
Tennisster Halep meldt zich met blessure af voor Indian Wells
INDIAN WELLS (ANP) - De Roemeense tennisster Simona Halep heeft zich afgemeld voor het toernooi in Indian Wells, een van de toonaangevende toernooien op de WTA Tour. De nummer 2 op de wereldranglijst, vorig jaar winnares van Wimbledon, is nog altijd niet verlost van een voetblessure.
"Helaas heb ik nog steeds klachten en ben ik niet tijdig hersteld om naar Indian Wells te komen", liet Halep weten. Ze liep de voetblessure op voor het toernooi half februari in Dubai, dat ze wel speelde en ook nog won. Daarna belandde ze in de lappenmand.
De Duitse Angelique Kerber, vorig jaar nog finaliste in Indian Wells, heeft ook afgezegd. De drievoudig grandslamwinnares kampt met een beenblessure.
Kiki Bertens staat wel op de deelnemerslijst.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Darter Michael van Gerwen heeft zijn eerste wedstrijd sinds zijn pauze van ruim een maand zonder problemen gewonnen. De drievoudig wereldkampioen versloeg in New York bij de US Darts Masters de Amerikaan Leonard Gates met 6-1. Van Gerwen (36) had een pauze ingelast door de relatiebreuk met zijn vrouw Daphne.
2 uur geledenBELGRADO (ANP) - De Nederlandse volleyballers zijn er in de Nations League ook niet in geslaagd van Cuba te winnen. Het team van bondscoach Joel Banks pakte in Belgrado nog wel de eerste set, maar daar bleef het bij: 1-3 (25-21 18-25 21-25 28-30). Oranje liet in de vierde set meerdere kansen liggen om er een vijfde set uit te slepen.
13 uur geledenMADRID (ANP) - Jorinde van Klinken heeft de Nederlandse ploeg op het EK atletiek voor landen de vierde overwinning bezorgd. Ze won overtuigend het discuswerpen met 64,61 meter. Ze haalde die afstand in haar eerste poging. Mede dankzij haar maximale score van 16 punten nam de Nederlandse ploeg de leiding in de tussenstand.
14 uur geledenLONDEN (ANP) - Triatlete Maya Kingma maakt de overstap naar het wielrennen. De 29-jarige Bredase sluit zich aan bij EF Education-Oatly, meldt die wielerploeg.
14 uur geledenMADRID (ANP) - Jessica Schilder heeft bij het EK atletiek voor landenteams in Madrid het kogelstoten gewonnen. De Europees kampioene uit Volendam wist als enige de 20 meter te overbruggen: 20,14 meter. De Duitse Yemisi Ogunleye eindigde als tweede met een afstand van 19,58 en de Zweedse Fanny Roos werd derde met 19,38.
16 uur geledenMADRID (ANP) - Femke Bol heeft op het EK atletiek voor landenteams met overmacht de 400 meter gewonnen. De Nederlandse topatlete klokte 49,48 seconden, een kampioenschapsrecord en maar net boven haar Nederlands outdoorrecord van 49,44.
16 uur geledenSPIELBERG (ANP) - Max Verstappen heeft in de tweede vrije training voor de Grote Prijs van Oostenrijk de derde tijd gereden in zijn Red Bull. Lando Norris en Oscar Piastri, de coureurs van concurrent McLaren, waren iets sneller dan de viervoudig wereldkampioen op de Red Bull Ring nabij Spielberg.
17 uur geleden