Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Raducanu (18) schakelt in kwartfinales ook Bencic uit

Tennisster Raducanu (18) schakelt in kwartfinales ook Bencic uit

NEW YORK (ANP) - Tennisster Emma Raducanu blijft de tenniswereld verbazen. De Britse tiener plaatste zich in New York ten koste van olympisch kampioene Belinda Bencic voor de halve finales van de US Open. De 18-jarige debutante zegevierde in twee sets: 6-3 6-4. Ze benutte na 1 uur en 22 minuten haar eerste matchpoint.

Bencic was in New York als elfde geplaatst. De 24-jarige Zwitserse had in haar voorgaande vier partijen bij deze US Open nog geen set verloren. In de eerste ronde was Bencic te sterk voor Arantxa Rus (6-4 6-4).

Raducanu speelt in de halve eindstrijd tegen de winnares van het duel tussen de Tsjechische Karolina Pliskova en de Griekse Maria Sakkari. Die partij staat in New York woensdag in de avondsessie (lokale tijd) geprogrammeerd.

Wimbledon

Raducanu heeft tijdens haar eerste deelname aan de US Open nog geen set verloren. Ze haalde eerder dit jaar voor eigen publiek op Wimbledon als debutante de vierde ronde. Daarin moest Raducanu opgeven vanwege onder meer ademhalingsproblemen.

Raducanu begon als nummer 150 van de wereldranglijst aan de US Open. Ze plaatste zich via het kwalificatietoernooi voor het hoofdschema.

Meer uit Sport

Cats hoopt na succesvolle Spelen op 'steun in de rug'

MILAAN (ANP) - André Cats, directeur topsport van sportkoepel NOC*NSF, hoopt na de meest succesvolle Winterspelen ooit voor Nederland op "een steun in de rug". Dat zei hij op de slotdag in Milaan, waar TeamNL tien gouden, zeven zilveren en drie bronzen medailles behaalde.

13 minuten geleden
Chef de mission Verheijen: dit waren onze beste Spelen ooit

MILAAN (ANP) - Chef de mission Carl Verheijen keek zondag met een meer dan tevreden gevoel terug op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo. "Dit waren onze beste Spelen ooit", zei hij over de prestaties van de sporters van TeamNL.

16 minuten geleden
Koster wil hordelopen met bobsleeën blijven combineren 

CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Atleet Timme Koster wil gaan onderzoeken hoe hij ook in de toekomst het hordelopen met het bobsleeën kan combineren. De 23-jarige Noord-Hollander sloot afgelopen zomer aan bij het bobsleeteam van voormalig hordeloper Dave Wesselink en maakte in de afgelopen week meteen zijn debuut op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina.

45 minuten geleden
Atleet Phijffers verbetert Nederlands record 400 meter indoor

APELDOORN (ANP) - Jonas Phijffers heeft in Apeldoorn het Nederlands record op de 400 meter indoor verbeterd. De 22-jarige atleet klokte een tijd van 45,35. Phijffers had begin februari in het Tsjechische Ostrava het record van Liemarvin Bonevacia uit 2022 al geëvenaard met een tijd van 45,48.

1 uur geleden
Nederland eindigt Spelen met hoogste eindklassering ooit

MILAAN (ANP) - Nederland eindigt de Olympische Spelen in Milaan op de derde plaats in het medailleklassement. Met nog twee van de 116 onderdelen te gaan, kan het team van chef de mission Carl Verheijen niet meer worden gepasseerd.

1 uur geleden
Wielrenner Del Toro wint UAE Tour, derde ritzege Milan

ABU DHABI (ANP) - Wielrenner Isaac del Toro van UAE Team Emirates heeft de Ronde van de Verenigde Arabische Emiraten op zijn naam geschreven. De leidende positie van de 22-jarige Mexicaan kwam in de zevende en laatste etappe niet meer in gevaar. De Italiaan Jonathan Milan van Lidl-Trek won de slotrit over 149 kilometer na een massasprint in Abu Dhabi.

1 uur geleden
Groot deel Nederlandse sportploeg naar sluitingsceremonie Verona

MILAAN (ANP) - Een groot deel van de Nederlandse sporters die heeft meegedaan aan de Olympische Spelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo gaat naar de sluitingsceremonie. Sportkoepel NOC*NSF laat weten dat 26 van de 38 atleten naar de historische Arena di Verona gaan, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers. De openingsceremonie werd ook bezocht door 26 atleten van TeamNL.

1 uur geleden