Tennisster Rus uitgeschakeld in tweede ronde in Lyon
LYON (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft zich op het WTA-toernooi van Lyon niet weten te plaatsen voor de kwartfinales. De 30-jarige Westlandse moest het in de tweede ronde afleggen tegen Greet Minnen uit België. Rus won de eerste set met 6-4, maar gaf de partij daarna uit handen: 2-6 3-6. In die beide sets verloor ze steeds drie keer haar servicebeurt.
De als achtste geplaatste Rus boekte maandag op het Franse hardcourttoernooi haar eerste overwinning van dit jaar in het enkelspel. Ze versloeg de Chinese Wang Xiyu in de openingsronde met 7-6 (6) 6-4.
Rus, 79e op de wereldranglijst, trof in Minnen de nummer 113 van de wereld. De Nederlandse serveerde niet goed genoeg om de 23-jarige Belgische uit te schakelen.
Rus werd eerder dit jaar op de toernooien van Abu Dhabi en Melbourne in de eerste ronde uitgeschakeld. Dat gebeurde ook op de Australian Open.
Meer uit Sport
MONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
2 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
2 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
12 uur geledenAPELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de eerste wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Oekraïne. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets.
13 uur geledenKASTELA (ANP) - Zeilster Roos Wind is op het Europees kampioenschap in de ILCA6-klasse in Kroatië vijfde geworden. De 21-jarige zeilster eindigde bij de wedstrijden na elf races als zesde, maar met het wegstrepen van de Amerikaanse Charlotte Rose finishte ze als vijfde op het EK. In het klassement onder 23 jaar werd ze tweede.
16 uur geledenVERBANIA (ANP) - Alberto Bettiol heeft de dertiende etappe in de Giro d'Italia gewonnen. De Italiaan van XDS Astana kwam na 189 kilometer tussen Alessandria en Verbania solo aan. Andreas Leknessund uit Noorwegen werd tweede en Jasper Stuyven uit België derde.
18 uur geledenVEENENDAAL (ANP) - Charlotte Kool heeft de vijfde editie van Veenendaal-Veenendaal op haar naam geschreven. De 27-jarige Nederlandse van Fenix-Deceuninck klopte Kathrin Schweinberger uit Oostenrijk en de Nederlandse Nienke Veenhoven na een rit van 120 kilometer in een sprint.
19 uur geleden