afloop van de huldiging van de olympiërs van TeamNL in Heerenveen.
1 dag geleden