Tennisster Halep meldt zich af voor Dubai wegens rugklachten
DUBAI (ANP/RTR) - Tennisster Simona Halep laat ook het WTA-toernooi van Dubai aan zich voorbijgaan. De Roemeense die het toernooi vorig jaar op haar naam schreef, heeft klachten aan haar onderrug, meldde de organisatie donderdag.
Halep had zich vorig week al afgemeld voor het Qatar Open, dat deze week plaatsvindt. De nummer 3 van de wereldranglijst is niet meer in actie gekomen sinds haar uitschakeling in de kwartfinales van de Australian Open.
"Helaas voel ik me niet 100 procent fit in mijn onderrug en heb ik de lastige beslissing moeten maken om me terug te trekken van de Dubai Duty Free Tennis Championships", zegt Halep, die het toernooi ook in 2015 won.
Behalve Halep heeft ook Ashleigh Barty zich afgemeld voor het toernooi dat op 7 maart van start gaat. De Australische nummer 1 van de wereldranglijst herstelt van een blessure aan haar linkerbeen.
Meer uit Sport
LAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen vindt dat hij en Red Bull "trots" kunnen zijn op het verkleinen van de aanzienlijke puntenachterstand die ze eerder dit seizoen in de Formule 1 hadden. Dat zei hij op een persconferentie in aanloop naar de Grote Prijs van Las Vegas. De Nederlander erkende dat het prestatieniveau gedurende het grootste deel van het seizoen "niet was wat ik ervan verwachtte".
8 uur geledenLAS VEGAS (ANP) - Max Verstappen (28) gaat de laatste drie races van het seizoen in met het gevoel dat hij "niets te verliezen" heeft. Dat zegt de viervoudig wereldkampioen via zijn team Red Bull in aanloop naar de GP van Las Vegas. "Vegas is een heel snel circuit. De temperatuur is er nu niet zo hoog, zodat we goed met het gebruik van de banden om moeten gaan", stelt Verstappen.
22 uur geledenHEERLEN (ANP) - Topwielrenster Lorena Wiebes is dinsdag tijdens een fietstocht op haar e-bike aangereden door een auto. Dat meldt de Nederlands kampioene een dag later op Instagram. Wiebes had geluk, want ze liep geen verwondingen op en is vooral boos omdat de bestuurder van de auto er na het ongeval meteen vandoor ging.
1 dag geledenNEWPORT (ANP/BELGA) - Roger Federer krijgt in 2026 een plaats in de Tennis Hall of Fame. Dat heeft de organisatie dinsdag bekendgemaakt. De 44-jarige Zwitser beëindigde in 2022 zijn succesvolle tennisloopbaan.
1 dag geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleybalsters Katja Stam en Raïsa Schoon hebben bij het WK in het Australische Adelaide de achtste finales bereikt. Het Nederlandse koppel was in twee sets te sterk voor Xu Yan en Xinyi Xia uit China: 21-15 21-13.
1 dag geledenLOS ANGELES (ANP/AFP) - Basketballer LeBron James is met een maand vertraging aan zijn 23e seizoen in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA begonnen. De 40-jarige vedette maakte zijn rentree met een zege van de Los Angeles Lakers op Utah Jazz (140-126).
1 dag geledenADELAIDE (ANP) - Beachvolleyballers Stefan Boermans en Yorick de Groot zijn in de tweede ronde van het WK beachvolleybal in het Australische Adelaide uitgeschakeld. Het Nederlandse koppel verloor in twee sets van Marco Krattiger en Leo Dillier uit Zwitserland: 14-21 19-21.
1 dag geleden