Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster De Vroome pas donderdag in actie in Melbourne

Tennisster De Vroome pas donderdag in actie in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - De eerste partij van Indy de Vroome in de kwalificaties van de Australian Open is verplaatst van woensdag naar donderdag. Noodweer zorgde ervoor dat niet alle tennispartijen konden worden afgemaakt op de tweede dag van de voorronden.

De 23-jarige De Vroome neemt het in de eerste ronde op tegen de Spaanse Lara Arruabarrena, de nummer 152 van de wereld. Om het hoofdtoernooi te bereiken moet er drie keer gewonnen worden.

Tallon Griekspoor en Lesley Pattinama-Kerkhove, die beiden woensdag hun eerste partij wonnen, komen pas vrijdag weer in actie. Vrijdag zou aanvankelijk de laatste dag van het kwalificatietoernooi zijn, maar wegens de weersomstandigheden wordt er vermoedelijk ook komend weekend gespeeld.

Luchtkwaliteit

De heftige bosbranden in Australië zorgden ervoor dat de luchtkwaliteit aanzienlijk minder is. Veel tennissers klaagden de afgelopen dagen over de slechte omstandigheden waarin zij moesten spelen. De Sloveense Dalila Jakupović moest zelfs opgeven na een ernstige hoestbui.

De Australian Open gaf voorafgaand aan het toernooi aan dat indoor spelen tot de mogelijkheden behoorde, maar ondanks de aanhoudende kritiek werden de partijen woensdag gewoon buiten gespeeld.

Meer uit Sport

Mekies volgt Horner op als teambaas bij F1-renstal Red Bull

MILTON KEYNES (ANP) - Het Formule 1-team van Red Bull heeft Christian Horner per direct weggestuurd. Laurent Mekies, die teambaas was bij zusterteam Racing Bulls, volgt Horner op, zo maakte zijn oude team bekend.

2 uur geleden
Titelverdediger Alcaraz naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Carlos Alcaraz heeft de halve finale van Wimbledon bereikt. De Spaanse tennisser versloeg de Engelsman Cameron Norrie in drie sets: 6-2 6-3 6-3. De titelverdediger speelt in de halve eindstrijd tegen de Amerikaan Taylor Fritz, die de Rus Karen Chatsjanov versloeg.

17 uur geleden
Bondscoach Jonker wil gebruikmaken van minder gevoel bij Engelsen

ZURICH (ANP) - Oranje-bondscoach Andries Jonker probeert woensdag gebruik te maken van het volgens hem mindere gevoel bij tegenstander Engeland. De titelverdediger verloor het eerste duel met 2-1 van Frankrijk.

18 uur geleden
Amerikaanse tennisster Anisimova naar halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Amanda Anisimova staat in de halve finale van Wimbledon. Daarin treft ze Aryna Sabalenka uit Belarus, die de Duitse Laura Siegemund uitschakelde. De Amerikaanse Anisimova versloeg de Russische Anastasia Pavljoetsjenkova in de kwartfinale van het Londense grandslamtoernooi op Court 1 in twee sets: 6-1 7-6 (9).

18 uur geleden
Sabalenka na thriller tegen Siegemund in halve finale Wimbledon

LONDEN (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de derde keer de halve finales op Wimbledon bereikt. De Belarussische nummer 1 van de wereld had drie sets nodig om af te rekenen met de 37-jarige Duitse verrassing Laura Siegemund: 4-6 6-2 6-4.

20 uur geleden
Pogacar wint vierde etappe, Van der Poel behoudt gele trui

ROUEN (ANP) - De Sloveen Tadej Pogacar heeft de vierde etappe van de Tour de France gewonnen. Het was een rit van Amiens naar Rouen over 174 kilometer. In de finale lagen enkele hellingen. De drievoudige Tourwinnaar van UAE Team Emirates won de sprint van een select groepje voor Mathieu van der Poel en de Deen Jonas Vingegaard.

20 uur geleden
Tennisser Fritz voor de eerste keer naar halve finales Wimbledon

LONDEN (ANP) - Taylor Fritz heeft voor het eerst de halve finales van Wimbledon bereikt. De als vijfde geplaatste Amerikaan was in vier sets te sterk voor de Rus Karen Chatsjanov: 6-3 6-4 1-6 7-6 (4).

20 uur geleden