Tennisster Osaka naar halve finales WTA-toernooi Cincinnati
NEW YORK (ANP) - Tennisster Naomi Osaka begint in vorm te komen voor de US Open. De als vierde geplaatste Japanse plaatste zich voor de halve finale van het WTA-toernooi van Cincinnati door in drie sets af te rekenen met Anett Kontaveit uit Estland: 4-6 6-2 7-5.
Osaka, die in 2018 de US Open op haar naam schreef, is de hoogstgeplaatste speelster die nog in het toernooi van Cincinnati zit na de uitschakeling van Karolina Pliskova, Sofia Kenin en Serena Williams. Ze neemt het in de halve finale op de banen van Flushing Meadow in New York op tegen de Belgische Elise Mertens. Die versloeg eerder op de dag de Amerikaanse Jessica Pegula in twee sets: 6-1 6-3.
Meer uit Sport
BERLIJN (ANP/BELGA) - Tweevoudig wereldkampioen tijdrijden Filippo Ganna verruilt Netcompany INEOS volgend jaar voor Lidl-Trek. De 30-jarige Italiaan heeft een contract getekend voor drie seizoenen, tot en met 2029, zo meldt de Duitse wielerploeg.
41 minuten geledenKIGALI (ANP) - De Formule 1 keert terug naar Afrika. De autosportklasse heeft een tienjarig contract afgesloten met Rwanda, meldt het op de officiële website. De eerste grand prix zal vermoedelijk begin 2030 worden verreden, als het speciaal voor de Formule 1 aangelegde circuit in Bugeresa klaar is.
2 uur geledenWASHINGTON (ANP/DPA) - Een wedstrijdshirt dat de Amerikaanse basketballegende Michael Jordan droeg tijdens de NBA-finale van 1998 is verkocht voor het recordbedrag van 14 miljoen dollar (ongeveer 12,55 miljoen euro). Volgens het Amerikaanse veilinghuis Hunt Auctions is dit de hoogste prijs die ooit is betaald voor basketbalmemorabilia.
5 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Naomi Visser (25) is na een polsblessure fit genoeg om bij de WK in Rotterdam een volledige meerkamp te turnen. Visser sloeg begin oktober de tweede en laatste kwalificatiewedstrijd voor de WK over vanwege haar polsklachten.
18 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Matthew Richardson heeft zich teruggetrokken voor de WK baanwielrennen in Shanghai. De Britse wielerbond geeft geen verklaring voor de afwezigheid van de grote concurrent van Harrie Lavreysen.
19 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turner Loran de Munck (27) komt alsnog in actie bij de WK in eigen land. De Munck, die in eerste instantie was aangewezen als een van de reserves, vervangt de geblesseerde Jordi Hagenaar. Dat meldt turnbond KNGU.
20 uur geledenSHANGHAI (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft in de derde ronde van het masterstoernooi van Shanghai een knappe overwinning geboekt op de Fransman Arthur Fils. De beste tennisser van Nederland was in China met 7-5 6-4 te sterk voor de nummer 8 van de plaatsingslijst. Hij treft de Spanjaard Rafael Jódar in de vierde ronde.
23 uur geleden