Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Pegula na zege op Gauff eerste finaliste WTA Finals

Tennisster Pegula na zege op Gauff eerste finaliste WTA Finals

CANCÚN (ANP) - De Amerikaanse tennisster Jessica Pegula heeft zich als eerste geplaatst voor de eindstrijd van de WTA Finals in het Mexicaanse Cancún. In de halve finale was de nummer 5 van de wereld veel te sterk voor haar 19-jarige landgenote Coco Gauff: 6-2 6-1. In de finale treft Pegula de Belarussische Aryna Sabalenka of Iga Swiatek uit Polen. Zij spelen hun onderbroken duel zondag uit, waardoor de finale is verplaatst naar maandag.

Pegula begon sterk en pakte de eerste game van de wedstrijd op love af van mondiale nummer 3 Gauff. De winnares van de US Open maakte op 2-2 gelijk, maar verloor haar service gelijk weer en verloor de eerste set. Gauff brak haar landgenote in de tweede set geen enkele keer, waardoor Pegula de wedstrijd na ongeveer een uur spelen binnen had. Het duel werd in de tweede set twee keer onderbroken door regen.

Het oponthoud bracht Pegula (29) niet in de war. De finale van het eindejaarstoernooi in Mexico wordt de belangrijkste wedstrijd uit haar carrière. Ze won dit jaar al wel twee lager aangeschreven toernooien.

Uitstel finale

In de halve finale tussen Sabalenka en Swiatek stond het in de eerste set 2-1 voor de Poolse toen het weer begon te regenen. Er werd besloten het duel zondag uit te spelen. Sabalenka is de huidige nummer 1 van de wereld, maar Swiatek kan die positie dit jaar nog overnemen door het toernooi te winnen.

De finale in het dubbelspel in Cancún wordt ook later uitgespeeld. Daarin gaat Pegula ook op voor de titel, dit keer samen met Gauff. Hun finalepartij tegen de Duitse Laura Siegemund en de Russin Vera Zvonareva werd ook stilgelegd door het weer. Het Amerikaanse koppel verdedigt een 1-0-voorsprong in sets.

Meer uit Sport

Teambaas Mekies wil van GP Japan leren voor verbetering Red Bull

SUZUKA (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull zegt dat het team vooral moet leren voor het verbeteren van de auto's van Max Verstappen en Isack Hadjar. Met Verstappen op de elfde plaats bij de startopstelling en Hadjar op plek 8 lijkt het team niet mee te doen om de winst.

6 uur geleden
Pidcock niet meer van start in Catalonië na val in ravijn

BERGA (ANP) - Wielrenner Tom Pidcock gaat niet meer van start in de Ronde van Catalonië na zijn val in een ravijn in de vijfde etappe. Zijn ploeg Pinarello-Q36.5 meldt dat ze de Brit uit de wedstrijd halen.

7 uur geleden
Verstappen na mislukte kwalificatie niet boos maar gelaten

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen reageert gelaten op het neerzetten van de elfde tijd in de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan. "Het erge is, ik ben niet boos, ik ben daar allang voorbij en dat is niet goed", aldus de Limburger bij Viaplay.

11 uur geleden
Verstappen elfde in kwalificatie Grote Prijs van Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen is er bij de kwalificatie van de Grote Prijs van Japan niet in geslaagd de derde kwalificatiesessie te halen. De Red Bull-coureur kwam in Q2 tot de elfde tijd en was daarmee uitgeschakeld. Verstappen was 1,214 seconde langzamer dan de Italiaan Kimi Antonelli die met 1.29,048 de beste tijd had neergezet. Mercedes-coureur Antonelli veroverde in Q3 ook de poleposition met 1.28,778.

11 uur geleden
Sinner in finale tennistoernooi Miami tegen Lehecka

MIAMI (ANP) - Tennisser Jannik Sinner staat voor de vierde keer in de finale van het Miami Open. De als tweede geplaatste Italiaan rekende in de halve finale in twee sets af met Duitser Alexander Zverev, de nummer 3 van de plaatsingslijst: 6-3 7-6 (4). In de finale treft hij de Tsjech Jiri Lehecka.

12 uur geleden
Verstappen rijdt achtste tijd bij derde vrije training in Japan

SUZUKA (ANP) - Max Verstappen (28) heeft op het circuit van Suzuka de achtste tijd gereden bij de derde vrije training voor de Grote Prijs van Japan. De coureur van Red Bull klokte 1.30,910. De 19-jarige Italiaan Kimi Antonelli van Mercedes reed de snelste tijd.

14 uur geleden
Koeman: goed oefenduel tegen sterk Noorwegen

AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman is tevreden over het niveau van de oefenwedstrijd tussen het Nederlands elftal en Noorwegen (2-1). "Het was gewoon een goede wedstrijd tegen een sterk Noorwegen", zei hij in de perskamer van de Johan Cruijff ArenA. "Dat moeten we ook niet vergeten. Het is een beetje Nederlands om altijd te denken dat je hier makkelijk van moet winnen. De Noren hebben gewoon een heel sterk nationaal team en daar spelen wij een hele goede wedstrijd tegen."

15 uur geleden