Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster De Vroome pas donderdag in actie in Melbourne

Tennisster De Vroome pas donderdag in actie in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - De eerste partij van Indy de Vroome in de kwalificaties van de Australian Open is verplaatst van woensdag naar donderdag. Noodweer zorgde ervoor dat niet alle tennispartijen konden worden afgemaakt op de tweede dag van de voorronden.

De 23-jarige De Vroome neemt het in de eerste ronde op tegen de Spaanse Lara Arruabarrena, de nummer 152 van de wereld. Om het hoofdtoernooi te bereiken moet er drie keer gewonnen worden.

Tallon Griekspoor en Lesley Pattinama-Kerkhove, die beiden woensdag hun eerste partij wonnen, komen pas vrijdag weer in actie. Vrijdag zou aanvankelijk de laatste dag van het kwalificatietoernooi zijn, maar wegens de weersomstandigheden wordt er vermoedelijk ook komend weekend gespeeld.

Luchtkwaliteit

De heftige bosbranden in Australië zorgden ervoor dat de luchtkwaliteit aanzienlijk minder is. Veel tennissers klaagden de afgelopen dagen over de slechte omstandigheden waarin zij moesten spelen. De Sloveense Dalila Jakupović moest zelfs opgeven na een ernstige hoestbui.

De Australian Open gaf voorafgaand aan het toernooi aan dat indoor spelen tot de mogelijkheden behoorde, maar ondanks de aanhoudende kritiek werden de partijen woensdag gewoon buiten gespeeld.

Meer uit Sport

American footballteam Seattle Seahawks wint Super Bowl

SAN FRANCISCO (ANP) - American footballteam Seattle Seahawks heeft de zestigste editie van de Super Bowl gewonnen. In het Levi's Stadium, in de regio rond de Baai van San Francisco, versloegen zij de New England Patriots met 29-13.

4 uur geleden
Snowboardsters Peperkamp en Van Vreden lopen finale big air mis

LIVIGNO (ANP) - Melissa Peperkamp en Romy van Vreden zijn op de Olympische Spelen uitgeschakeld in de kwalificatie op de big air. Beide Nederlandse snowboardsters wisten in het Livigno Snow Park niet bij de eerste twaalf te eindigen.

11 uur geleden
Nederland wacht ook na tweede dag Spelen nog op eerste medaille

MILAAN (ANP) - Nederland is het ook op de tweede dag van de Winterspelen in Milaan en Cortina d'Ampezzo niet gelukt een medaille te winnen. Snowboardster Michelle Dekker kwam zondag op de parallelreuzenslalom niet verder dan de achtste finales en bij het langebaanschaatsen eindigden Chris Huizinga (zevende), Stijn van de Bunt (negende) en Marcel Bosker (elfde) allemaal naast het podium.

13 uur geleden
Bol vindt eerste 800 meter 'leuk, spannend en best hard gaan'

METZ (ANP) - Femke Bol sprak na haar eerste wedstrijd over 800 meter van een aangename kennismaking. "Ik vond het echt heel leuk, maar ook heel spannend. Ik had die laatste 200 meter heel zwaar gemaakt in mijn hoofd en dat viel in het echt erg mee", vertelde ze na afloop van haar race in de indoorhal van het Franse Metz.

13 uur geleden
Skiester Vonn na valpartij geopereerd in Treviso

TREVISO (ANP/BELGA) - De Amerikaanse skiester Lindsey Vonn is in het ziekenhuis in het Noord-Italiaanse Treviso geopereerd om een breuk in haar linkerbeen te stabiliseren. Dat heeft het Italiaanse nieuwsagentschap ANSA zondagavond bekendgemaakt.

13 uur geleden
Noorse schaatser Eitrem voelde druk na wereldrecord op 5000 meter

MILAAN (ANP) - Sander Eitrem is bij de Olympische Spelen in Milaan niet bezweken onder de favorietenrol die hij zichzelf had opgelegd door het recente wereldrecord. De Noor schaatste twee weken voor de Spelen in Inzell als eerste de 5000 meter onder de 6 minuten (5.58,52). "Ik ben opgelucht", zei hij. "Na Inzell was de druk de afgelopen dagen heel hoog."

14 uur geleden
Leerdam op 1000 meter in slotrit tegen titelverdedigster Takagi

MILAAN (ANP) - Schaatsster Jutta Leerdam is op de olympische 1000 meter ingedeeld in de vijftiende en laatste rit en komt daarin maandag uit tegen titelverdedigster Miho Takagi. Dat is zondag door loting bepaald. Leerdam eindigde vier jaar geleden in Beijing als tweede achter de Japanse.

14 uur geleden