Tennisster Clijsters geeft comeback niet op
BRUSSEL (ANP) - De derde tenniscarrière van Kim Clijsters bestaat vanwege de coronapandemie vooralsnog uit slechts twee partijen, maar de bijna 37-jarige Belgische geeft haar tweede comeback niet zomaar op. "De motivatie is er nog steeds. Ik wil blijven gaan en ontdekken wat er nog in me zit", zei Clijsters in een videogesprek op Facebook, georganiseerd door de Tennis Hall of Fame.
"Hopelijk kan dat dit seizoen nog. Als de US Open doorgaat, wil ik daar klaar voor zijn. Ik ben benieuwd wat ik daar nog kan doen", zegt Clijsters over het Amerikaanse grandslamtoernooi dat ze drie keer won (2005, 2009 en 2010). "Ik geef het zeker nog niet op. Het zou geweldig zijn om weer in het Arthur Ashe-stadion te staan. Maar met een partij op baan 18 zou ik ook al blij zijn. Dat kan ook volgend jaar nog."
De Belgische veroverde haar tweede titel in New York kort nadat ze voor het eerst haar rentree had gemaakt, als moeder van dochter Jada. Clijsters nam in 2012 opnieuw afscheid, waarna ze nog twee kinderen kreeg. Vorig jaar kondigde de voormalig nummer 1 van de wereld haar tweede comeback aan. Een knieblessure hield Clijsters van Australian Open. Bij haar rentree in februari in Dubai werd ze direct uitgeschakeld en ook in Monterrey verloor Clijsters direct.
De Belgische, die met haar gezin van New Jersey is terug gegaan naar eigen land, gebruikt de noodgedwongen pauze vanwege de coronacrisis niet alleen om haar kinderen te helpen met huiswerk, maar ook om haar knieën rust te geven. "Ik moest daar ontstekingsremmers voor gebruiken. Ik heb nu de tijd gekregen om van de medicatie af te komen en te zorgen dat m'n knieën weer in orde zijn."
Meer uit Sport
PARIJS (ANP) - Carlos Alcaraz heeft zonder te spelen de kwartfinales van het masterstoernooi in Parijs bereikt. Zijn Italiaanse tegenstander Matteo Berrettini meldde zich af voor de achtste finales omdat hij te veel last heeft van een blessure aan zijn arm.
24 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - De 18.000 startbewijzen voor de 46e editie van de Marathon Rotterdam zijn vergeven. Dat heeft de organisatie donderdag bekendgemaakt. Er hadden zich vooraf 70.000 mensen geregistreerd die in aanmerking wilden komen om te mogen starten op 11 april 2027.
47 minuten geledenSYDNEY (ANP) - De Australische autocoureur Alan Jones, wereldkampioen Formule 1 in 1980, is donderdag op 80-jarige leeftijd overleden. Zijn familie heeft dat laten weten aan Australische media.
6 uur geledenPARIJS (ANP) - Novak Djokovic is in de tweede ronde uitgeschakeld op het masterstoernooi van Parijs. De Servische tennisser ging woensdagavond in drie sets ten onder tegen de Australiër Rinky Hijikata: 6-2 3-6 3-6. Djokovic won het toernooi in de Franse hoofdstad zeven keer.
19 uur geledenPARIJS (ANP) - Alexander Zverev zal als de nieuwe nummer 1 van de wereld het masterstoernooi van Parijs niet winnen. De Duitse tennisser verloor in de zestiende finale in twee sets van de Italiaan Lorenzo Musetti: 7-6 (5) 6-2.
21 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - Jake Paul zet een punt achter zijn bokscarrière als hij op kerstavond verliest van Cédric Doumbé. Dat stelt de bekende Amerikaanse influencer en verloofde van schaatsster Jutta Leerdam in een video op sociale media. Daarin gaat hij in op het gevecht op 24 december in Dubai.
1 dag geledenBERLIJN (ANP/DPA) - Dartslegende Phil Taylor adviseert regerend wereldkampioen Luke Littler meer toernooien te spelen. Dat is volgens de 66-jarige Engelsman de beste remedie om aan negatieve reacties uit het publiek te wennen. "Ik weet dat het publiek hem op dit moment een beetje dwarszit, maar hoe meer je erover klaagt, hoe erger de mensen het voor je gaan maken en hoe meer ze gaan uitjouwen. Speel simpelweg meer toernooien en wen eraan", zei Taylor in het Duitse Sport Bild.
1 dag geleden