Tennisster Halep naar derde ronde in Melbourne
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Simona Halep heeft de derde ronde gehaald op de Australian Open. De nummer 3 van de wereld, als vierde geplaatst in Melbourne, versloeg de Britse qualifier Harriet Dart in twee sets: 6-2 6-4. Halep kwam aan het einde van de tweede set nog even in de problemen toen ze Dart na een voorsprong van 5-1 liet terugkomen tot 5-4, maar de 23-jarige Britse verzuimde daarna om door te drukken.
Dart, de mondiale nummer 173, liet een breakpoint onbenut. Halep maakte het daarna op haar vierde matchpoint af. De Roemeense bereikte in 2018 de finale van de Australian Open, waarin ze het moest afleggen tegen Caroline Wozniacki. Vorig jaar strandde Halep in de vierde ronde.
De Roemeense heeft twee grandslamtitels op zak, behaald op Roland Garros (2018) en Wimbledon (2019).
Meer uit Sport
MENDUKILO KOBAZULOA (ANP) - Wielrenner Paul Seixas heeft op knappe wijze ook de tweede etappe van de Ronde van Baskenland op zijn naam geschreven. De Franse klassementsleider van Decathlon CMA CGM kwam na een bergrit over 164 kilometer solo aan in Mendukilo Kobazuloa.
7 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De Belgische politie heeft 54 renners herkend die zondag tijdens de Ronde van Vlaanderen een rood licht bij een spoorovergang negeerden. Dat meldt het parket Oost-Vlaanderen, dat moet beslissen over de verdere strafrechtelijke vervolging van de overtreders die mogelijk een boete krijgen of voor de rechtbank van Dendermonde moeten verschijnen.
7 uur geledenMONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.
10 uur geledenMONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.
11 uur geledenMONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.
13 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.
1 dag geledenBILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.
1 dag geleden