Tennisster Gauff strandt in vierde ronde Wimbledon tegen Navarro
LONDEN (ANP) - Tennisster Coco Gauff is in de vierde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Amerikaanse verloor in twee sets van haar landgenote Emma Navarro: 6-4 6-3.
De 20-jarige Gauff was de hoogst geplaatste speelster in het toernooi na de uitschakeling een dag eerder van de Poolse Iga Swiatek. Maar de Amerikaanse winnares van de US Open kwam op Wimbledon nog nooit verder dan de vierde ronde.
De 23-jarige Navarro was bij haar enige andere optreden op het Londense gras in de eerste ronde uitgeschakeld. Ze maakte in de eerste set minder fouten dan Gauff en nadat beide speelsters een keer hun opslagbeurt hadden verloren, sloeg ze op 5-4 toe met een tweede break. Haar opponente wist het even niet meer en leverde bij 2-1 voor Navarro haar opslagbeurt opnieuw in. Navarro was al dicht bij de zege op 5-2, maar mocht een game later zelf serveren voor de wedstrijd. Op haar derde matchpoint maakte ze het af door een fout van Gauff.
Navarro neemt het in de kwartfinale op tegen de Italiaanse Jasmine Paolini. De Italiaanse ging door naar de laatste acht na een opgave van de Amerikaanse Madison Keys door een blessure in de derde set (6-3 6-7 (6) 5-5). Paolini verloor eerder dit voorjaar de finale van Roland Garros van Swiatek.
Meer uit Sport
VERONA (ANP) - De 25e editie van de Winterspelen van Milaan is voorbij. De olympische vlam in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater, werd even voor 23.00 uur gedoofd.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Koning Willem-Alexander en koningin Máxima zijn trots op TeamNL. Dat laten zij zondagavond weten via sociale media.
3 uur geledenVERONA (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer en langebaanschaatser Jorrit Bergsma hebben bij de sluitingsceremonie van de 25e Winterspelen de Nederlandse vlag binnengedragen in de historische Arena di Verona, waar normaal gesproken theater en opera worden opgevoerd. De Olympische Spelen begonnen zestien dagen eerder met de openingsceremonie in stadion San Siro in Milaan.
4 uur geledenVERONA (ANP) - De sluitingsceremonie van de 25e editie van de Winterspelen in Milaan in Cortina d'Ampezzo is om 20.30 uur begonnen. Het slotfeest is in de historische Arena di Verona, een Romeins amfitheater dat plaats biedt aan 20.000 toeschouwers.
4 uur geledenGÖTEBORG (ANP) - Springruiter Willem Greve heeft in het Zweedse Göteborg zijn derde wereldbekerwedstrijd van het seizoen gewonnen. Kim Emmen werd namens Nederland tweede. Emmen en haar paard Imagine gingen aan de leiding na een foutloze barrage. Maar Greve, die als laatste van start ging, reed op Grandorado eveneens foutloos en was een halve seconde sneller. De derde plaats was voor Malin Bayard-Johnson uit Zweden.
5 uur geledenMILAAN (ANP) - De Verenigde Staten hebben de olympische ijshockeyfinale in Milaan na verlenging met 2-1 gewonnen van Canada. De eindstrijd was vooraf veelbesproken door de gespannen politieke situatie tussen de twee buurlanden. In reguliere speeltijd kwamen de Verenigde Staten op voorsprong door een doelpunt van Matt Boldy. De gelijkmaker kwam van de stick van Cale Makar. In extra tijd maakte Jack Hughes de VS voor het eerst sinds 1980 olympisch kampioen.
8 uur geledenMILAAN (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF wil samen met schaatsbond KNSB de mislukte ploegenachtervolging van de Nederlandse mannen op de Olympische Spelen evalueren. Net als vier jaar geleden in Beijing bleef een medaille op dat teamonderdeel uit.
8 uur geleden