Tennisster Rus kansloos tegen powertennis van Kvitova
INDIAN WELLS (ANP) - Tennisster Arantxa Rus heeft niet voor een verrassing kunnen zorgen in het toernooi in het Amerikaanse Indian Wells. De 30-jarige Westlandse had in de tweede ronde geen antwoord op de vaak harde slagen van de Tsjechische Petra Kvitova, de nummer 11 van de wereld. De setstanden waren 6-2 6-2.
Het was het eerste duel van de Nederlandse met de tweevoudig winnares van Wimbledon op de WTA Tour, die in Indian Wells als zevende geplaatst is.
Rus had nog wel op overtuigende wijze de tweede ronde bereikt in Indian Wells. Ze stond slechts één game af in de openingsronde tegen de Amerikaanse Alycia Parks: 6-0 6-1. De Nederlandse staat op de 68e plaats op de wereldranglijst.
Eerder op de avond bereikten ook de als 2e geplaatste Iga Swiatek, de nummer 4 van de plaatsingslijst Elina Svitolina en voormalig nummer 1 van de wereld Simona Halep de derde ronde.
Meer uit Sport
LAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
24 minuten geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
4 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
6 uur geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
6 uur geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
9 uur geledenMADRID (ANP/RTR) - De Servische tennisser Novak Djokovic heeft zich afgemeld voor het masterstoernooi van Madrid. De nummer 4 van de wereldranglijst kampt al enige tijd met een schouderblessure.
10 uur geleden