Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Lamens kan in kwartfinales niet stunten in Hongkong

Tennisster Lamens kan in kwartfinales niet stunten in Hongkong

HONGKONG (ANP) - Het is tennisster Suzan Lamens niet gelukt de laatste vier te bereiken op het WTA-toernooi van Hongkong. De nummer 2 van Nederland moest in drie sets haar meerdere erkennen in de Russin Diana Sjnajder, die als mondiale nummer 14 als eerste geplaatst is. Het werd 6-0 6-7 (4) 6-2.

Nadat Lamens in de eerste set geen game had weten te winnen, kwam ze in de tweede set met 3-1 voor. Het werd uiteindelijk 5-3 voor Sjnajder, maar de Russin wist het niet af te maken. Het draaide uit op een tiebreak en die werd gewonnen door de Zuid-Hollandse. In de derde set kwam Lamens met 2-0 voor, maar ze verloor wederom zes games op een rij.

De 25-jarige Lamens is op de wereldranglijst geklommen naar plek 91. Ze baarde vorige maand opzien door het WTA-toernooi van Osaka te winnen.

Meer uit Sport

Poolse Swiatek begint gravelseizoen met zege op Siegemund

STUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.

32 minuten geleden
Giri verslaat Blübaum en beëindigt Kandidatentoernooi als tweede

PEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.

3 uur geleden
Alcaraz trekt zich met polsblessure terug uit toernooi Barcelona

BARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.

4 uur geleden
Murray stopt er na zeven grandslamtitels in dubbelspel mee

LONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.

4 uur geleden
Wielrenner Merlier sprint naar winst in Ronde van Limburg

TONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.

4 uur geleden
Formule 1-baas begrijpt kritiek Verstappen: luisteren naar hem

LONDEN (ANP) - De stem van Max Verstappen moet gehoord worden, maar de viervoudig wereldkampioen moet af en toe wel oppassen met wat hij zegt. Dat vindt Formule 1-baas Stefano Domenicali. "Hij is de beste coureur en wij moeten naar hem luisteren. Maar hij moet begrijpen dat zijn woorden zwaar wegen en mensen kunnen het verkeerd opvatten. Dat mogen we niet laten gebeuren", aldus de Italiaan in een interview met het Britse platform Autosport.

9 uur geleden
Amerikaanse oud-wielrenner Phinney keert terug als baanwielrenner

LOS ANGELES (ANP) - Oud-wielrenner Taylor Phinney (35) keert terug als baanwielrenner. Dat heeft de Amerikaan bekendgemaakt op Instagram. "In geen miljoen jaar had ik dit kunnen voorspellen, maar hier zijn we dan", schrijft Phinney. Met zijn comeback wil hij zijn "olympische droom" verwezenlijken met deelname aan de Spelen van Los Angeles in 2028.

10 uur geleden