Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Gauff knokt zich naar finale masterstoernooi Beijing

Tennisster Gauff knokt zich naar finale masterstoernooi Beijing

BEIJING (ANP) - De Amerikaanse tennisster Coco Gauff kan zondag in de finale van het masterstoernooi van Beijing haar grootste succes van dit jaar boeken. De nummer 6 van de wereld bereikte de eindstrijd door de Spaanse Paula Badosa te verslaan na een set achterstand: 4-6 6-4 6-2. De partij duurde bijna tweeënhalf uur.

Gauff (20) richtte zich in de tweede set op, met breaks in de achtste en tiende game. Vlak daarvoor had de Amerikaanse net een achterstand van twee breaks weten te voorkomen. In de beslissende set maakte Gauff in de vierde en achtste game op de service van Badosa, de nummer 19 van de wereld, het verschil.

Gauff, die dit jaar de finales van de Australian Open en Roland Garros verloor, neemt het zondag in de eindstrijd in Beijing op tegen de Tsjechische Karolina Muchova. De nummer 49 van de wereld versloeg de in eigen land spelende olympisch kampioene Zheng Qinwen met 6-3 6-4. Eerder schakelde Muchova al Aryna Sabalenka, de mondiale nummer 2, uit in de Chinese hoofdstad.

Gauff won dit jaar alleen het WTA-toernooi van Auckland.

Meer uit Sport

Marathonloopster Brinkman maakt comeback op EK trailrunning

ARNHEM (ANP) - Atlete Nienke Brinkman maakt een verrassende rentree in het trailrunnen. De 32-jarige marathonloopster gaat mee met de Nederlandse ploeg naar het EK in het Sloveense bergplaatsje Kamnik van 5 tot en met 7 juni. Ze komt uit op het onderdeel uphill, een bergloop over 8,9 kilometer met 1280 meter hoogteverschil.

3 uur geleden
Broeders-Bol loopt voor FBK Games al 800 meter in Ostrava

OSTRAVA (ANP) - Femke Broeders-Bol komt al uit op de 800 meter op de Gouden Spike in het Tsjechische Ostrava op 16 juni. Dat is vijf dagen voor haar race op de FBK Games in Hengelo, zo maakte de organisatie van de atletiekmeeting in Tsjechië bekend.

12 uur geleden
Voorsprong basketballers San Antonio in finale Western Conference

OKLAHOMA CITY (ANP/AFP) - De basketballers van San Antonio Spurs hebben een 1-0-voorsprong genomen in de finale van de Western Conference van de NBA. Dankzij een indrukwekkend optreden van sterspeler Victor Wembanyama won de ploeg uit Texas na twee verlengingen met 122-115 bij titelverdediger Oklahoma City Thunder.

1 dag geleden
Volleybalster Daalderop mist groot deel zomerprogramma Oranje

UTRECHT (ANP) - Aanvoerder Nika Daalderop van de Nederlandse volleybalsters mist naar verwachting een groot deel van het zomerprogramma van Oranje. De 27-jarige Amsterdamse kampt met een hamstringblessure. Daalderop ontbreekt deze week tijdens de wedstrijden in de Four Nations Cup in Apeldoorn en in juni bij de start van de Volleyball Nations League.

1 dag geleden
Grand Départ Tour de France 2028 in Reims na twee keer buitenland

REIMS (ANP/AFP) - De Tour de France start in 2028 in Reims. Dat heeft de organisatie van de grootste wielerwedstrijd ter wereld maandag bekendgemaakt in de noordoostelijk gelegen Franse stad. De edities van 2026 (Barcelona) en 2027 (Edinburgh) beginnen in het buitenland.

1 dag geleden
Internationale turnbond laat Russen en Belarussen weer toe

SHARM-EL-SHEIKH (ANP) - De internationale turnbond World Gymnastics gaat Russen en Belarussen weer toelaten bij internationale wedstrijden. Dat is de uitkomst van een vergadering van het uitvoerend bestuursorgaan van de bond in het Egyptische Sharm-el-Sheikh.

2 dagen geleden
Sinner wint in Rome vijfde masterstoernooi van 2026

ROME (ANP) - Tennisser Jannik Sinner heeft zijn vijfde masterstoernooi van 2026 gewonnen. De Italiaanse nummer 1 van de wereld versloeg in Rome de Noor Casper Ruud in twee sets: 6-4 6-4.

2 dagen geleden