Tennisster Raducanu geeft geblesseerd op in Nottingham
NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Tennisster Emma Raducanu heeft geblesseerd opgegeven op het grastoernooi van Nottingham. De winnares van de US Open van vorig jaar stond op dat moment met 4-3 achter tegen de Zwitserse Viktorija Golubic. Ze leek last te hebben van een buik- of een ribblessure.
"Ik weet niet wat er precies gebeurde", zei ze achteraf. "Ik moet eerst een scan laten maken. Ik ga zelf geen dokter spelen met Google. Ik laat het nakijken en daarna zullen we zien."
De nu 19-jarige Raducanu won vorig jaar als eerste Britse tennisster sinds Virginia Wade in 1977 een grand slam. Vanuit de kwalificaties won ze het toernooi in New York. Sindsdien is ze een beetje zoekende naar haar vorm. Op Roland Garros werd ze in mei in de tweede ronde uitgeschakeld.
Raducanu kwam vorig jaar tot de laatste 16 op Wimbledon. Het grandslamtoernooi in Londen begint dit jaar op 27 juni. Of ze dat redt, durfde Raducanu dinsdag nog niet te zeggen.
Meer uit Sport
HONGKONG (ANP) - Baanwielrenner Harrie Lavreysen is bij de wereldbeker in Hongkong op het onderdeel sprint al in de kwartfinales uitgeschakeld. De regerend olympisch en wereldkampioen redde het niet tegen de Japanner Kaiya Ota.
35 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.
16 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.
17 uur geledenDUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
1 dag geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
1 dag geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
1 dag geleden