Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Rus geeft riante voorsprong weg in Miami

Tennisster Rus geeft riante voorsprong weg in Miami

MIAMI (ANP) - Arantxa Rus is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de tweede ronde van het grote WTA-toernooi van Miami. De beste tennisster van Nederland gaf in de openingsronde een riante voorsprong uit handen en verloor met 6-7 (5) 7-5 6-4 van de Britse Heather Watson, de nummer 115 van de wereld. Rus staat veertig plekken hoger op de ranglijst.

Rus stond na de winst van de eerste set in de tweede set met 4-1 voor. Ze verloor echter vier games op rij en liet het alsnog aankomen op een derde set. Daarin ging het na breaks over en weer gelijk op en na 3 uur en 26 minuten maakte Watson het op haar eerste wedstrijdpunt af door een wild uitgeslagen forehand van Rus.

In de eerste set maakte Rus (31) een 5-3-achterstand nog ongedaan op de winderige hardcourtbaan in Florida. Ze won drie games op rij, maar stond bij 6-5 haar eigen service met een lovegame af. In tiebreak benutte ze haar eerste setpunt. Ze leek in de tweede set op weg naar de zege, maar Rus liet de Britse terug in de wedstrijd komen en die uiteindelijk ook winnen.

Rus had pas voor de tweede keer de tweede ronde kunnen bereiken in Miami.

Meer uit Sport

Olympisch schaatspak Leerdam levert 195.000 euro op bij veiling

ARNHEM (ANP/DPA) - Het schaatspak van olympisch kampioene Jutta Leerdam is geveild voor 195.000 euro. Dat is te zien op de website van veilingaanbieder MatchWornShirt. De opbrengst gaat naar IJsvereniging Pijnacker, de jeugdclub van de kampioene op de 1000 meter in Milaan.

1 uur geleden
Schaatsster Schulting ruim aan de leiding na eerste dag NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Suzanne Schulting heeft haar leiding op de NK sprint in Heerenveen uitgebouwd met de winst op de eerste 1000 meter. De 28-jarige Schulting was eerder op zaterdag ook al de beste op de eerste 500 meter.

3 uur geleden
Van der Poel soleert naar zege in eerste Omloop Het Nieuwsblad

NINOVE (ANP) - Mathieu van der Poel heeft bij zijn debuut in de Omloop Het Nieuwsblad direct overtuigend gewonnen. De oud-wereldkampioen van Alpecin-Premier Tech, die in de openingskoers van het Belgische voorjaar zijn rentree op de weg beleefde, maakte het verschil op de Muur van Geraardsbergen. In de resterende 16 kilometer soleerde de 31-jarige Nederlander onbedreigd naar de finish in Ninove.

4 uur geleden
Schaatsster Schulting wint 500 meter op NK sprint

HEERENVEEN (ANP) - Suzanne Schulting heeft de eerste 500 meter van het NK sprint op haar naam geschreven. Ze kwam na 37,24 seconden over de finish in ijsstadion Thialf. Marrit Fledderus klokte de tweede tijd (37,39) en Isabel Grevelt werd derde (37,73).

5 uur geleden
Schaatser Bosker grijpt macht op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Schaatser Marcel Bosker heeft de macht gegrepen op het NK allround. Hij won de 5000 meter in 6.10,47 en gaat na twee afstanden aan de leiding in ijsstadion Thialf.

5 uur geleden
Tennisser Griekspoor meldt zich geblesseerd af voor finale Dubai

DUBAI (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zich afgemeld voor de finale van het toernooi van Dubai. De beste tennisser van Nederland heeft te veel last van een hamstringblessure. De Rus Daniil Medvedev heeft daardoor de titel gepakt.

5 uur geleden
Olympisch kampioen Groenewoud wint 3000 meter op NK allround

HEERENVEEN (ANP) - Marijke Groenewoud staat na twee afstanden aan de leiding van het NK allround. De olympisch kampioen op de massastart won de 3000 meter in ijsstadion Thialf in Heerenveen (3.56,65).

6 uur geleden