Tennisster Rus treft Amerikaanse met wildcard op Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Arantxa Rus neemt het in de eerste ronde van het toernooi van Indian Wells op tegen de Amerikaanse Katie Volynets. De nummer 158 van de wereld heeft van de organisatie een wildcard ontvangen. Rus is de mondiale nummer 69.
Mocht de 31-jarige Rus haar eerste wedstrijd winnen, dan treft ze in de volgende ronde de als 23e geplaatste Russin Daria Kasatkina, die op Indian Wells onder neutrale vlag uitkomt. Een opmerkelijke eerste ronde is die tussen de grandslamkampioenes Naomi Osaka uit Japan en de Amerikaanse Sloane Stephens, die beiden zijn teruggevallen op de wereldranglijst.
Vorig jaar wist Rus voor het eerst een duel te winnen op Indian Wells, dat ook wel 'het vijfde grandslamtoernooi' wordt genoemd. Het vrouwentoernooi begint woensdag.
De loting voor het mannentoernooi, dat donderdag aanvangt, wordt later verricht. Daarin maken Tallon Griekspoor en Botic van de Zandschulp hun opwachting.
Meer uit Sport
BENGALURU (ANP) - Suzan Lamens heeft de tweede partij in de Billie Jean King Cup tussen Nederland en Slovenië verloren. De nummer 1 van Nederland ging in drie sets ten onder tegen Kaja Juvan: 6-7(5) 6-4 3-6. Hoewel het team van captain Elise Tamaëla wel het dubbelspel van het eerste groepsduel won, is Oranje zo goed als uitgeschakeld. Nederland speelt zondag de tweede en laatste groepswedstrijd tegen India.
5 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De handbalsters Estavana Polman (33) en Lois Abbingh (33) hebben vrijdag hun afscheid als internationals aangekondigd. De twee topspeelsters komen vanaf eind november op het WK handbal nog wel uit voor Oranje.
10 uur geledenLOS ANGELES (ANP/AFP) - Honkballer Shohei Ohtani van Los Angeles Dodgers is voor de vierde keer uitgeroepen tot meest waardevolle speler (MVP) in zijn divisie van de MLB. Het was de tweede keer op rij dat de 31-jarige Japanner werd gekozen tot MVP van de National League. Eerder kreeg hij als speler van Los Angeles Angels twee keer de prijs in de American League.
13 uur geledenTURIJN (ANP) - Carlos Alcaraz eindigt het jaar als nummer 1 van de wereld. De 22-jarige Spanjaard kan na het behalen van de halve eindstrijd bij de ATP Finals in Turijn niet meer worden achterhaald door zijn grote rivaal Jannik Sinner.
1 dag geledenLUXEMBURG (ANP/Belga) - Oud-wielrenner Fränk Schleck gaat bij Lidl-Trek aan de slag als sportdirecteur van het vrouwenteam.
1 dag geledenAMSTERDAM (ANP) - Over Johan Cruijff, Nederlands beste voetballer, verschijnt komend voorjaar een nieuwe documentaire. Op 24 maart is het tien jaar geleden dat de voetballer overleed. Drie dagen daarvoor gaat de documentaire 'Cruijff' in première in de Johan Cruijff ArenA in Amsterdam.
1 dag geledenMIAMI (ANP) - De Britse bokser Anthony Joshua en de Amerikaan Jake Paul ronden een deal af voor een zwaargewichtgevecht in Miami in december, meldt de Britse krant The Guardian. Netflix kondigt het gevecht maandag aan, aldus een bron met kennis van de onderhandelingen, volgens wie het gevecht op 19 of 26 december plaatsvindt.
1 dag geleden