
Tennisster Rus geeft in Austin in eerste ronde op tegen Pegula
AUSTIN (ANP) - Tennisster Arantxa Rus is er niet in geslaagd voor een stunt te zorgen op het WTA-toernooi van Austin. De 34-jarige Zuid-Hollandse gaf in haar partij in de eerste ronde tegen de als eerste geplaatste Jessica Pegula uit de Verenigde Staten in de tweede set op. Pegula leidde met 6-3 3-2.
Rus staat op de negentigste plaats van de wereldranglijst en slaagde er dit jaar nog niet in door de eerste ronde van een WTA-toernooi te komen. Met Pegula als tegenstander had ze het ook niet getroffen. De 31-jarige Amerikaanse is momenteel de nummer 4 van de wereld.
Pegula won op 2-1 de opslagbeurt van Rus en greep met haar tweede setpoint de set met 6-3. De Nederlandse won in de tweede set de eerste game op de service van Pegula, maar leverde daarna twee keer zelf haar opslagbeurt in. Rus vroeg een medische time-out aan en besloot zich daarna terug te trekken.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.
2 uur geledenARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.
4 uur geledenBANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).
5 uur geledenVOIRON (ANP) - Ben Turner heeft de vierde etappe van de Vuelta gewonnen. De Brit van Ineos-Grenadiers was na 206,7 kilometer in de Franse finishplaats Voiron de beste in de massasprint. Hij bleef de Belgen Jasper Philipsen en Edward Planckaert, beiden van Alpecin-Deceuninck, voor.
6 uur geledenLONDON (ANP/RTR) - Het nieuwe Amerikaanse Formule 1-team Cadillac heeft de Fin Valtteri Bottas en de Mexicaan Sergio Pérez aangekondigd als rijders voor komend seizoen. Cadillac maakt dan als elfde team zijn entree in de koningsklasse van de autosport.
9 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams is bij haar 25e deelname aan het hoofdtoernooi van de US Open in de eerste ronde uitgeschakeld. De als elfde geplaatste Tsjechische Karolina Muchova was in drie sets te sterk voor de 45-jarige tweevoudig winnares, die na een jaar afwezigheid haar rentree vierde op het laatste grandslamtoernooi van het jaar: 6-3 2-6 6-1.
14 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De Spanjaard Carlos Alcaraz is met een overtuigende overwinning begonnen aan de US Open. Met een nieuw en kortgeschoren kapsel won de nummer 2 van de plaatsingslijst in drie sets van de ongeplaatste Amerikaan Reilly Opelka: 6-4 7-5 6-4.
14 uur geleden