
Tennisster Rus naar finale op Spaans ITF-toernooi
LA BISBAL D'EMPORDA (ANP) - Arantxa Rus heeft zich verzekerd van een plek in de finale van het ITF-toernooi in het Spaanse La Bisbal D'Emporda. Bij de laatste vier was Rus, de nummer 86 van de wereld, de Kroatische qualifier Tereza Mrdeza met 6-3 6-2 de baas.
Rus, als eerste geplaatst op het graveltoernooi in Catalonië, neemt het zondag in de finale op tegen de Russin Irina Chromatsjeva.
De 30-jarige Rus kan haar eerste ITF-titel veroveren sinds 2019, toen ze tien keer de beste was op het niveau onder de WTA-toernooien.
Meer uit Sport
MIAMI (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek is verrassend uitgeschakeld in de kwartfinales van het toernooi in Miami. De nummer 2 van de wereld ging in twee sets onderuit tegen Alexandra Eala uit de Filipijnen, de nummer 140 van de wereld: 2-6 5-7.
11 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Bashir Abdi doet over ruim twee weken niet mee aan de marathon van Rotterdam. De tweevoudig winnaar uit België heeft zich met een blessure afgemeld, meldt de organisatie.
18 uur geledenHARELBEKE (ANP) - Tadej Pogacar doet voor het eerst mee aan de wielerklassieker Parijs-Roubaix. Dat meldt zijn ploeg UAE Team Emirates.
21 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Chris Huizinga schaatst ook de komende jaren voor Team Essent. Het contract van de 27-jarige drievoudig Nederlands kampioen is verlengd tot de zomer van 2028, meldt de ploeg van coach Jac Orie.
21 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Novak Djokovic heeft zich overtuigend geplaatst voor de kwartfinales van het Miami Open. De 37-jarige Serviër won tegen de Italiaan Lorenzo Musetti twaalf van de laatste veertien games. Het werd 6-2 6-2.
22 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven verdedigt zijn wereldtitel op 14 juni tegen de Rus Artem Vakhitov. Kickboksorganisatie Glory heeft de tegenstander van de 35-jarige Nederlander dinsdagavond bevestigd. De 33-jarige Vakhitov is tweevoudig wereldkampioen bij de lichtzwaargewichten bij Glory en kwam de afgelopen jaren in actie in de mixed martial arts (MMA).
1 dag geledenFIGUERAS (ANP/BELGA) - Ethan Vernon heeft de tweede etappe van de Ronde van Catalonië op zijn naam geschreven. De Britse wielrenner van Israel - Premier Tech was na een 177 kilometer lange etappe, van Banyoles naar Figueres, de snelste in de massasprint.
1 dag geleden