Tennisster Rus in tweede ronde uitgeschakeld in Palermo
PALERMO (ANP) - Arantxa Rus is in de tweede ronde van het WTA-toernooi van Palermo uitgeschakeld. De beste tennisster van Nederland moest op het Italiaanse graveltoernooi met 6-2 7-5 haar meerdere erkennen in de Roemeense Irina-Camelia Begu.
In de tweede set verloor Rus bij 5-5 voor het eerst in de set haar servicegame, waarna Begu na bijna 2 uur haar tweede wedstrijdpunt verzilverde. De 33-jarige Begu is de nummer 142 van de wereld. Ze stond ooit 22e op de mondiale ranglijst.
Rus (33), die 62e staat, was als vijfde geplaatst in Palermo. Dinsdag boekte ze nog een zwaarbevochten zege op de Italiaanse Martina Trevisan.
Rus gebruikte het toernooi in Palermo als voorbereiding op de Olympische Spelen. Vorige week won ze nog een klein ITF-toernooi in Den Haag.
Meer uit Sport
APELDOORN (ANP) - De Nederlandse volleybalsters hebben de tweede wedstrijd in de Four Nations Cup gewonnen van Frankrijk. In Apeldoorn zegevierde de ploeg van bondscoach Felix Koslowski met 3-1 in sets: 25-17 25-16 23-25 25-23.
1 uur geledenPILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
3 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
4 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
5 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
6 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
11 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
11 uur geleden