Tennisster Rus in Margaret Court Arena tegen Keys
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Arantxa Rus komt woensdag op de Australian Open in actie in de Margaret Court Arena, het tweede stadion op het park in Melbourne. De Nederlandse sluit het programma daar af tegen Madison Keys, de Amerikaanse die als tiende is geplaatst op het eerste grandslamtoernooi van het jaar.
Rus (29) doet voor het eerst sinds 2013 weer mee aan de Australian Open. De nummer 93 van de wereld begon het toernooi in Melbourne met een knappe zege op de Poolse Magda Linette (1-6 6-3 6-4). Met Keys treft Rus nu de nummer 11 van de wereld.
Overdag komen onder anderen titelverdedigster Naomi Osaka en de afscheid nemende Caroline Wozniacki in actie in de Margaret Court Arena, die naast de Rod Laver Arena ligt. In dat hoofdstadion spelen woensdag onder anderen Ashleigh Barty, Novak Djokovic, Serena Williams en Roger Federer. Het avondprogramma in Melbourne begint om 9.00 uur 's ochtends Nederlandse tijd; voor het duel tussen Rus en Keys staat een mannenpartij op het programma.
Jean-Julien Rojer en Wesley Koolhof komen woensdag beiden in actie in de eerste ronde van het mannendubbel.
Meer uit Sport
MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.
1 uur geledenMADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.
3 uur geledenCHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.
9 uur geledenMADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.
9 uur geledenNIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.
12 uur geledenLOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.
1 dag geledenHENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.
1 dag geleden