Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Rus pakt met Zidansek dubbelspeltitel in Linz

Tennisster Rus pakt met Zidansek dubbelspeltitel in Linz

LINZ (ANP) - Tennisser Arantxa Rus heeft met haar dubbelpartner Tamara Zidansek uit Slovenië op het tennistoernooi in Linz de dubbelspeltitel veroverd. Het duo versloeg in de finale in de Oostenrijkse stad de als eerste geplaatste Tsjechische speelsters Lucie Hradecka en Katerina Siniakova in twee sets: 6-3 6-4.

Voor Rus is het de derde keer dat ze een titel in het dubbelspel verovert op de WTA Tour. In augustus won ze samen met Zidansek ook het dubbelspel op het toernooi van Palermo. In 2017 won ze het dubbeltoernooi in het Zweedse Bastad met landgenote Quirine Lemoine.

In het enkelspel werd Rus deze week in de tweede ronde van het toernooi van Linz uitgeschakeld. De 29-jarige tennisster verloor van de Russin Veronika Koedermetova. Desondanks kan de tennisster terugkijken op een succesvol seizoen, waarin ze naast de twee dubbeltitels de halve finales in het enkelspel haalde in Monterrey in Mexico en op het WTA-toernooi van Cincinnati, dat dit jaar in New York werd gespeeld, maar nipt verloor van Serena Williams.

Op de wereldranglijst steeg ze naar de 72e plaats dit jaar, waarmee ze weer in de buurt komt van haar hoogste positie. In augustus 2012 haalde Rus de 61e plaats.

Meer uit Sport

Schaatser De Boo heeft vrede met zilver na bijna perfecte race

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft vrede met zijn zilveren medaille op de 1000 meter bij de Olympische Spelen van Milaan. Halverwege had de 22-jarige Groninger hoop, maar hij werd in een rechtstreeks duel verslagen door de Amerikaan Jordan Stolz. "Op 600 meter wist ik dat ik een stukje voor hem lag, maar hij heeft zo'n goede slotronde, dat is moeilijk om tegenop te boksen", zei De Boo.

23 minuten geleden
Wennemars zwaar aangeslagen na 'onmogelijke' herkansing op 1000 m

MILAAN (ANP) - Joep Wennemars vindt het "ontzettend kwalijk" dat hij slechts een half uur rust kreeg voordat hij bij de Winterspelen in Milaan opnieuw moest rijden. "Dat is onmogelijk", zei Wennemars woensdagavond bij de NOS na de 1000 meter waarin hij vijfde werd.

1 uur geleden
De Boo bezorgt Nederland op 1000 meter tweede zilver op Spelen

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo heeft Nederland op de 1000 meter het tweede zilver bezorgd op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 het goud laten aan topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten. Die won in een olympisch record van 1.06,28. Ning Zhongyan uit China pakte met 1.07,34 het brons.

2 uur geleden
De Boo voorlopig tweede op 1000 meter, herkansing Wennemars

MILAAN (ANP) - Jenning de Boo staat voorlopig op zilver op de 1000 meter op de Olympische Spelen van Milaan. De 22-jarige schaatser moest in het Milano Speed Skating Stadium met 1.06,78 alleen topfavoriet Jordan Stolz uit de Verenigde Staten voor laten gaan. De Chinees Ning Zhongyan staat op brons.

2 uur geleden
Skiester Vonn ondergaat derde operatie na beenbreuk

TREVISO (ANP) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is voor de derde keer geopereerd aan haar beenbreuk na haar val in de olympische afdaling van zondag. Dat laat de voormalige olympisch kampioen weten op Instagram. "Succesvol heeft vandaag een totaal andere betekenis dan een paar dagen geleden", schrijft ze bij een foto vanuit het ziekenhuis in Treviso.

2 uur geleden
Verstappen kijkt terug op 'een goede dag' bij test in Bahrein

SAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) heeft naar eigen zeggen "een goede dag" gehad op het circuit van Bahrein. "We hebben veel ronden gereden en verschillende programma's getest", zei de Formule 1-coureur in een persbericht van Red Bull nadat hij 136 ronden in de nieuwe wagen had gereden. Verstappen zette de tweede tijd neer achter wereldkampioen Lando Norris.

2 uur geleden
Wennemars rijdt na hinderen door Chinees Ziwen Lian 1000 m over

MILAAN (ANP) - Joep Wennemars schaatst de 1000 meter op de Olympische Spelen over. De 23-jarige Nederlander werd in zijn rit gehinderd door de Chinees Ziwen Lian.

2 uur geleden