Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Halep ziet één voordeel aan afgelasting Wimbledon

Tennisster Halep ziet één voordeel aan afgelasting Wimbledon

CONSTANTA (ANP/RTR) - De Roemeense tennisster Simona Halep ziet toch nog één voordeel aan de afgelasting van Wimbledon. De organisatie van het Engelse grandslamtoernooi besloot deze week om Wimbledon voor dit jaar te schrappen vanwege het coronavirus. "Ik zie het positief in: ik mag me nu in ieder geval nog een jaar de titelhoudster noemen", zei Halep tegen Eurosport. "Dat is wel iets moois."

De 28-jarige Roemeense veroverde vorig jaar op het 'heilige' gras in Londen haar tweede grandslamtitel. Halep overklaste toen de Amerikaanse Serena Williams in de finale.

"Als titelverdedigster mag je op Wimbledon de eerste partij op het centercourt spelen. Dat lijkt me iets heel bijzonders. Ik kijk er naar uit om dat volgend jaar te doen", aldus Halep, die er rekening mee houdt dat er dit jaar helemaal niet meer wordt getennist. "Dat is het ergste scenario dat ik in mijn hoofd heb. Maar goed, ik weet zeker dat we hier doorheen komen als we luisteren naar de autoriteiten en veilig thuis blijven. Het zou mooi zijn als we de US Open nog kunnen spelen, maar dat is ook onzeker vanwege de problemen die er nu in New York zijn."

Meer uit Sport

Sinner moeizaam naar derde ronde masterstoernooi Madrid

MADRID (ANP) - De Italiaanse tennisser Jannik Sinner heeft zich met de nodige moeite geplaatst voor de derde ronde van het masterstoernooi in Madrid. De nummer 1 van de wereld had bijna 2,5 uur nodig om de Fransman Benjamin Bonzi in drie sets te verslaan: 6-7 (6) 6-1 6-4.

13 uur geleden
Alcaraz kan door polsblessure titel Roland Garros niet verdedigen

MADRID (ANP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft zich afgemeld voor Roland Garros. De winnaar van de laatste twee edities van het grandslamtoernooi in Parijs kan niet meedoen vanwege de polsblessure die hem al een tijdje kwelt.

15 uur geleden
EK atletiek van 2028 in Poolse Chorzow

CHORZOW (ANP) - Het EK atletiek wordt in 2028 georganiseerd in de Poolse regio Silezië. Dat maakte de Europese atletiekbond bekend. Het toernooi vindt plaats in het Slaski Stadion in de stad Chorzow.

20 uur geleden
Griekspoor boekt eerste gravelzege van het seizoen in Madrid

MADRID (ANP) - Tallon Griekspoor heeft zijn eerste gravelzege van het seizoen geboekt. De beste tennisser van Nederland won in de tweede ronde van het masterstoernooi van Madrid met 6-3 6-4 van Damir Dzumhur uit Bosnië en Herzegovina. Hij had een bye in de eerste ronde.

20 uur geleden
Olympisch kampioene Van Rouwendaal aan de slag bij zwembond

NIEUWEGEIN (ANP) - Oud-zwemster Sharon van Rouwendaal gaat aan de slag bij zwembond KNZB. De tweevoudig olympisch kampioene zal in samenwerking met bondscoach Marcel Wouda "een belangrijke bijdrage leveren aan de verdere ontwikkeling van de lange afstanden binnen het Nederlandse topzwemmen", meldde de KNZB.

1 dag geleden
Meer dan 4 miljoen tickets verkocht voor Spelen van 2028 in LA

LOS ANGELES (ANP) - Voor de Olympische Spelen van 2028 in Los Angeles zijn tijdens de eerste verkoopronde meer dan 4 miljoen tickets verkocht. Dat maakten de organisatoren donderdag bekend.

1 dag geleden
Klaver loopt 400 meter op FBK Games in Hengelo

HENGELO (ANP) - Lieke Klaver komt op de FBK Games op 21 juni in actie op de 400 meter. De organisatie van de atletiekmeeting in Hengelo meldt de deelname van de 27-jarige atlete op "haar eigen" afstand in de 45e editie van de FBK Games.

1 dag geleden