Tennisster Raducanu overklast ook Azarenka in Cincinnati
CINCINNATI (ANP) - In de aanloop naar de US Open komt titelverdedigster Emma Raducanu steeds beter in vorm. De Britse tennisster won op het WTA-toernooi van Cincinnati opnieuw van een voormalige nummer 1 van de wereld. Raducanu gunde Victoria Azarenka uit Belarus in de tweede ronde slechts twee games: 6-0 6-2.
De 19-jarige Britse, die vorig jaar stuntte in New York door als qualifier de US Open te winnen, had een dag eerder in de openingsronde al gewonnen van Serena Williams (6-4 6-0). De 23-voudig grandslamkampioene uit de Verenigde Staten sluit vermoedelijk op de US Open haar carrière af.
Wimbledon-finaliste Ons Jabeur uit Tunesië werkte drie matchpoints weg tegen de Amerikaanse Catherine McNally en bereikte alsnog de derde ronde: 6-3 4-6 7-6 (7). In het mannentoernooi in Cincinnati won Cameron Norrie het Britse onderonsje met Andy Murray in drie sets: 3-6 6-3 6-4. De Amerikaan John Isner verraste Hubert Hurkacz, de Poolse nummer 10 van de wereld die afgelopen week de finale bereikte van het masterstoernooi in Montreal: 7-6 (5) 6-7 (5) 6-2.
Meer uit Sport
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse president Donald Trump geeft de Presidential Medal of Freedom aan Connor Hellebuyck, de keeper van het ijshockeyteam dat zondag goud won op de Olympische Spelen. Hij speelde met belangrijke reddingen een grote rol in de finale.
1 uur geledenWILLEMSTAD (ANP) - De rechter-commissaris op Curaçao heeft dinsdagmiddag (lokale tijd) de hechtenis van tophonkballer Jonathan Schoop (34) opgeheven. Schoop blijft nog wel verdachte in een grootschalig onderzoek naar illegaal wapenbezit.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima en prinses Amalia hebben dinsdagmiddag de olympische medaillewinnaars geëerd tijdens een ontvangst op Paleis Noordeinde. Tijdens de huldiging werd een traditionele groepsfoto gemaakt aan de voorzijde van het Haagse paleis.
13 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De nieuwe olympische kampioenen zijn dinsdag geridderd in de Orde van Oranje-Nassau. Schaatssters Jutta Leerdam, Femke Kok, Antoinette Rijpma-de Jong en Marijke Groenewoud kregen een lintje, net als shorttrackers Jens van 't Wout, Melle van 't Wout, Teun Boer, Friso Emons en Itzhak de Laat.
15 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.
16 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.
17 uur geledenARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.
17 uur geleden