Tennisster Halep ziet één voordeel aan afgelasting Wimbledon
CONSTANTA (ANP/RTR) - De Roemeense tennisster Simona Halep ziet toch nog één voordeel aan de afgelasting van Wimbledon. De organisatie van het Engelse grandslamtoernooi besloot deze week om Wimbledon voor dit jaar te schrappen vanwege het coronavirus. "Ik zie het positief in: ik mag me nu in ieder geval nog een jaar de titelhoudster noemen", zei Halep tegen Eurosport. "Dat is wel iets moois."
De 28-jarige Roemeense veroverde vorig jaar op het 'heilige' gras in Londen haar tweede grandslamtitel. Halep overklaste toen de Amerikaanse Serena Williams in de finale.
"Als titelverdedigster mag je op Wimbledon de eerste partij op het centercourt spelen. Dat lijkt me iets heel bijzonders. Ik kijk er naar uit om dat volgend jaar te doen", aldus Halep, die er rekening mee houdt dat er dit jaar helemaal niet meer wordt getennist. "Dat is het ergste scenario dat ik in mijn hoofd heb. Maar goed, ik weet zeker dat we hier doorheen komen als we luisteren naar de autoriteiten en veilig thuis blijven. Het zou mooi zijn als we de US Open nog kunnen spelen, maar dat is ook onzeker vanwege de problemen die er nu in New York zijn."
Meer uit Sport
ROTTERDAM (ANP) - Het wereldkampioenschap korfbal van 2027 vindt plaats in twaalf Nederlandse speelsteden verspreid over het land. Dat maakte de organisatie bekend tijdens een bijeenkomst in Ahoy Rotterdam bij de finale van de Korfbal League.
9 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Titelverdediger Alexander Zverev is er niet in geslaagd om voor de tweede keer op rij de finale van het tennistoernooi van München te halen. De als eerste geplaatste Duitser verloor in de halve finales met 3-6 3-6 van de Italiaan Flavio Cobolli, de mondiale nummer 16.
10 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De korfballers van DVO uit Bennekom hebben voor het eerst de Nederlandse titel in de zaal veroverd. De ploeg van coaches Jeroen van Brakel en Reinier Rense was in een zenuwslopende finale van de Korfbal League nipt te sterk voor Fortuna uit Delft. In een uitverkochte zaal met 11.000 supporters werd het in Ahoy 31-30. Rosalie Peet maakte in de laatste minuut de beslissende score voor DVO.
10 uur geledenDUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
20 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
1 dag geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
1 dag geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
1 dag geleden