Tennisster Petkovic pakt eerste titel in zes jaar op WTA Tour
CLUJ-NAPOCA (ANP) - Tennisster Andrea Petkovic heeft het WTA-toernooi in het Roemeense Cluj-Napoca op haar naam geschreven. In de finale op de gravelbaan was de huidige nummer 91 van de wereld veel te sterk voor Mayar Sherif uit Egypte. De als tweede geplaatste Duitse zegevierde in twee snelle sets: 6-1 6-1.
De 33-jarige Petkovic, ooit de nummer 9 van de wereld, veroverde haar eerste titel in zes jaar op de WTA Tour. Ze staat nu op zeven toernooizeges. Vorige maand verloor Petkovic nog in de finale van een WTA-toernooi in Hamburg.
Sherif (25) speelde als eerste Egyptische ooit in een WTA-finale. Voor aanvang van het toernooi in Roemenië had ze ook nog maar één wedstrijd op het hoogste profniveau gewonnen. Dat was dan wel op een grand slam, in februari op het Australian Open. In de andere zeven WTA-toernooien waaraan ze sinds haar debuut in augustus vorig jaar deelnam, ging Sherif er steeds in de eerste ronde uit.
Meer uit Sport
PILA (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de roze leiderstrui veroverd in de veertiende etappe van de Giro d'Italia. De Deen van Visma - Lease a Bike reed solo naar de winst in de bergrit van Aosta naar Pila. De Oostenrijker Felix Gall eindigde na 133 kilometer als tweede en Jai Hindley uit Australië werd derde.
2 uur geledenMEDINA DE POMAR (ANP) - Mischa Bredewold heeft de derde etappe van de Ronde van Burgos gewonnen. De 25-jarige renster van SD Worx-Protime versloeg na 126 kilometer in Medina de Pomar medevluchtster Mireia Benito uit Spanje.
2 uur geledenRABAT (ANP/BELGA) - Tennisster Petra Marcinko heeft voor het eerst een titel op het hoogste niveau gewonnen. De 20-jarige Kroatische was in de finale van het WTA-toernooi van Rabat te sterk voor Anjelina Kalinina. Bij een stand van 6-2 3-0 staakte de Oekraïense de strijd met een voetblessure.
3 uur geledenAMSTELVEEN (ANP) - De eerste wedstrijd in de finale van de play-offs om de landstitel tussen de hockeysters van Amsterdam en Den Bosch heeft geen winnaar opgeleverd. In het Wagener Stadion in Amstelveen werd het 2-2.
4 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen hield in Montreal geen goed gevoel over aan de kwalificatie voor de sprintrace bij de Grote Prijs van Canada. De Formule 1-coureur moest zich tevredenstellen met de zevende tijd en bleef ver verwijderd van de Brit George Russell van Mercedes, die het snelst was.
10 uur geledenSAN ANTONIO (ANP/RTR/BELGA) - Oklahoma City Thunder heeft in de finale in de Western Conference in de NBA tegen San Antonio Spurs de leiding genomen. De regerend kampioen won de derde wedstrijd in San Antonio met 123-108 en staat nu met 2-1 voor.
10 uur geledenMONTREAL (ANP) - Max Verstappen start zaterdag bij de GP van Canada als zevende in de sprintrace. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull bleef ver verwijderd van de beste tijd van de Brit George Russell van Mercedes.
19 uur geleden