
Tennisster Rus verliest van Koedermetova in Linz
LINZ (ANP) - Tennisster Arantxa Rus is er niet in geslaagd de kwartfinale van het tennistoernooi van Linz te bereiken. De 29-jarige tennisster uit Monster verloor in drie sets van de als vijfde geplaatste Russin Veronika Koedermetova: 6-4 1-6 6-3.
Rus, de nummer 72 van de wereldranglijst, leverde tegen Koedermetova meteen haar opslag in in de eerste set. Die achterstand kon ze in de rest van de set niet meer goedmaken. De Russische nummer 46 won de set met 6-4.
De Nederlandse herpakte zich in de tweede set en brak meteen de service van de Russin. Met een tweede break pakte Rus de set met 6-1.
In de derde set brak Koedermetova de opslagbeurt van Rus en liep uit naar 4-1. De Nederlandse kon die break niet meer ongedaan maken waardoor de Russische tennisster op 5-3 kon serveren voor de zege. Ze sloeg op haar eerste matchpoint toe.
Meer uit Sport
CINCINNATI (ANP) - De Spaanse tennisser Carlos Alcaraz heeft de vierde ronde bereikt van het masterstoernooi van Cincinnati. De nummer 2 van de wereldranglijst was in Ohio met 6-4 6-4 te sterk voor Hamad Medjedovic uit Servië. Alcaraz treft in zijn volgende partij de Italiaan Luca Nardi.
3 uur geledenBOEDAPEST (ANP) - Atlete Femke Bol heeft bij een grandprixwedstrijd in Boedapest de 400 meter horden gewonnen. De Nederlandse atlete realiseerde een tijd van 52,24 en was meer dan twee seconden sneller dan haar naaste belager, de Belgische Naomi Van den Broeck (54,50).
8 uur geledenRØNNE (ANP) - Mads Pedersen heeft dinsdag de eerste etappe van de Ronde van Denemarken gewonnen. Het was een rit van Nexø naar Rønne over 178 kilometer. De Deen van Lidl-Trek won de sprint van een kopgroep van negen renners voor de Slowaak Lukas Kubis en landgenoot Niklas Larsen.
11 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleybalster Jolien Knollema mist het WK van later deze maand met Oranje in Thailand. De 22-jarige passer/loper, die er vorig jaar wel bij was tijdens de Olympische Spelen van Parijs, is door een schouderblessure niet fit genoeg voor een plek in de definitieve selectie van veertien speelsters. Ook Danique Hamming en Hyke Lyklema vielen af, net als eerder al de geblesseerde Indy Baijens.
18 uur geledenCHENGDU (ANP/DPA) - De Italiaanse sporter Mattia Debertolis is overleden na zijn deelname aan de Wereldspelen in het Chinese Chengdu. De 29-jarige Debertolis werd vrijdag bewusteloos gevonden tijdens het onderdeel oriëntatieloop en overleed vier dagen later. De snelle medische hulp die hij had gekregen, bleek onvoldoende.
19 uur geledenCINCINNATI (ANP) - Aryna Sabalenka is met een moeizame zege op Emma Raducanu doorgedrongen tot de achtste finales van het toernooi van Cincinnati. De nummer 1 van de wereld was in drie sets te sterk voor de Britse voormalig winnares van de US Open: 7-6 (3) 4-6 7-6 (5).
1 dag geledenROTTERDAM (ANP) - Harrie Lavreysen keert in december terug naar de zesdaagse van Rotterdam. De organisatie van het evenement maakte de deelname van de vijfvoudig olympisch kampioen baanwielrennen maandag bekend.
1 dag geleden