Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Clijsters geeft comeback niet op

Tennisster Clijsters geeft comeback niet op

BRUSSEL (ANP) - De derde tenniscarrière van Kim Clijsters bestaat vanwege de coronapandemie vooralsnog uit slechts twee partijen, maar de bijna 37-jarige Belgische geeft haar tweede comeback niet zomaar op. "De motivatie is er nog steeds. Ik wil blijven gaan en ontdekken wat er nog in me zit", zei Clijsters in een videogesprek op Facebook, georganiseerd door de Tennis Hall of Fame.

"Hopelijk kan dat dit seizoen nog. Als de US Open doorgaat, wil ik daar klaar voor zijn. Ik ben benieuwd wat ik daar nog kan doen", zegt Clijsters over het Amerikaanse grandslamtoernooi dat ze drie keer won (2005, 2009 en 2010). "Ik geef het zeker nog niet op. Het zou geweldig zijn om weer in het Arthur Ashe-stadion te staan. Maar met een partij op baan 18 zou ik ook al blij zijn. Dat kan ook volgend jaar nog."

De Belgische veroverde haar tweede titel in New York kort nadat ze voor het eerst haar rentree had gemaakt, als moeder van dochter Jada. Clijsters nam in 2012 opnieuw afscheid, waarna ze nog twee kinderen kreeg. Vorig jaar kondigde de voormalig nummer 1 van de wereld haar tweede comeback aan. Een knieblessure hield Clijsters van Australian Open. Bij haar rentree in februari in Dubai werd ze direct uitgeschakeld en ook in Monterrey verloor Clijsters direct.

De Belgische, die met haar gezin van New Jersey is terug gegaan naar eigen land, gebruikt de noodgedwongen pauze vanwege de coronacrisis niet alleen om haar kinderen te helpen met huiswerk, maar ook om haar knieën rust te geven. "Ik moest daar ontstekingsremmers voor gebruiken. Ik heb nu de tijd gekregen om van de medicatie af te komen en te zorgen dat m'n knieën weer in orde zijn."

Meer uit Sport

Dunbar wint bergrit Vuelta, rode trui Mas niet bedreigd

PEÑAS BLANCAS (ANP) - Wielrenner Eddie Dunbar heeft de negentiende etappe van de Vuelta gewonnen. De Ier van Pinarello Q36.5 was de beste uit een kopgroep in de rit met aankomst bergop. De Colombiaanse bergtruidrager Santiago Buitrago werd tweede, voor de Brit Thomas Gloag.

3 uur geleden
Verstappen zet vijfde tijd neer bij eerste training op de Madring

MADRID (ANP) - Formule 1-coureur Max Verstappen (28) heeft bij de eerste vrije training in Madrid de vijfde tijd (1.34,703) neergezet. De viervoudig wereldkampioen reed in zijn Red Bull voor het eerst op het stratencircuit met 22 bochten in de Spaanse hoofdstad.

5 uur geleden
Crash Formule 2-coureur voedt discussie veiligheid Madring

MADRID (ANP) - Een crash van de Thaise coureur Tasanapol Inthraphuvasak tijdens de eerste vrije training van de Formule 2 in Madrid op vrijdag heeft de discussie gevoed of het nieuwe circuit in Madrid niet te gevaarlijk is. De wagen raakte in bocht 19 de vangrail en vatte vlam. De coureur kon op tijd de auto verlaten.

7 uur geleden
Boermans gaat weer beachvolleyballen met De Groot

UTRECHT (ANP) - Beachvolleyballer Stefan Boermans vormt voortaan weer een team met Yorick de Groot. Dat meldt de Nederlandse volleybalbond Nevobo.

7 uur geleden
Sabalenka voelde zich 'wanhopig' voor bereiken US Open-finale

NEW YORK (ANP/RTR) - Aryna Sabalenka (28) voelde zich voor het bereiken van de finale van de US Open naar eigen zeggen wanhopig. De Belarussische gaat in New York op voor de vierde finale op rij, nadat ze in de nacht van donderdag op vrijdag in de halve finale afrekende met de Amerikaanse Jessica Pegula.

11 uur geleden
Rybakina naar finale US Open na winst op Gauff

NEW YORK (ANP) - Elena Rybakina staat zaterdag in de finale van de US Open. De tennisster uit Kazachstan versloeg in de halve finale de Amerikaanse Coco Gauff in drie sets: 3-6 ​6-4 6-4.

15 uur geleden
Sabalenka haalt voor de vierde keer op rij finale US Open tennis

NEW YORK (ANP) - Aryna Sabalenka heeft voor de vierde keer op rij de finale bereikt van de US Open. De 28-jarige tennisster uit Belarus versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula in de halve finale van het grandslamtoernooi in New York in twee sets: 7-5 6-2. Sabalenka is de nummer 1 van de wereld en de titelverdedigster. Ze kan zondag voor de derde achtereenvolgende keer de US Open winnen.

17 uur geleden