
Tennisster Pegula in finale Guadalajara
GUADALAJARA (ANP) - Tennisster Jessica Pegula heeft zich geplaatst voor de finale van het toernooi van Guadalajara. De 28-jarige Amerikaanse, als derde geplaatst in de Mexicaanse stad, was in de halve finales te sterk voor de Belarussische Victoria Azarenka. De setstanden waren 7-6 (3) en 6-1, bereikt in anderhalf uur.
De tegenstander in de finale wordt pas zondag bekend. De andere halve finale, tussen de als vierde geplaatste Griekse Maria Sakkari en de Tsjechische Marie Bouzkova, werd afgebroken vanwege de hevige regen. Sakkari had de eerste set gewonnen met 7-5. De westkust van Mexico wordt momenteel geteisterd door orkaan Roslyn.
Voor Pegula wordt het haar vijfde WTA-finale, de tweede dit jaar. In Madrid verloor ze in mei de finale van de Tunesische Ons Jabeur. De Amerikaanse heeft één toernooizege op zak: in 2019 in Washington.
Meer uit Sport
LONDEN (ANP) - Botic van de Zandschulp behoort weer tot de honderd beste tennissers ter wereld. De 29-jarige Nederlander bereikte vorige week de halve finale in Kitzbühel in Oostenrijk en steeg op de mondiale ranking van de 103e naar de 87e plaats.
26 minuten geledenWASHINGTON (ANP) - Tennisser Alex De Minaur heeft na een spannende finale het ATP-toernooi van Washington op zijn naam geschreven. De als zevende geplaatste Australiër overleefde tegen de Spanjaard Alejandro Davidovich Fokina drie matchpoints en won met 5-7 6-1 7-6 (3). De wedstrijd duurde 3 uur en 5 minuten.
1 uur geledenBASEL (ANP) - Bondscoach Sarina Wiegman heeft met de Engelse voetbalsters de Europese titel geprolongeerd. In de finale in Basel werd wereldkampioen Spanje na strafschoppen verslagen (3-1). Die strafschoppenserie was nodig na een eindstand van 1-1.
13 uur geledenMONTREAL (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft de tweede ronde van het toernooi in Montreal bereikt. De nummer 68 van de wereld won in Canada met 6-3 4-6 6-2 van Polina Koedermetova uit Rusland.
14 uur geledenLOKET (ANP) - Motorcrosser Glenn Coldenhoff is in de MXGP als derde geëindigd in de Grote Prijs van Tsjechië. In Loket ging de zege naar de Belg Lucas Coenen, die zijn achterstand op de Fransman Romain Febvre in de WK-stand verkleinde tot 10 punten. Coenen, die zijn vierde zege van het seizoen behaalde, hoopt volgende week in eigen land (Lommel) de koppositie van Febvre over te nemen.
14 uur geledenPARIJS (ANP) - Tadej Pogacar heeft voor de vierde keer de Tour de France gewonnen. De Sloveen van UAE Team Emirates bereikte ongeschonden de finishlijn op de Champs-Élysées. Pogacar had halverwege de Tour al een flinke marge opgebouwd op zijn voornaamste rivaal Jonas Vingegaard, de Deen van Visma - Lease a Bike. De Duitser Florian Lipowitz sloot de Tour af als derde. De slotetappe werd gewonnen door de Belg Wout van Aert.
15 uur geledenSPA-FRANCORCHAMPS (ANP) - Max Verstappen heeft op zijn favoriete circuit op Spa-Francorchamps geen hoofdrol kunnen vertolken in de Grote Prijs van België. De viervoudig wereldkampioen van Red Bull in de Formule 1 kwam als vierde over de finish. Dat was ook zijn startpositie.
16 uur geleden