Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Lamens voor het eerst naar kwartfinales Libéma Open

Tennisster Lamens voor het eerst naar kwartfinales Libéma Open

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Suzan Lamens heeft voor het eerst de kwartfinales bereikt van het Libéma Open in Rosmalen. Op het gras van het Autotron rekende de nummer 1 van Nederland af met de Amerikaanse Ann Li: 7-6 (4) 7-6 (5).

Vorig jaar strandde de 25-jarige Lamens in de tweede ronde tegen viervoudig grandslamwinnares Naomi Osaka. Met de nummer 53 van de wereld Li trof ze dit keer een minder grote naam.

De eerste break was bij 4-3 voor Li, waarna ze mocht serveren voor de setwinst. Tot vreugde van het Nederlandse publiek kwam Lamens terug en had ze op 5-5 zelf breekkansen, maar die werkte de Amerikaanse weg. In de tiebreak kwam Lamens snel 4-0 voor en dat gaf ze niet meer weg.

Trots

In de tweede set vielen er meer breaks. Bij 6-5 had Li in een lange game drie kansen om de set te winnen, maar Lamens sleepte er opnieuw een tiebreak uit. Daarin kwam ze terug van een 3-0-achterstand en benutte ze haar tweede matchpoint.

Lamens sprak van een van haar beste wedstrijden op gras ooit. "Mijn spel en houding maken me heel trots. Ik ga er nu voor dit toernooi te winnen. Ik vind het altijd leuk om hier te spelen, met het Nederlandse publiek. Ik hoop dat ze er morgen ook weer zijn."

De in Berkel en Rodenrijs geboren Lamens neemt het vrijdag in de kwartfinales op tegen de Italiaanse Elisabetta Cocciaretto, die in de eerste ronde Arianne Hartono uitschakelde. Lamens is de laatst overgebleven Nederlandse tennisser in het enkelspeltoernooi in Rosmalen.

Meer uit Sport

International Palacios houdt met Rays hoop op MLB-titel levend

TAMPA (ANP) - De honkballers van de Tampa Bay Rays hebben de hoop op het eerste kampioenschap in de clubgeschiedenis levend gehouden. Het team van de Nederlandse international Richie Palacios (29) won in de nacht van dinsdag op woensdag het vierde duel in de World Series in eigen huis met 4-3 van de Milwaukee Brewers. De stand is daarmee 3-1 in het voordeel van de Brewers, die onder leiding staan van oud-bondscoach Pat Murphy (67). De volgende wedstrijd is in de nacht van woensdag op donderdag in Tampa.

4 uur geleden
Alcaraz ten koste van Chatsjanov naar tweede ronde in Wenen

WENEN (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz staat in de tweede ronde van het tennistoernooi in Wenen. De nummer 3 van de wereld won in de Oostenrijkse hoofdstad in twee sets van de Rus Karen Chatsjanov: 6-4 7-6 (5).

16 uur geleden
Handballer Smits mist door rugblessure duels in EK-kwalificatie

ARNHEM (ANP) - Handbalinternational Kay Smits mist de komende twee EK-kwalificatiewedstrijden van het Nederlands team. De rechteropbouwer heeft rugklachten, onlangs opgelopen tijdens een wedstrijd met zijn Duitse club VfL Gummersbach.

18 uur geleden
Venus Williams verliest voor zestiende keer op rij in enkelspel

GUANGZHOU (ANP) - De Amerikaanse tennisster Venus Williams heeft haar zestiende nederlaag op rij geleden in het enkelspel. De 46-jarige speelster werd dinsdag op de Guangzhou Open in twee sets verslagen door de 18-jarige Oostenrijkse Lilli Tagger: 2-6 2-6. Tagger, de nummer 53 van de wereld, treft in de volgende ronde de Poolse Magda Linette.

22 uur geleden
Milwaukee Brewers één zege verwijderd van World Series-titel

ST. PETERSBURG (ANP) - De honkballers van Milwaukee Brewers hebben ook de derde wedstrijd in de World Series gewonnen. De Brewers waren in de nacht van maandag op dinsdag op bezoek bij Tampa Bay Rays met 10-1 te sterk. De ploeg uit Milwaukee komt daarmee op 3-0 in de best-of-seven-serie en kan de finale van de Amerikaanse honkbalcompetitie (MLB) al in het vierde duel beslissen.

1 dag geleden
Martín werkt met gebroken pols aan snelle rentree in MotoGP

PHILLIP ISLAND (ANP) - De Spaanse MotoGP-coureur Jorge Martín zet alles op alles om komend weekeinde mee te doen aan de Grote Prijs van Maleisië, ondanks een gebroken pols. Dat valt te lezen op de website van de MotoGP.

1 dag geleden
Verstappen ergert zich aan storingen op boordradio Red Bull

AUSTIN (ANP) - Max Verstappen ondervindt dit seizoen tijdens de races in de Formule 1 veel hinder van storingen op de boordradio. Ook in de Grote Prijs van de Verenigde Staten hoorde hij af en toe niet wat er vanuit de teamleiding van Red Bull in de pitstraat werd gezegd tegen de Nederlander.

2 dagen geleden