Tennisster Raducanu geeft geblesseerd op in Nottingham
NOTTINGHAM (ANP/RTR) - Tennisster Emma Raducanu heeft geblesseerd opgegeven op het grastoernooi van Nottingham. De winnares van de US Open van vorig jaar stond op dat moment met 4-3 achter tegen de Zwitserse Viktorija Golubic. Ze leek last te hebben van een buik- of een ribblessure.
"Ik weet niet wat er precies gebeurde", zei ze achteraf. "Ik moet eerst een scan laten maken. Ik ga zelf geen dokter spelen met Google. Ik laat het nakijken en daarna zullen we zien."
De nu 19-jarige Raducanu won vorig jaar als eerste Britse tennisster sinds Virginia Wade in 1977 een grand slam. Vanuit de kwalificaties won ze het toernooi in New York. Sindsdien is ze een beetje zoekende naar haar vorm. Op Roland Garros werd ze in mei in de tweede ronde uitgeschakeld.
Raducanu kwam vorig jaar tot de laatste 16 op Wimbledon. Het grandslamtoernooi in Londen begint dit jaar op 27 juni. Of ze dat redt, durfde Raducanu dinsdag nog niet te zeggen.
Meer uit Sport
PRAAG (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het wereldkampioenschap in Praag na de korte kür uitgeschakeld. Het Nederlandse paar kwam in Tsjechië niet verder dan een score van 48,77 punten en de 21e en laatste plaats. De beste twintig paren plaatsten zich voor de vrije kür.
1 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisster Elena Rybakina is doorgedrongen tot de halve finales van het toernooi van Miami. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula met 2-6 6-3 6-4.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - De marathon van Londen overweegt er een tweedaags evenement van te maken. Zo kan de organisatie meer mensen laten starten op de wedstrijd over 42,195 kilometer. Het plan is om in totaal 100.000 hardlopers toe te laten. Mogelijk worden de races van de elitemannen en -vrouwen dan ook verdeeld over aparte dagen.
6 uur geledenPRAAG (ANP) - Kunstschaatsster Niki Wories is na de korte kür uitgeschakeld op het wereldkampioenschap in Praag. De 29-jarige Almeerse zat na de oefening met verplichte figuren niet bij de beste 24, die een plaats verdienden in de vrije kür, die geldt als de finale. Met haar score van 48,41 eindigde ze als 28e.
7 uur geledenHAFJELL (ANP) - De Noorse skiër Atle Lie McGrath heeft het wereldbekerklassement van de slalom gewonnen. Op de laatste slalom van het seizoen werd McGrath achtste, waarmee hij de Fransman Clément Noël en de Braziliaan met Noorse roots Lucas Pinheiro Braathen voorbleef in het eindklassement. De zege ging woensdag in het Noorse Hafjell naar de Noor Timon Haugan.
9 uur geledenROOSENDAAL (ANP) - Boksster Chelsey Heijnen heeft haar topsportloopbaan "eerder dan gepland" beëindigd. De 26-jarige Roosendaalse schrijft op Instagram dat ze nog door wilde tot de Olympische Spelen van Los Angeles in 2028, maar "die deur is gesloten". "Maar waar deuren sluiten, gaan of moeten er andere open", aldus Heijnen, die werk heeft gevonden bij een niet nader genoemd bedrijf.
10 uur geledenMÜNCHEN (ANP/DPA) - De Duitse stad München wil de wereldkampioenschappen atletiek in 2029 of 2031 organiseren. Het stadsbestuur zal zich kandidaat stellen voor de organisatie van een van de grootste sportevenementen ter wereld.
10 uur geleden