Tennisster Rus verliest direct van Azarenka in Dubai
DUBAI (ANP) - Arantxa Rus is in de eerste ronde van het tennistoernooi van Dubai uitgeschakeld door Viktoria Azarenka. De Nederlandse verloor met 6-2 6-4 van de voormalig nummer 1 van de wereld.
De 33-jarige Rus begon matig aan de wedstrijd. Al in de eerste game leverde ze haar service in zonder een punt te winnen. Op 4-2 werd ze nog een keer gebroken, waarna Azarenka de set uitserveerde op haar eerste setpunt.
Ook in de tweede set leverde de Nederlandse al snel haar service in, al pakte ze die game direct terug van haar opponente. Toch kon Rus die lijn niet doortrekken. Op 4-4 verloor ze opnieuw haar servicegame en maakte Azarenka de wedstrijd vervolgens foutloos uit.
Rybakina
In de volgende treft Azarenka de nummer 4 van de wereld Elena Rybakina, die afgelopen weekend nog de finale verloor van het toernooi van Doha. Met 7-6 (8) 6-2 ging ze onderuit tegen de Poolse Iga Swiatek.
Diezelfde Swiatek is maandag nog steeds de nummer 1 van de wereld in de nieuwste WTA-ranking. Opvallend daarin is dat de Griekse Maria Sakkari voor het eerst sinds lange tijd uit de top-10 valt. Zij zakt met twee plaatsen naar de elfde plek. Rus blijft de hoogst genoteerde Nederlandse op plek 43.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP) - Max Verstappen heeft het niet naar zijn zin in de Formule 1 en gaat de komende "weken en maanden" nadenken over zijn toekomst. "Ik heb dingen uit te zoeken over wat ik precies wil", zei hij na afloop van de Grote Prijs van Japan bij Viaplay. "Het moet wel leuk blijven. Het is niet alleen Formule 1 in het leven, er zijn meer dingen die we kunnen doen", aldus de viervoudig wereldkampioen.
3 uur geledenSUZUKA (ANP) - De 19-jarige Kimi Antonelli is na zijn winst in de Grote Prijs van Japan de jongste leider ooit in het wereldkampioenschap van de Formule 1. Hij lost Lewis Hamilton af, die sinds zijn winst in de Grote Prijs van Spanje in 2007 in de boeken stond als jongste WK-leider ooit. Hamilton was destijds 22 jaar oud.
4 uur geledenSUZUKA (ANP) - Kimi Antonelli heeft zijn tweede zege op rij geboekt in de Formule 1. De 19-jarige Italiaan reed na een indrukwekkend optreden op het circuit van Suzuka zijn Mercedes naar de overwinning in de Grote Prijs van Japan.
5 uur geledenAUSTIN (ANP) - De Spaanse wegracer Jorge Martín (Aprilia) heeft bij de Grote Prijs van de Verenigde Staten de sprintrace gewonnen in de MotoGP. De coureur van Aprilia haalde op het circuit van Austin in Texas in de laatste ronde de Italiaan Francesco Bagnaia (Ducati) in.
7 uur geledenSUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.
1 dag geledenBERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.
1 dag geledenSUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.
1 dag geleden