Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Clijsters geeft comeback niet op

Tennisster Clijsters geeft comeback niet op

BRUSSEL (ANP) - De derde tenniscarrière van Kim Clijsters bestaat vanwege de coronapandemie vooralsnog uit slechts twee partijen, maar de bijna 37-jarige Belgische geeft haar tweede comeback niet zomaar op. "De motivatie is er nog steeds. Ik wil blijven gaan en ontdekken wat er nog in me zit", zei Clijsters in een videogesprek op Facebook, georganiseerd door de Tennis Hall of Fame.

"Hopelijk kan dat dit seizoen nog. Als de US Open doorgaat, wil ik daar klaar voor zijn. Ik ben benieuwd wat ik daar nog kan doen", zegt Clijsters over het Amerikaanse grandslamtoernooi dat ze drie keer won (2005, 2009 en 2010). "Ik geef het zeker nog niet op. Het zou geweldig zijn om weer in het Arthur Ashe-stadion te staan. Maar met een partij op baan 18 zou ik ook al blij zijn. Dat kan ook volgend jaar nog."

De Belgische veroverde haar tweede titel in New York kort nadat ze voor het eerst haar rentree had gemaakt, als moeder van dochter Jada. Clijsters nam in 2012 opnieuw afscheid, waarna ze nog twee kinderen kreeg. Vorig jaar kondigde de voormalig nummer 1 van de wereld haar tweede comeback aan. Een knieblessure hield Clijsters van Australian Open. Bij haar rentree in februari in Dubai werd ze direct uitgeschakeld en ook in Monterrey verloor Clijsters direct.

De Belgische, die met haar gezin van New Jersey is terug gegaan naar eigen land, gebruikt de noodgedwongen pauze vanwege de coronacrisis niet alleen om haar kinderen te helpen met huiswerk, maar ook om haar knieën rust te geven. "Ik moest daar ontstekingsremmers voor gebruiken. Ik heb nu de tijd gekregen om van de medicatie af te komen en te zorgen dat m'n knieën weer in orde zijn."

Meer uit Sport

Shorttracker Knegt krijgt bij emotioneel afscheid gouden speld

TILBURG (ANP) - Sjinkie Knegt heeft zondag bij zijn afscheid als shorttracker van de KNSB de gouden speld ontvangen. De bond eert daarmee schaatsers die een bijzondere prestatie hebben geleverd.

1 uur geleden
Nederlands podium bij 500 meter vrouwen op EK shorttrack

TILBURG (ANP) - De 500 meter bij de Europese kampioenschappen shorttrack in Tilburg heeft een volledig Nederlands podium opgeleverd. Xandra Velzeboer won en schreef daarmee naast de 1000 meter ook de kortste afstand op haar naam.

2 uur geleden
Van 't Wout verzekert zich bij EK ook van goud op 1000 meter

TILBURG (ANP) - Shorttracker Jens van 't Wout heeft bij de EK in Tilburg alle individuele afstanden gewonnen. De 24-jarige Nederlander was zondag in de finale van de 1000 meter oppermachtig en schaatste van begin tot eind aan de leiding. Zaterdag schreef Van 't Wout al de 500 en 1500 meter op zijn naam en zondag pakte hij ook goud op de gemengde aflossing. Later op zondag kan hij er met de mannenaflossingsploeg een vijfde gouden plak aan toevoegen.

2 uur geleden
Shorttrackster Fontana wint op EK 1500 meter, zilver voor Deltrap

TILBURG (ANP) - Arianna Fontana heeft bij de Europese kampioenschappen shorttrack de 1500 meter op haar naam gebracht. De Italiaanse bleef in Tilburg de Nederlandse Zoë Florence Deltrap (zilver) en haar landgenote Arianna Sighel (brons) voor.

4 uur geleden
Venus Williams (45) als oudste deelnemer snel klaar in Melbourne

MELBOURNE (ANP) - Venus Williams heeft tennishistorie geschreven als oudste deelnemer ooit aan de Australian Open. Het verblijf van de 45-jarige Amerikaanse op het grandslamtoernooi in Melbourne was van korte duur, want ze werd in de eerste ronde uitgeschakeld. Williams beet wel stevig van zich af tegen de 24-jarige Servische Olga Danilovic; ze verloor na twee uur en zeventien minuten in drie sets: 7-6 (5) 3-6 4-6.

5 uur geleden
Nederlandse shorttrackers pakken op EK goud op gemengde aflossing

TILBURG (ANP) - De Nederlandse shorttrackers hebben bij de Europese kampioenschappen in Tilburg goud gewonnen op de gemengde aflossing. Xandra Velzeboer, Teun Boer, Michelle Velzeboer en Jens van 't Wout wisten het Italiaanse team, dat steeds op de tweede positie lag, in het slot van de race ook van zich af te houden.

5 uur geleden
Alcaraz zonder setverlies naar tweede ronde Australian Open

MELBOURNE (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zich zondag zonder grote problemen geplaatst voor de tweede ronde van de Australian Open. De nummer 1 van de wereldranglijst was in Melbourne in drie sets (6-3 7-6 (2) 6-2) te sterk voor de Australiër Adam Walton (26). Alcaraz speelt tegen de Duitser Yannick Hanfmann om een plek in de derde ronde.

5 uur geleden