Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Lamens onderuit in kwalificaties Roland Garros

Tennisster Lamens onderuit in kwalificaties Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Suzan Lamens is in de tweede ronde van het kwalificatietoernooi op Roland Garros gestrand. De Nederlandse nummer 148 van de wereld verloor met 6-3 6-4 van Elena Ruse uit Roemenië.

De 24-jarige Nederlandse brak haar tegenstandster om op 2-1 te komen, maar verloor vervolgens zelf twee keer haar service. Ze kwam nog een keer terug in de set, maar een derde break kon ze niet meer repareren. Lamens en Ruse leverden aan het begin van de tweede set hun service in, voordat de Roemeense mondiale nummer 152 op 3-3 opnieuw toesloeg. Na een lange tiende game benutte Ruse vervolgens haar derde matchpoint.

Jesper de Jong speelt in de tweede ronde tegen de Oostenrijker Dennis Novak. Arianne Hartono strandde in de eerste ronde tegen de Tsjechische Dominika Salkova.

Meer uit Sport

Laros (20) overtuigend naar finale 1500 meter op WK in Tokio

TOKIO (ANP) - Niels Laros heeft zich op de WK atletiek in Tokio overtuigend geplaatst voor de finale van de 1500 meter. De 20-jarige atleet won zijn serie in de halve finales in een tijd van 3.35,50. Hij bleef onder anderen regerend wereldkampioen Josh Kerr voor. De finale van de 1500 meter is woensdag (15.20 uur Nederlandse tijd).

18 minuten geleden
Visser snelt in Tokio naar derde WK-finale 100 meter horden

TOKIO (ANP) - Nadine Visser heeft zich op de wereldkampioenschappen atletiek in Tokio geplaatst voor de finale van de 100 meter horden. De 30-jarige atlete snelde in haar heat van de halve finales naar de tweede plaats in een tijd van 12,45. Dat was goed voor directe doorgang naar de finale, later maandag om 15.20 uur Nederlandse tijd.

36 minuten geleden
Volleyballers naar achtste finales WK na zege op Roemenië

QUEZON CITY (ANP) - De Nederlandse volleyballers hebben zich geplaatst voor de achtste finales van het WK op de Filipijnen. Het team van bondscoach Joel Banks won in Quezon City de tweede groepswedstrijd in drie sets van Roemenië: 25-23 26-24 26-24.

1 uur geleden
Geerds nipt door naar halve finales 110 meter horden op WK

TOKIO (ANP) - Job Geerds is op de WK atletiek in Tokio doorgedrongen tot de halve finales van de 110 meter horden. De 23-jarige Amsterdammer eindigde in de vierde van de vijf series als zesde in een tijd van 13,51. De eerste vier plaatsten zich rechtstreeks voor de halve finales op woensdag, aangevuld met de vier tijdsnelsten. Daar hoorde Geerds precies bij.

1 uur geleden
Sánchez pleit voor uitsluiting Israël van sportevenementen

MADRID (ANP/RTR) - De Spaanse premier Pedro Sánchez vindt dat Rusland en Israël uitgesloten moeten worden van internationale sportevenementen zolang de "barbaarse acties" van beide landen in Oekraïne en Gaza doorgaan. Sánchez heeft de gewelddadige pro-Palestijnse protesten die zondag tot het vroegtijdige einde van de wielerronde van Spanje zorgden wel veroordeeld.

1 uur geleden
Tennisster Jovic (17) wint eerste WTA-titel

GUADALAJARA (ANP/RTR) - Tennisster Iva Jovic heeft haar eerste WTA-titel veroverd. De 17-jarige Amerikaanse versloeg in de finale van het toernooi in het Mexicaanse Guadalajara de Colombiaanse Emiliana Arango met 6-4 6-1.

6 uur geleden
Torenhoge favoriete Bol vond doorkomen series 'spannend'

TOKIO (ANP) - Femke Bol vond het spannend om de series van de 400 meter horden door te komen op de WK atletiek in Tokio, ook al is ze de torenhoge favoriete voor het goud op het onderdeel. "Het is toch je eerste race met horden in een stadion. Ik weet van tevoren dat ik niet alles hoef te geven en kan sparen op het laatste stuk, maar je moet toch alert zijn en zorgen dat je geen foutjes maakt", zei Bol na haar race, die ze met overmacht won.

9 uur geleden