Tennisster Rus begint in Melbourne tegen Venus Williams
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Arantxa Rus neemt het in de eerste ronde van Yarra Valley Classic, een van de voorbereidingstoernooien op de Australian Open, op tegen Venus Williams. Mocht Rus winnen, dan wacht in de tweede ronde een ontmoeting met de Tsjechische Petra Kvitova.
Voor Rus (30) wordt het haar tweede toernooi van het jaar; begin deze maand verloor ze in de eerste ronde in Abu Dhabi. De 40-jarige Williams - de mondiale nummer 80 - kwam sinds Roland Garros, vier maanden geleden, niet meer in actie.
Rus en Venus Williams troffen elkaar in 2018 in de Fed Cup. Dat duel in Asheville werd met 6-1 6-4 gewonnen door de Amerikaanse.
Het voorbereidingstoernooi begint zondag. De Australian Open gaat op maandag 8 februari van start.
Meer uit Sport
SANTIAGO (ANP) - Yanne Dorenbos heeft op de tweede dag van de WK baanwielrennen in Chili het zilver veroverd op het onderdeel scratch. De 25-jarige Castricummer moest in de sprint alleen de Duitser Moritz Augenstein voorlaten. Het brons ging naar de Nieuw-Zeelander Campbell Stewart.
2 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen heeft bij de WK baanwielrennen in Chili voor de vierde keer de titel op de keirin veroverd. De 28-jarige Brabander, ook regerend olympisch kampioen op het onderdeel, hield in de finale de Australiër Leigh Hoffman en zijn landgenoot Jeffrey Hoogland achter zich.
2 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen en Jeffrey Hoogland hebben zich bij de wereldkampioenschappen baanwielrennen in Chili gekwalificeerd voor de finale van het onderdeel keirin. Olympisch kampioen Lavreysen won zijn heat, Hoogland finishte in zijn race als tweede.
4 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Baanrenster Hetty van de Wouw is donderdag bij de WK in Chili doorgedrongen tot de kwartfinales van het sprinttoernooi. De 27-jarige Brabantse versloeg in de tweede ronde de Tsjechische Veronika Jabornikova.
9 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen en Jeffrey Hoogland hebben zich bij de wereldkampioenschappen baanwielrennen in Chili gekwalificeerd voor de halve finales van het onderdeel keirin. Hoogland werd derde in zijn heat, regerend olympisch kampioen Lavreysen behaalde niet veel later hetzelfde resultaat. Een plaats bij de beste vier was nodig voor een vervolg op de piste van Santiago.
9 uur geledenMONACO (ANP) - De Keniaanse atlete Ruth Chepngetich is voor drie jaar geschorst. De wereldrecordhoudster op de marathon heeft toegegeven dat ze een verboden middel heeft gebruikt. Door haar bekentenis heeft de Athletics Integrity Unit (AIU) haar dopingschorsing met een jaar gereduceerd. Normaal gesproken geldt een schorsing van vier jaar.
10 uur geledenSANTIAGO (ANP) - Harrie Lavreysen heeft zich bij de WK baanwielrennen in Chili via een omweg alsnog geplaatst voor de kwartfinales van het onderdeel keirin. De veelvoudig wereldkampioen slaagde er niet in om in zijn heat bij de eerste twee te eindigen, maar won zijn race in de herkansingen, waarin telkens vier renners reden om één ticket.
10 uur geleden