Tennisster Lamens mist kwartfinales in Brisbane
BRISBANE (ANP) - Suzan Lamens is er niet in geslaagd de kwartfinales van het tennistoernooi van Brisbane te bereiken. De 25-jarige Nederlandse verloor uiteindelijk met duidelijk verschil van de Amerikaanse Ashlyn Krueger: 7-5 6-0.
Lamens zou bij winst de hoogst geplaatste Nederlandse op de wereldranglijst zijn geworden. Virtueel blijft ze nu steken op de 78e plek, één plaats onder Arantxa Rus. De beste tennisster van Nederland werd eerder al uitgeschakeld in Brisbane.
Lamens kwam tegen Krueger via een break in de achtste game nog op één game van de winst van de eerste set. Door daarna twee keer haar eigen servicebeurt te verliezen, stond ze de set alsnog af aan Krueger. Die klap kwam de Nederlandse, die in voorbereiding is op de Australian Open, niet meer te boven.
Meer uit Sport
UTRECHT (ANP) - De komende dagen is er kans op een marathon op natuurijs. Maar er is nog veel onzekerheid, zegt schaatsbond KNSB. De bond kijkt naar de "temperaturen, wind en bewolking", laat natuurijscoördinator Geert-Jan Muskens desgevraagd weten.
17 uur geledenMAASBRACHT (ANP) - Max Verstappen heeft een nieuw contract getekend voor zijn raceteam dat in de GT3-klasse uitkomt. Verstappen Racing is overgestapt van Aston Martin naar Mercedes. Er is volgens een persbericht een meerjarig contract getekend met de Duitse autofabrikant. De keuze voor Mercedes is genomen met inbreng van de Formule 1-coryfee, want Verstappen heeft onlangs zelf de Mercedes GT3 getest op het circuit in het Portugese Estoril.
1 dag geledenLAVAZÈ (ANP/DPA) - De Noorse biatleet Sivert Guttorm Bakken droeg een hoogtetrainingsmasker toen hij dood werd aangetroffen in zijn hotelkamer in het Italiaanse Lavazè. De Noorse biatlonfederatie heeft aangegeven dat ze de komende dagen helderheid wil verschaffen over de zaak.
1 dag geledenNEW YORK (ANP/AFP) - Lindsey Vonn kan over een kleine anderhalve maand voor de vijfde keer deelnemen aan de Olympische Spelen. De 41-jarige Amerikaanse skiester keerde iets meer dan een jaar geleden terug in competitie, nadat ze in 2019 vanwege een hardnekkige knieblessure haar loopbaan had beëindigd. Vonn, op de Winterspelen van Vancouver 2010 goed voor goud op de afdaling, is na een reeks goede prestaties officieel geselecteerd voor de Spelen van Milaan en Cortina d'Ampezzo.
1 dag geledenLONDEN (ANP) - Michael van Gerwen (36) heeft eenvoudig de derde ronde van het WK darts in Londen bereikt. De drievoudig wereldkampioen won in het Londense Alexandra Palace met 3-1 van de Ier William O'Connor. Van Gerwen kwam vrijwel geen moment in de problemen tegen O'Connor. Mighty Mike gooide bij vlagen weer als vanouds en kende alleen in de derde set een inzinking.
2 dagen geledenLONDEN (ANP) - Danny Noppert is na een meeslepende wedstrijd uitgeschakeld op het WK darts in Londen. De 34-jarige Fries ging in de tweede ronde ondanks een sterke comeback met 3-2 onderuit tegen de Britse WK-debutant Justin Hood. In de allesbeslissende vijfde set was het maximale aantal van 11 legs nodig om de wedstrijd te beslissen (6-5).
2 dagen geledenLONDEN (ANP) - Jermaine Wattimena heeft zich geplaatst voor de derde ronde op het WK darts. De 37-jarige darter uit Westervoort won een enerverend duel met de Brit Scott Williams (3-2).
2 dagen geleden