Tennisster Muchova meldt zich met polsblessure af voor WTA Finals
PRAAG (ANP) - Karolina Muchova heeft zich afgemeld voor de WTA Finals (29 oktober tot en met 5 november), het eindejaarstoernooi voor de acht beste tennissters van het seizoen. De nummer 8 van de wereld heeft last van een polsblessure.
"Ik ben er kapot van dat ik mijn eerste WTA Finals moet missen. Helaas duurt het herstel langer dan we hadden gehoopt. Ik doe mijn best om terug te keren in 2024 en me volgend jaar opnieuw te plaatsen voor de WTA Finals", schreef de 27-jarige Tsjechische op Instagram.
Muchova haalde dit jaar de eindstrijd op Roland Garros en op de US Open reikte ze tot de laatste vier. Op Roland Garros verloor ze in de finale in drie sets van de Poolse Iga Swiatek.
De WTA Finals worden dit jaar in de Mexicaanse stad Cancún gehouden. Muchova wordt er vervangen door de Griekse Maria Sakkari, de nummer 9 op de jaarranglijst.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
5 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
8 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
8 uur geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
9 uur geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
11 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
14 uur geleden