Tennisster Raducanu overklast ook Azarenka in Cincinnati
CINCINNATI (ANP) - In de aanloop naar de US Open komt titelverdedigster Emma Raducanu steeds beter in vorm. De Britse tennisster won op het WTA-toernooi van Cincinnati opnieuw van een voormalige nummer 1 van de wereld. Raducanu gunde Victoria Azarenka uit Belarus in de tweede ronde slechts twee games: 6-0 6-2.
De 19-jarige Britse, die vorig jaar stuntte in New York door als qualifier de US Open te winnen, had een dag eerder in de openingsronde al gewonnen van Serena Williams (6-4 6-0). De 23-voudig grandslamkampioene uit de Verenigde Staten sluit vermoedelijk op de US Open haar carrière af.
Wimbledon-finaliste Ons Jabeur uit Tunesië werkte drie matchpoints weg tegen de Amerikaanse Catherine McNally en bereikte alsnog de derde ronde: 6-3 4-6 7-6 (7). In het mannentoernooi in Cincinnati won Cameron Norrie het Britse onderonsje met Andy Murray in drie sets: 3-6 6-3 6-4. De Amerikaan John Isner verraste Hubert Hurkacz, de Poolse nummer 10 van de wereld die afgelopen week de finale bereikte van het masterstoernooi in Montreal: 7-6 (5) 6-7 (5) 6-2.
Meer uit Sport
SPIELBERG (ANP) - Max Verstappen is gecrasht tijdens de kwalificatie voor de Grote Prijs van Oostenrijk. De viervoudig wereldkampioen schoot op de Red Bull Ring in Spielberg vlak voor het einde van de derde en laatste kwalificatiesessie van de baan.
30 minuten geledenLUZERN (ANP) - Acht Nederlandse boten komen zondag in actie in de finales van de wereldbeker in het Zwitserse Luzern. Op de tweede dag van de World Cup III veroverden lichte roeiers Femke van de Vliet en Cornelus Palsma allebei zilver in de lichte skiff.
2 uur geledenASSEN (ANP) - Zonta van den Goorbergh en Collin Veijer hebben zich in de kwalificaties voor de Moto2 bij de TT van Assen niet kunnen onderscheiden. Van den Goorbergh reed de veertiende tijd en Veijer de vijftiende. Beide Nederlanders waren meer dan een halve seconde langzamer dan de Colombiaan David Alonso, die poleposition bemachtigde in een tijd van 1.35,236. De klasseringen van Van den Goorbergh en Veijer betekenen een startplek op de vijfde rij in de race op zondag.
2 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Jannik Sinner is een maand na zijn vroegtijdige uitschakeling in de tweede ronde van Roland Garros klaar om komende weken zijn Wimbledon-titel te verdedigen. Dat zei de Italiaanse nummer 1 van de wereld daags voor de start van het grandslamtoernooi in Londen.
2 uur geledenEASTBOURNE (ANP) - Tennisster Madison Keys begint aan Wimbledon met de zege van het WTA-toernooi van Eastbourne op zak. De 31-jarige Amerikaanse versloeg in de finale van het Britse grastoernooi Tatjana Maria uit Duitsland in twee sets: 7-5 6-4.
2 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft bij de derde vrije training van de Grote Prijs van Oostenrijk de zesde tijd neergezet. Op de Red Bull Ring in Spielberg moest de Nederlander 0,273 seconde toegeven op de Brit George Russell in de Mercedes. Die was met 1.07,096 net iets sneller dan zijn Italiaanse teamgenoot Kimi Antonelli (0,038 seconde).
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp komt maandag als eerste Nederlandse tennisser in actie op Wimbledon. De nummer 52 van de wereldranglijst speelt tegen de Amerikaan Aleksandar Kovacevic de eerste partij op baan 7. De wedstrijd begint om 11.00 uur plaatselijke tijd, dus 12.00 uur Nederlandse tijd.
5 uur geleden