Tennisster Collins blijft winnen en bereikt finale Charleston
CHARLESTON (ANP) - De Amerikaanse tennisster Danielle Collins verkeert nog steeds in topvorm. De winnares van de recente masters in Miami bereikte de finale van het WTA-toernooi in Charleston door de als derde geplaatste Griekse Maria Sakkari overtuigend in twee sets te verslaan: 6-3 6-3. Het was al de twaalfde zege op rij voor de 30-jarige Collins, die begin dit jaar aankondigde dat 2024 haar laatste seizoen is.
Collins, die in 2022 in de finale stond van de Australian Open, speelt zondag de finale tegen als vierde geplaatste Daria Kasatkina. De Russin versloeg in de andere halve finale de Amerikaanse toernooifavoriet Jessica Pegula: 6-4 4-6 7-6 (5).
Meer uit Sport
MILAAN (ANP) - Diepe ontgoocheling overheerst bij de shorttracksters na de olympische finale van de aflossing. Daarin kwam Michelle Velzeboer ten val waardoor het team met verder Xandra Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap als nummer 4 naast de medailles greep. "Dit is ontzettend teleurstellend, het is heel veel pech", zei Xandra Velzeboer.
7 minuten geledenMILAAN (ANP) - Nederland is bij de Olympische Spelen in het medailleklassement weer een plaats gestegen. Dat is te danken aan de shorttrackbroers Melle en Jens van 't Wout, die in Milaan op de 500 meter respectievelijk als tweede en derde eindigden.
40 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Melle van 't Wout heeft bij de Olympische Spelen een zilveren medaille behaald op de 500 meter. Zijn broer Jens van 't Wout eindigde als derde en pakte het brons. De zege ging naar de Canadees Steven Dubois. Teun Boer, de derde Nederlandse deelnemer, ging in de finale onderuit.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - De Nederlandse shorttracksters hebben bij de Spelen in Milaan na een val naast een medaille gegrepen op de aflossing. In de Milano Ice Skating Arena eindigde het team van Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer, Selma Poutsma en Zoë Florence Deltrap in de finale als vierde. Het goud ging naar Zuid-Korea, voor Italië en Canada.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout kan woensdag zijn derde olympische medaille bij de Spelen van Milaan winnen. De 24-jarige Nederlander plaatste zich in de Milano Ice Skating Arena voor de finale van de 500 meter. Eerder won Van 't Wout, die de snelste was in de tweede halve finale, goud op de 1000 en 1500 meter.
1 uur geledenMILAAN (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft een volgende stap gezet op weg naar zijn derde medaille op de Olympische Spelen in Milaan. De olympisch kampioen op de 1000 en 1500 meter bereikte woensdag de halve finale op de 500 meter.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Suzanne Schulting ontbreekt woensdagavond in de finale van de olympische aflossing in het Nederlandse shorttrackteam. Bondscoach Niels Kerstholt geeft, net als zaterdag tijdens de halve eindstrijd, de voorkeur aan Zoë Florence Deltrap als vierde rijdster. Kopvrouw Xandra Velzeboer, Michelle Velzeboer en Selma Poutsma maken het Oranjeteam compleet.
2 uur geleden