Tennisster Rus in tweede ronde uitgeschakeld in Palermo
PALERMO (ANP) - Arantxa Rus is in de tweede ronde van het WTA-toernooi van Palermo uitgeschakeld. De beste tennisster van Nederland moest op het Italiaanse graveltoernooi met 6-2 7-5 haar meerdere erkennen in de Roemeense Irina-Camelia Begu.
In de tweede set verloor Rus bij 5-5 voor het eerst in de set haar servicegame, waarna Begu na bijna 2 uur haar tweede wedstrijdpunt verzilverde. De 33-jarige Begu is de nummer 142 van de wereld. Ze stond ooit 22e op de mondiale ranglijst.
Rus (33), die 62e staat, was als vijfde geplaatst in Palermo. Dinsdag boekte ze nog een zwaarbevochten zege op de Italiaanse Martina Trevisan.
Rus gebruikte het toernooi in Palermo als voorbereiding op de Olympische Spelen. Vorige week won ze nog een klein ITF-toernooi in Den Haag.
Meer uit Sport
NICE (ANP/Belga) - De slotklim in de zevende etappe van Parijs-Nice is geschrapt. De organisatie van de Franse WorldTour-koers heeft het parcours van de koninginnenrit aangepast vanwege het voorspelde winterweer. De finish van de rit die begint in Nice ligt nu niet in Auron, maar in Isola, zo meldde de ASO.
3 uur geledenMONTREAL (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout is op de WK shorttrack in Montreal uitgeschakeld in de heats van de 500 meter. De 26-jarige shorttracker, die op de Olympische Spelen in Milaan zilver won op deze afstand, liep tegen een diskwalificatie aan.
5 uur geledenAPT (ANP) - Wielrenner Harold Tejada uit Colombia heeft de zesde etappe in Parijs-Nice op zijn naam geschreven. De Colombiaan van XDS Astana ontsnapte in de rit van Barbentane naar Apt over 179,3 kilometer in de slotkilometers uit de groep met favorieten en bleef die voor. Dorian Godon uit Frankrijk werd tweede en de Brit Lewis Askey kwam als derde binnen.
7 uur geledenBERLIJN (ANP/DPA) - De Formule 1-races in Bahrein en Saudi-Arabië zijn geannuleerd. Dat stelt de Duitse betaalzender Sky volgens DPA. De GP's stonden voor 12 en 19 april op de kalender, maar gaan vanwege de oorlog in het Midden-Oosten niet door.
7 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - De judobond (JBN) gaat met tien judoka's naar het Europees kampioenschap, dat plaatsvindt van 16 tot en met 19 april in de Georgische hoofdstad Tbilisi. Het team bestaat uit zeven vrouwen en drie mannen.
7 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Team Essent heeft schaatsster Angel Daleman tot de zomer van 2028 vastgelegd. De ploeg van Sven Kramer en Jac Orie heeft het contract van de 18-jarige schaatsster, dat nog liep tot 2027, opengebroken en verlengd.
8 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Niels de Langen (27) heeft vrijdag een zilveren medaille gewonnen op de reuzenslalom bij de Paralympische Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo. Het goud was voor de Italiaan René de Silvestro. Thijn Speksnijder werd elfde.
9 uur geleden