Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Gauff knokt zich naar finale masterstoernooi Beijing

Tennisster Gauff knokt zich naar finale masterstoernooi Beijing

BEIJING (ANP) - De Amerikaanse tennisster Coco Gauff kan zondag in de finale van het masterstoernooi van Beijing haar grootste succes van dit jaar boeken. De nummer 6 van de wereld bereikte de eindstrijd door de Spaanse Paula Badosa te verslaan na een set achterstand: 4-6 6-4 6-2. De partij duurde bijna tweeënhalf uur.

Gauff (20) richtte zich in de tweede set op, met breaks in de achtste en tiende game. Vlak daarvoor had de Amerikaanse net een achterstand van twee breaks weten te voorkomen. In de beslissende set maakte Gauff in de vierde en achtste game op de service van Badosa, de nummer 19 van de wereld, het verschil.

Gauff, die dit jaar de finales van de Australian Open en Roland Garros verloor, neemt het zondag in de eindstrijd in Beijing op tegen de Tsjechische Karolina Muchova. De nummer 49 van de wereld versloeg de in eigen land spelende olympisch kampioene Zheng Qinwen met 6-3 6-4. Eerder schakelde Muchova al Aryna Sabalenka, de mondiale nummer 2, uit in de Chinese hoofdstad.

Gauff won dit jaar alleen het WTA-toernooi van Auckland.

Meer uit Sport

Atlete Hodgkinson loopt 24 jaar oud wereldrecord uit de boeken

LIÉVIN (ANP) - De Britse atlete Keely Hodgkinson (23) heeft een wereldrecord gelopen op de 800 meter indoor. In het Franse Liévin liep ze naar een tijd van 1.54,87, bijna een seconde sneller dan het bijna 24 jaar oude wereldrecord van de Sloveense Jolanda Ceplak. Het record stond sinds 3 maart 2002, de geboortedag van Hodgkinson.

20 minuten geleden
Van Veen verliest finale bij Premier League Darts in Glasgow

GLASGOW (ANP) - Darter Gian van Veen heeft op de derde speeldag van de Premier League de finale verloren. In het Schotse Glasgow was Jonny Clayton uit Wales met 6 legs tegen 2 te sterk voor de Nederlander, die in januari verliezend finalist was op het WK darts.

22 minuten geleden
Amerikaanse kunstrijdster Liu wint individueel goud op Spelen

MILAAN (ANP) - Kunstrijdster Alysa Liu heeft namens de Verenigde Staten goud gewonnen op de individuele wedstrijd op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina. De Japanse Kaori Sakamoto pakte het zilver, voor haar landgenote Ami Nakai.

24 minuten geleden
IJshockeysters VS verslaan Canada in olympische finale

MILAAN (ANP) - De Amerikaanse ijshockeysters hebben goud gewonnen op de Olympische Spelen van Milaan door in de finale na verlenging met 2-1 te winnen van Canada. Dat het zo lang spannend bleef was verrassend, omdat de VS in de groepsfase nog met 5-0 te sterk waren voor Canada. Het brons ging naar Zwitserland, dat eerder op de dag in de extra tijd Zweden versloeg.

2 uur geleden
Atlete Visser in Liévin onder WK-limiet 60 meter horden indoor

LIÉVIN (ANP) - Atlete Nadine Visser heeft in het Franse Liévin onder de limiet voor de WK indoor gelopen op de 60 meter horden. Met 7,90 werd ze tweede in haar race achter Devyne Charlton uit de Bahama's.

2 uur geleden
Schaatser Nuis gaat nog zeker een jaar door, misschien wel twee

MILAAN (ANP) - Kjeld Nuis is na zijn bronzen medaille op de 1500 meter van de Spelen van Milaan zeker nog niet van plan te stoppen. De 36-jarige schaatser gaat zeker een jaar door. "Nog wel twee jaar ook misschien", voegde hij eraan toe.

4 uur geleden
Kok rijdt alleen op 1500 meter, Rijpma-de Jong tegen Bowe

MILAAN (ANP) - Femke Kok rijdt vrijdag bij haar internationale debuut op de 1500 meter in haar eentje in rit 1. Dat blijkt uit de loting. De schaatsster plaatste zich op het olympisch kwalificatietoernooi (OKT) voor de afstand die ze bijna nooit rijdt. Kok won in Milaan al goud op 'haar' 500 meter en zilver op de 1000 meter.

4 uur geleden