Tennisster Rus uitgeschakeld in tweede ronde in Lyon
LYON (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft zich op het WTA-toernooi van Lyon niet weten te plaatsen voor de kwartfinales. De 30-jarige Westlandse moest het in de tweede ronde afleggen tegen Greet Minnen uit België. Rus won de eerste set met 6-4, maar gaf de partij daarna uit handen: 2-6 3-6. In die beide sets verloor ze steeds drie keer haar servicebeurt.
De als achtste geplaatste Rus boekte maandag op het Franse hardcourttoernooi haar eerste overwinning van dit jaar in het enkelspel. Ze versloeg de Chinese Wang Xiyu in de openingsronde met 7-6 (6) 6-4.
Rus, 79e op de wereldranglijst, trof in Minnen de nummer 113 van de wereld. De Nederlandse serveerde niet goed genoeg om de 23-jarige Belgische uit te schakelen.
Rus werd eerder dit jaar op de toernooien van Abu Dhabi en Melbourne in de eerste ronde uitgeschakeld. Dat gebeurde ook op de Australian Open.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - De Japanse tennisster Naomi Osaka komt niet meer in actie op de Australian Open. De tweevoudig winnares van het eerste grandslamtoernooi van het jaar heeft te veel last van een buikblessure. Ze heeft zich afgemeld voor haar wedstrijd in de derde ronde tegen de Australische Maddison Inglis.
43 minuten geledenWILLUNGA (ANP) - Ethan Vernon heeft de vierde etappe van de Tour Down Under gewonnen. De 25-jarige Brit was de snelste in een sprint van een ingekorte rit.
2 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Titelverdediger Madison Keys staat in de achtste finales van de Australian Open. De Amerikaanse won in twee sets van de Tsjechische Karolina Pliskova: 6-3 6-3.
2 uur geledenWIJK AAN ZEE (ANP) - Schaker Jorden van Foreest heeft bij het toernooi van Wijk aan Zee zijn eerste nederlaag geleden. De grootmeester verloor met zwart van de Turk Yagiz Kaan Erdogmus, met 14 jaar de jongste deelnemer.
15 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - McLaren heeft deels de rechtszaak tegen de Spaanse autocoureur Álex Palou gewonnen. De viervoudig kampioen in de IndyCar moet wegens contractbreuk ongeveer 12 miljoen dollar (10 miljoen euro) aan schadevergoeding betalen aan het Britse automerk. Het hooggerechtshof in Londen deed vrijdag uitspraak.
20 uur geledenFIORANO (ANP) - Ferrari heeft op het eigen circuit in Fiorano de auto onthuld waarmee het in 2026 nieuwe successen najaagt. Zevenvoudig wereldkampioen Lewis Hamilton was de eerste die een paar ronden reed in de rode SF-26.
21 uur geledenMELBOURNE (ANP) - Tennisser Alexander Zverev staat in de vierde ronde van de Australian Open. De als derde geplaatste Duitser won in vier sets van de Brit Cameron Norrie: 7-5 4-6 6-3 6-1. Hij maakte de wedstrijd af met zijn zestiende ace. Zijn volgende tegenstander in Melbourne is de Argentijn Francisco Cerúndolo.
22 uur geleden