Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Rus verslaat Golubic op WTA-toernooi Tenerife

Tennisster Rus verslaat Golubic op WTA-toernooi Tenerife

TENERIFE (ANP) - Arantxa Rus heeft de tweede ronde bereikt van het WTA-toernooi van Tenerife. De 30-jarige Zuid-Hollandse versloeg de als vijfde geplaatste Zwitserse Viktorija Golubic in twee sets: 6-3 6-4.

Rus evenaarde afgelopen maandag met de 61e plaats op de wereldranglijst haar hoogste positie ooit. Eerder bereikte ze die plaats in 2012. Golubic staat met de 45e plaats nog altijd een stuk hoger, maar het begin van de wedstrijd was voor Rus. Die liep met een break uit naar 2-0. De Zwitserse kwam echter terug tot 3-3, maar verloor daarna opnieuw haar opslagbeurt, waardoor Rus met een forehandwinner de eerste set kon pakken.

Na een korte pauze leek Golubic zich te herpakken in de tweede set. Ze liep uit naar 3-0, maar liet de Nederlandse vervolgens toch weer terugkomen. Rus won zelfs vijf games op rij. Op 5-4 serveerde ze voor de wedstrijd. Ze sloeg eerst twee breakpoints weg en en benutte haar eerste matchpoint.

In de tweede ronde treft Rus de winnaar van de partij tussen de Luxemburgse Mandy Minella en de Belgische Greet Minnen.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit Belgiƫ: 3-2.

2 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

2 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

4 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

4 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

5 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

10 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

23 uur geleden