Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Hartono uitgeschakeld in eerste ronde Rosmalen

Tennisster Hartono uitgeschakeld in eerste ronde Rosmalen

ROSMALEN (ANP) - Tennisster Arianne Hartono is er niet in geslaagd de tweede ronde te bereiken op het Libéma Open, het grastoernooi van Rosmalen. De Italiaanse Elisabetta Cocciaretto was in twee sets te sterk voor de Nederlandse speelster, die met een wildcard mocht deelnemen. De setstanden waren 7-6 (11) 7-5.

Hartono kwam door een break al snel op voorsprong in de eerste set, maar verspeelde die marge in de negende game. De in Groningen geboren tennisster kreeg in een lange tiebreak vier setpunten, maar wist er geen te benutten. De Italiaanse, de nummer 123 van de wereld, deed dat niet veel later wel. In de tweede set benutte Cocciaretto bij een 6-5-voorsprong op de service van Hartono na een kleine twee uur haar eerste wedstrijdpunt.

Anouck Vrancken Peeters kon niet verrassen tegen de als zevende geplaatste Nieuw-Zeelandse Lulu Sun. De met een wildcard toegelaten Nederlandse pakte vier games: 6-1 6-3.

Kwalificaties

In de kwalificaties strandden Thijs Boogaard en Mees Rottgering maandag. De 16-jarige Boogaard verloor van de Amerikaan Mackenzie McDonald met 7-6 (4) 6-1. De één jaar oudere Rottgering legde het af tegen de Brit Daniel Evans: 6-3 6-7 (5) 6-2.

Botic van de Zandschulp meldde zich vlak voor zijn partij tegen Mattia Bellucci geblesseerd af, Tallon Griekspoor deed dat eerder al. Daardoor zijn na de eerste dag van het hoofdtoernooi Jesper de Jong, Suzan Lamens en Anouk Koevermans de enige overgebleven Nederlanders. Zij moeten hun eerste ronde nog spelen.

Meer uit Sport

Fietsen van Visma - Lease a Bike gestolen bij Vuelta

LIMONE PIEMONTE (ANP/DPA) - Tijdens de Vuelta zijn meerdere fietsen gestolen uit de vrachtwagen van Visma - Lease a Bike. Dat heeft het Nederlandse team bekendgemaakt. Dat gebeurde enkele uren nadat de Deense kopman Jonas Vingegaard de tweede etappe op Italiaanse bodem had gewonnen. De politie is een onderzoek gestart.

1 uur geleden
Zeven Nederlandse atleten naar finale Diamond League

ZÜRICH (ANP) - Zeven Nederlandse atleten hebben zich gekwalificeerd voor de finale van de Diamond League in Zürich. Femke Bol kan in die prestigieuze wedstrijdenserie voor de vijfde keer op rij de finale van de 400 meter horden winnen. De regerend wereldkampioene op dit onderdeel won al 29 achtereenvolgende keren een race op de 400 meter horden in de Diamond League en is sinds augustus 2020 ongeslagen.

1 uur geleden
Europees talent Laros kiest voor 1500 meter op WK atletiek

SANKT MORITZ (ANP) - Europees talent van het jaar Niels Laros kan kiezen uit drie afstanden op de WK atletiek in Tokio in september, maar de 20-jarige hardloper zet in op de 1500 meter. Hij kent geen twijfels over zijn bedoelingen. "Ik heb door mijn overwinningen in de Diamond League laten zien dat ik met de besten van de wereld meekan, dus ik ga voor een medaille", zei de Oosterhouter tijdens een digitaal persmoment.

2 uur geleden
Vertrouwen bij Griekspoor na nederlaag op US Open ver te zoeken

NEW YORK (ANP) - Het vertrouwen van tennisser Tallon Griekspoor is ver te zoeken. "Verliezen kan altijd, die periodes ga je vaker hebben. Dus dat is het probleem niet, maar het gevoel dat ik heb op de baan is wel het probleem", zei Griekspoor na zijn nederlaag op de US Open tegen de NOS. De nummer 1 van Nederland verloor zondag op de openingsdag van het toernooi in New York in drie sets van de Fransman Adrian Mannarino (5-7 4-6 0-6).

3 uur geleden
Titelverdedigster Sabalenka verder op hardcourt van New York

NEW YORK (ANP) - Titelverdedigster Aryna Sabalenka is door naar de tweede ronde van de US Open. De nummer 1 van de wereld won in twee sets van de Zwitserse Rebeka Masarova: 7-5 6-1. Sabalenka treft de Russische Polina Koedermetova om een plek bij de laatste 32 tennissters.

4 uur geleden
Djokovic moeizaam verder op US Open, Medvedev uitgeschakeld

NEW YORK (ANP) - Novak Djokovic staat in de tweede ronde van de US Open. De 38-jarige nummer 7 van de wereld versloeg de jonge Amerikaanse tennisser Learner Tien (nummer 50 van de wereld) in drie sets: 6-1 7-6 (3) 6-2. De Serviër treft de Amerikaan Zachary Svajda (de nummer 145 van de wereld) in de tweede ronde.

4 uur geleden
Motorcrosser Herlings wint opnieuw Grote Prijs van Nederland

ARNHEM (ANP) - Jeffrey Herlings heeft net als vorig jaar de Grote Prijs van Nederland in de MXGP gewonnen. Na de zege in de eerste manche was de 30-jarige Brabander op zijn KTM ook de beste in de tweede manche in Arnhem. Daarvoor moest hij afrekenen met de 18-jarige Belg Lucas Coenen.

14 uur geleden