Tennisster Osaka meldt zich af voor toernooi Stuttgart
STUTTGART (ANP) - Naomi Osaka heeft zich afgemeld voor het WTA-toernooi van Stuttgart. De Japanse nummer 2 van de wereld zou in Duitsland haar Europese gravelseizoen beginnen. Het toernooi van Stuttgart begint op 17 april en wordt zonder publiek gespeeld. De organisatie geeft geen reden waarom Osaka zich heeft afgemeld.
De 23-jarige Osaka is dit jaar nog ongeslagen. Ze schreef de Australian Open op haar naam. Op het voorbereidingstoernooi in Melbourne haalde ze de halve finales, waarna ze zich terugtrok. Deze weken doet ze mee aan het WTA-toernooi van Miami, dat dinsdag van start is gegaan.
Het toernooi van Stuttgart geldt als voorbereidingstoernooi op Roland Garros. Osaka heeft al drie grandslamtoernooien gewonnen, maar op Roland Garros reikte ze nooit verder dan de derde ronde.
Kiki Bertens is ook van plan deel te nemen aan het toernooi van Stuttgart.
Meer uit Sport
MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz en Aryna Sabalenka zijn door op de Australian Open. Beide topspelers wonnen hun duel na iets meer dan twee uur in de Rod Laver Arena.
49 minuten geledenLONDEN (ANP/RTR) - Lando Norris heeft absoluut als doel zijn wereldtitel in de Formule 1 in 2026 te prolongeren. Dat zei de Brit van McLaren in aanloop naar het nieuwe seizoen. Als hij erin slaagt twee jaar op rij wereldkampioen te worden, is hij de tweede Brit na Lewis Hamilton die dat presteert. "Een titel winnen geeft je zeker veel meer zelfvertrouwen. Dat is een feit", aldus Norris, die bekende dat zelfvertrouwen nooit zijn sterkste punt is geweest.
17 uur geledenAPELDOORN (ANP) - Baanwielrenner Jeffrey Hoogland slaat de Europese kampioenschappen voor het tweede jaar op rij over. De 32-jarige elfvoudig wereldkampioen volgt opnieuw een eigen schema, met de WK van oktober in Shanghai als belangrijkste doel.
19 uur geledenWOKING (ANP) - McLaren slaat de eerste van de vijf besloten Formule 1-testdagen volgende week in Barcelona over. Dat zegt teambaas Andrea Stella op de website van de Formule 1. "We willen onszelf zoveel mogelijk tijd geven voor de ontwikkeling; we hoeven niet per se als eerste de baan op."
20 uur geledenMELBOURNE (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner is soepel doorgedrongen tot de derde ronde van de Australian Open. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Melbourne zette in de tweede ronde de Australiƫr James Duckworth opzij: 6-1 6-4 6-2.
20 uur geledenURAIDLA (ANP) - De Australische wielrenner Jay Vine (UAE Team Emirates) heeft de tweede etappe van de Tour Down Under gewonnen en tevens de leiding in het algemeen klassement in handen genomen.
23 uur geledenDUBAI (ANP) - Golfer Rory McIlroy gelooft niet in een verzoening tussen de Amerikaanse tour PGA en de door Saudi-Arabiƫ gefinancierde LIV Golf League. Daarvoor is de verdeeldheid te groot, zei de nummer 2 van de wereld voorafgaand aan de Dubai Desert Classic.
1 dag geleden