Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Raducanu overklast ook Azarenka in Cincinnati

Tennisster Raducanu overklast ook Azarenka in Cincinnati

CINCINNATI (ANP) - In de aanloop naar de US Open komt titelverdedigster Emma Raducanu steeds beter in vorm. De Britse tennisster won op het WTA-toernooi van Cincinnati opnieuw van een voormalige nummer 1 van de wereld. Raducanu gunde Victoria Azarenka uit Belarus in de tweede ronde slechts twee games: 6-0 6-2.

De 19-jarige Britse, die vorig jaar stuntte in New York door als qualifier de US Open te winnen, had een dag eerder in de openingsronde al gewonnen van Serena Williams (6-4 6-0). De 23-voudig grandslamkampioene uit de Verenigde Staten sluit vermoedelijk op de US Open haar carrière af.

Wimbledon-finaliste Ons Jabeur uit Tunesië werkte drie matchpoints weg tegen de Amerikaanse Catherine McNally en bereikte alsnog de derde ronde: 6-3 4-6 7-6 (7). In het mannentoernooi in Cincinnati won Cameron Norrie het Britse onderonsje met Andy Murray in drie sets: 3-6 6-3 6-4. De Amerikaan John Isner verraste Hubert Hurkacz, de Poolse nummer 10 van de wereld die afgelopen week de finale bereikte van het masterstoernooi in Montreal: 7-6 (5) 6-7 (5) 6-2.

Meer uit Sport

Oostenrijkse topskiester Liensberger mist Spelen na crash

SANKT MICHAEL (ANP/RTR) - De Oostenrijkse skiester Katharina Liensberger mist de Olympische Spelen in Milaan-Cortina door een zware knieblessure. De 28-jarige slalomspecialiste liep onder meer een gescheurde meniscus op door een crash bij een training in Sankt Michael.

1 uur geleden
Skeletonster Bos eindigt als 24e in Winterberg

WINTERBERG (ANP) - Skeletonster Kimberley Bos blijft op zoek naar haar beste vorm op weg naar de Winterspelen van volgende maand in Milaan en Cortina d'Ampezzo. De winnares van olympisch brons op de Spelen van Beijing eindigde als 24e op de wereldbekerwedstrijd in Winterberg.

4 uur geleden
Venus Williams krijgt wildcard voor Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Tennisster Venus Williams krijgt een wildcard voor de Australian Open. Dat maakte de organisatie van het tennistoernooi bekend.

19 uur geleden
Darter Van Veen voor het eerst in carrière naar halve finale WK

LONDEN (ANP) - Gian van Veen heeft voor het eerst in zijn carrière de halve finale van het WK darts bereikt. De 23-jarige Nederlander versloeg in Alexandra Palace in Londen de als tweede geplaatste Engelsman Luke Humphries met 5-1 in sets.

22 uur geleden
Sloveen Prevc wint nieuwjaarsspringen Garmisch-Partenkirchen

GARMISCH-PARTENKIRCHEN (ANP/DPA) - De Sloveense schansspringer Domen Prevc heeft met overmacht het traditionele nieuwjaarsspringen in Garmisch-Partenkirchen gewonnen. Prevc noteerde vanaf de grote schans afstanden van 143 en 141 meter en was daarmee de beste. De Sloveen won ook al de wedstrijd van de Vierschansentournee in Oberstdorf en leidt het klassement na twee van de vier wedstrijden.

1 dag geleden
Van der Poel onklopbaar: zevende zege in zevende veldrit

BAAL (ANP) - Mathieu van der Poel heeft zijn zevende zege in zeven veldritten binnen. De wereldkampioen was op nieuwjaarsdag ook verreweg de sterkste in de Grote Prijs Sven Nys in het Vlaamse Baal. Eerder won de Nederlander in Loenhout, Gavere, Hofstade, Namen, Antwerpen en Koksijde.

1 dag geleden
Beune krijgt geen aanwijsplek voor 1500 meter op Spelen Milaan

HEERENVEEN (ANP) - Schaatsster Joy Beune heeft van de selectiecommissie geen aanwijsplek gekregen voor de 1500 meter op de Olympische Spelen. De regerend wereldkampioene werd op het olympisch kwalificatietoernooi vierde en greep zo naast een ticket voor de Spelen. Beune won dit seizoen de drie wereldbekerwedstrijden op de 1500 meter waarop ze startte.

1 dag geleden