Tennisster De Vroome onderuit in kwalificatie Australian Open
MELBOURNE (ANP) - Tennisster Indy de Vroome is blijven steken in de eerste kwalificatieronde voor de Australian Open. De 23-jarige Brabantse moest het in twee sets afleggen tegen Lara Arruabarrena: 3-6 3-6. De 27-jarige Spaanse is de nummer 152 van de wereld, De Vroome staat buiten de top 200.
De tennisster uit Cromvoirt, ooit gezien als een toptalent, stond lang aan de kant vanwege de ziekte van Lyme. Vorig jaar maakte De Vroome haar rentree. Ze is door Fed Cup-captain Paul Haarhuis geselecteerd voor de ontmoeting met Wit-Rusland, begin volgende maand in Den Haag.
De Vroome zou eigenlijk woensdag al in actie komen in Melbourne. Door heftig noodweer moesten alle partijen echter worden verplaatst. Lesley Pattinama-Kerkhove en Tallon Griekspoor wisten eerder wel de tweede ronde van de kwalificaties te bereiken; Richèl Hogenkamp, Bibiane Schoofs en Botic van de Zandschulp werden uitgeschakeld.
Meer uit Sport
CORTINA D'AMPEZZO (ANP) - De Nederlandse atleten hebben de Paralympische Spelen van Milaan en Cortina afgesloten met de negende plaats in de medaillespiegel. TeamNL won zeven medailles: drie keer goud, drie keer zilver en een keer brons en evenaarde daarmee het recordaantal van de Spelen van Pyeongchang in 2018.
36 minuten geledenNICE (ANP) - Jonas Vingegaard heeft de Franse etappekoers Parijs-Nice gewonnen. De Deense kopman van Visma - Lease a Bike zag zijn leidende positie niet meer in gevaar komen in de slotetappe met start en finish in Nice. Hij moest na 129 kilometer de ritzege laten aan de Fransman Lenny Martinez van Bahrain-Victorious en eindigde als tweede.
3 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft ook zichzelf verrast op de Paralympische Spelen in Cortina d'Ampezzo. Hij veroverde zondag op de slalom zijn derde gouden medaille, na de titels op de super-G en de supercombinatie. "Echt bizar, ik win in meer dan de helft van de wedstrijden waaraan ik meedoe goud en de concurrentie is zo groot", vertelde hij aan het ANP.
3 uur geledenSAN BENEDETTO (ANP) - Jonathan Milan heeft de zevende en laatste etappe van de Italiaanse rittenkoers Tirreno-Adriatico gewonnen. De Italiaan was de snelste in een massasprint van een rit over 142 kilometer van Civitanova Marche naar San Benedetto del Tronto.
4 uur geledenCORTINA D'AMPEZZO (ANP) - Zitskiër Jeroen Kampschreur heeft op de slotdag van de Paralympische Spelen in Milaan en Cortina zijn derde gouden paralympische medaille behaald. De Nederlander won na de super-G en de supercombinatie ook de slalom.
5 uur geledenÅRE (ANP) - De Amerikaanse skiester Mikaela Shiffrin heeft haar eerste zege geboekt als olympisch kampioene op de slalom. Ze was de snelste in de wereldbeker in het Zweedse Åre en schreef haar 109e wereldbekerzege bij op haar erelijst.
5 uur geledenMADRID (ANP) - De MotoGP heeft de Grote Prijs van Qatar uitgesteld vanwege de oorlog in het Midden-Oosten. De race stond gepland voor 12 april, maar is nu verzet naar 8 november, meldde rechtenhouder Dorna.
7 uur geleden