Tennisster Halep hervat seizoen in Palermo
PALERMO (ANP) - De Roemeense Simona Halep heeft haar deelname toegezegd aan het WTA-toernooi van Palermo, waar de tennissters hun seizoen hervatten. De nummer 2 van de wereld doet in de eerste week van augustus mee aan het graveltoernooi in de hoofdstad van Sicilië. "Na tien jaar kom ik terug naar Palermo", zei Halep in een videoboodschap. "Ik hoop dat ik daar een geweldige week ga hebben."
De winnares van Roland Garros 2018 en Wimbledon 2019 bereikte begin dit jaar op de Australian Open de halve finales. Halep schreef vervolgens het toernooi van Dubai op haar naam. Sindsdien kwam ze niet meer in actie. Als gevolg van het coronavirus werd het tennisseizoen in maart stilgelegd.
Alle tennissters die meedoen en hun begeleiders worden voorafgaand aan het toernooi getest op Covid-19. Ook tijdens het toernooi laat de organisatie tests uitvoeren, zo'n 800 in totaal.
Kiki Bertens, de nummer 7 van de wereld, doet komende week mee aan een demonstratietoernooi in Berlijn. De Westlandse heeft nog niet besloten waar ze het seizoen gaat hervatten.
Meer uit Sport
HEERENVEEN (ANP) - Schaatsbond KNSB moet na het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) in Heerenveen in beraad over de samenstelling van de selectie voor de Olympische Spelen in Milaan.
5 uur geledenLONDEN (ANP) - Darter Michael van Gerwen is er niet in geslaagd zich te plaatsen voor de kwartfinale van het wereldkampioenschap. De drievoudig wereldkampioen uit Nederland ging in Londen in de vierde ronde onderuit tegen de Schot Gary Anderson. Het werd 4-1.
6 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Tijmen Snel heeft met de tweede plaats op de 1500 meter op het olympisch kwalificatietoernooi een herhaling van zijn sportieve drama van vier jaar eerder voorkomen. De schaatser van Team Essent eindigde toen als derde op de 1500 meter, maar raakte zijn plaats voor de Spelen kwijt ten gunste van een schaatser voor de ploegenachtervolging.
6 uur geledenDIEGEM (ANP/BELGA) - Puck Pieterse heeft dinsdag haar eerste zege van dit seizoen als veldrijdster geboekt. De 23-jarige Nederlandse kampioene van Fenix-Deceuninck was de beste in het Vlaams-Brabantse Diegem. Lucinda Brand, die maandag voor de twaalfde keer op rij een veldrit won, deed niet mee.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Joep Wennemars heeft zijn derde olympische ticket veroverd. De 23-jarige schaatser van Team Essent was op de laatste dag van het olympisch kwalificatietoernooi in Heerenveen de beste in 1.43,43. Hij was eerder op het OKT als derde geëindigd op de 500 meter en als tweede op de 1000 meter.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Kjeld Nuis heeft op het olympisch kwalificatietoernooi naast een startbewijs voor de Spelen van Milaan gegrepen. De tweevoudig olympisch kampioen op deze afstand kwam tot 1.45,18 en eindigde daarmee als vierde.
8 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Merel Conijn heeft op de 5000 meter op het olympisch kwalificatietoernooi haar tweede olympisch ticket veroverd. De 26-jarige Nederlands kampioene van Team AH-Zaanlander won in 6.43,46. Haar ploeggenote Bente Kerkhoff eindigde als tweede in 6.46,72.
9 uur geleden