Tennisster Halep hervat seizoen in Palermo
PALERMO (ANP) - De Roemeense Simona Halep heeft haar deelname toegezegd aan het WTA-toernooi van Palermo, waar de tennissters hun seizoen hervatten. De nummer 2 van de wereld doet in de eerste week van augustus mee aan het graveltoernooi in de hoofdstad van Sicilië. "Na tien jaar kom ik terug naar Palermo", zei Halep in een videoboodschap. "Ik hoop dat ik daar een geweldige week ga hebben."
De winnares van Roland Garros 2018 en Wimbledon 2019 bereikte begin dit jaar op de Australian Open de halve finales. Halep schreef vervolgens het toernooi van Dubai op haar naam. Sindsdien kwam ze niet meer in actie. Als gevolg van het coronavirus werd het tennisseizoen in maart stilgelegd.
Alle tennissters die meedoen en hun begeleiders worden voorafgaand aan het toernooi getest op Covid-19. Ook tijdens het toernooi laat de organisatie tests uitvoeren, zo'n 800 in totaal.
Kiki Bertens, de nummer 7 van de wereld, doet komende week mee aan een demonstratietoernooi in Berlijn. De Westlandse heeft nog niet besloten waar ze het seizoen gaat hervatten.
Meer uit Sport
LUSAIL (ANP) - Oscar Piastri gelooft nog altijd dat hij dit jaar wereldkampioen in de Formule 1 kan worden. "Er is nog steeds een kans, ook al heb ik wel wat geluk nodig. Maar het is in het verleden vaker gebeurd, dus het is niet onmogelijk", zei de 24-jarige Australiër van McLaren bij een persmoment op het Lusail International Circuit.
17 minuten geledenLUSAIL (ANP) - Lando Norris kan in de Grote Prijs van Qatar zijn eerste wereldtitel in de Formule 1 veroveren, maar de Brit van McLaren weet ook dat Max Verstappen nog altijd kans heeft. "Max is een bedreiging, omdat ik weet waartoe hij in staat is. Maar dat is in Qatar niet ineens anders, want we hebben Max bij iedere race dit jaar als een bedreiging gezien, ook toen zijn achterstand veel groter was", zei hij bij een persmoment op het Lusail International Circuit.
1 uur geledenABU DHABI (ANP) - Russische judoka's mogen vanaf komend weekend weer onder hun eigen vlag meedoen aan internationale wedstrijden. Ook het volkslied mag vanaf de Grand Slam van Abu Dhabi komend weekend weer gespeeld worden, heeft de International Judo Federation (IJF) besloten.
3 uur geledenDOHA (ANP) - Het Formule 1-team van McLaren heeft de gebeurtenissen tijdens de Grote Prijs van Las Vegas achter zich gelaten. Dat stelt teambaas Andrea Stella in een persbericht, in aanloop naar de GP van Qatar.
19 uur geledenDOHA (ANP) - Max Verstappen gaat de strijd om de wereldtitel in de Formule 1 "race voor race bekijken". Dat zegt de viervoudig wereldkampioen in aanloop naar de GP van Qatar via zijn team Red Bull. "We gaan elk raceweekend in met de instelling om zoveel mogelijk punten te pakken", aldus Verstappen. "We kunnen ons alleen een perfect weekend veroorloven."
22 uur geledenDOHA (ANP) - Adrian Newey wordt komend seizoen de nieuwe teambaas van Aston Martin. Dat heeft het Formule 1-team bekendgemaakt. Hij volgt daarmee Andy Cowell op, die een andere functie krijgt.
22 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Handbalster Lois Abbingh stopt na dit seizoen met handballen. Dat zei de aanvoerster van Oranje tijdens een persmoment in Ahoy voorafgaand aan haar laatste WK.
22 uur geleden