Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Gauff strandt in vierde ronde Wimbledon tegen Navarro

Tennisster Gauff strandt in vierde ronde Wimbledon tegen Navarro

LONDEN (ANP) - Tennisster Coco Gauff is in de vierde ronde van Wimbledon uitgeschakeld. De als tweede geplaatste Amerikaanse verloor in twee sets van haar landgenote Emma Navarro: 6-4 6-3.

De 20-jarige Gauff was de hoogst geplaatste speelster in het toernooi na de uitschakeling een dag eerder van de Poolse Iga Swiatek. Maar de Amerikaanse winnares van de US Open kwam op Wimbledon nog nooit verder dan de vierde ronde.

De 23-jarige Navarro was bij haar enige andere optreden op het Londense gras in de eerste ronde uitgeschakeld. Ze maakte in de eerste set minder fouten dan Gauff en nadat beide speelsters een keer hun opslagbeurt hadden verloren, sloeg ze op 5-4 toe met een tweede break. Haar opponente wist het even niet meer en leverde bij 2-1 voor Navarro haar opslagbeurt opnieuw in. Navarro was al dicht bij de zege op 5-2, maar mocht een game later zelf serveren voor de wedstrijd. Op haar derde matchpoint maakte ze het af door een fout van Gauff.

Navarro neemt het in de kwartfinale op tegen de Italiaanse Jasmine Paolini. De Italiaanse ging door naar de laatste acht na een opgave van de Amerikaanse Madison Keys door een blessure in de derde set (6-3 6-7 (6) 5-5). Paolini verloor eerder dit voorjaar de finale van Roland Garros van Swiatek.

Meer uit Sport

Verstappen lijkt na probleem zege Nürburgring te kunnen vergeten

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen lijkt de overwinning bij de 24 uur van de Nürburgring te kunnen vergeten. De 28-jarige Nederlander zag zijn Spaanse teamgenoot Daniel Juncadella met de Mercedes-AMG GT3 naar de pits rijden vanwege een technisch probleem. Het team van Verstappen reed op het moment van de autoproblemen aan de leiding.

2 uur geleden
Verstappen rijdt 's nachts goede stint bij 24 uur van Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft in de nacht van zaterdag op zondag een goede tweede stint gereden tijdens de 24 uur van de Nürburgring. De 28-jarige Nederlander, die zaterdagmiddag in de Mercedes-AMG GT3 de leiding had gegrepen, bouwde tussen 02.00 en 04.00 uur de voorsprong op de nummer 2 uit tot een kleine halve minuut.

5 uur geleden
Tennisster Svitolina wint masterstoernooi Rome voor derde keer

ROME (ANP) - Tennisster Elina Svitolina heeft het masterstoernooi van Rome op haar naam geschreven. De 31-jarige Oekraïense versloeg de als derde geplaatste Amerikaanse Coco Gauff in de finale. In de Italiaanse hoofdstad werd het 6-4 6-7 (3) 6-2 voor Svitolina.

16 uur geleden
Tennisser Griekspoor strandt in halve finale challenger Bordeaux

BORDEAUX (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er bij het challengertoernooi in Bordeaux niet in geslaagd de finale te bereiken. In de halve finale verloor Griekspoor van de Belg Raphaël Collignon, de nummer 68 van de mondiale ranglijst. Het werd 7-5 6-1 voor Collignon.

19 uur geleden
Ecuadoriaanse wielrenner Narváez boekt tweede ritzege in Giro

FERMO (ANP) - Wielrenner Jhonatan Narváez heeft ook de achtste etappe van de Giro d'Italia op zijn naam geschreven. De Ecuadoriaan van UAE Team Emirates kwam na een heuvelrit van 156 kilometer tussen Chieti en Fermo solo over de finish. Het is zijn tweede ritzege in de Ronde van Italië van dit jaar.

20 uur geleden
Tennisser Sinner naar finale masterstoernooi Rome

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de finale. Sinner was in de halve finale in drie sets te sterk voor Daniil Medvedev: 6-2 5-7 6-4. De halve eindstrijd werd vrijdagavond bij een stand van 6-2 5-7 4-2 in het voordeel van Sinner stilgelegd door regenval en werd zaterdag uitgespeeld.

21 uur geleden
Álex Márquez wint sprintrace bij Grote Prijs van Catalonië

MONTMELÓ (ANP) - De Spanjaard Álex Márquez heeft de sprintrace bij de Grote Prijs van Catalonië gewonnen in de MotoGP.

21 uur geleden