Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Cornet spreekt van 'krankzinnige' situatie Melbourne

Tennisster Cornet spreekt van 'krankzinnige' situatie Melbourne

MELBOURNE (ANP) - De Franse tennisster Alizé Cornet spreekt van een 'krankzinnige' situatie in Melbourne, waar inmiddels 47 deelnemers aan de Australian Open de komende twee weken opgesloten zitten in hun hotelkamers en niet naar buiten mogen om te trainen.

"Weken en weken training gaan verloren door één persoon die positief is op corona in een voor driekwart gevuld vliegtuig. Straks moet misschien wel de helft van alle spelers in isolatie. Het spijt me, maar dit is krankzinnig", twitterde Cornet, de huidige nummer 53 van de wereld.

Op twee chartervluchten, een uit Los Angeles en een uit Abu Dhabi, zijn na aankomst in Mebourne in totaal drie passagiers positief getest op het coronavirus. Omdat de autoriteiten in Australië alle inzittenden beschouwen als 'nauwe contacten', moeten zijn twee weken in isolatie. Voor de 47 tennissers die op vluchten zaten betekent dat ook een trainverbod. Ze mogen geen gebruik maken van de mogelijkheid dagelijks 5 uur hun kamer te verlaten om te trainen.

Azarenka en Stephens

Volgens Australische media behoren onder anderen de Wit-Russin Viktoria Azarenka (winnares Australian Open in 2012 en 2013) , de Amerikaanse Sloane Stephens, de Japanner Kei Nishikori, de Canadese Bianca Andreescu, de Duitse Angelique Kerber en de Russin Svetlana Koeznetsova tot de gedupeerden.

"We communiceren met iedereen, maar vooral met de spelersgroep van wie de omstandigheden nu zijn veranderd. We zullen ervoor zorgen dat we zo veel mogelijk in hun behoeften kunnen voorzien", zei toernooidirecteur Craig Tiley.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

3 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

5 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

6 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

6 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

6 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

8 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

12 uur geleden