Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Bertens treft Tsjechische qualifier in Dubai

Tennisster Bertens treft Tsjechische qualifier in Dubai

DUBAI (ANP) - Kiki Bertens neemt het in de tweede ronde van het WTA-toernooi van Dubai op tegen de Tsjechische qualifier Tereza Martincova. De nummer 125 van de wereld was in de openingsronde landgenote Kristyna Pliskova met 7-6 (5) 6-7 (6) 6-3 de baas.

De 29-jarige Bertens, de nummer 11 van de wereld, had in de openingsronde een bye. Ze mikt in Dubai op haar eerste overwinning van het jaar. Vorige week maakte ze in Doha een comeback na een achillespeesblessure; in haar openingspartij tegen de Letse Jelena Ostapenko pakte ze slechts twee games (0-6 2-6).

Bertens maakt in Dubai ook haar opwachting in het dubbelspel. Samen met Lesley Pattinama-Kerkhove won ze afgelopen weekend de eerste ronde. In de tweede ronde is Demi Schuurs, die een koppel vormt met de Amerikaanse Nicole Melichar, de tegenstandster van het Nederlandse duo.

De Oekraïense Elina Svitolina is als eerste geplaatst in Dubai, waar vier speelsters uit de top 10 van de partij zijn. Bertens is de nummer 5 van de plaatsingslijst.

Meer uit Sport

Swiatek wint finale Cincinnati van Paolini

CINCINNATI (ANP) - De Poolse tennisster Iga Swiatek heeft de Cincinnati Open gewonnen. Swiatek versloeg de Italiaanse Jasmine Paolini in 1 uur en 50 minuten: 7-5 6-4. Het is voor het eerst dat de Poolse het toernooi wint.

4 uur geleden
Alcaraz wint masters Cincinnati na opgave zieke Sinner

CINCINNATI (ANP) - De finale van het masterstoernooi in Cincinnati heeft slechts vijf games geduurd. Bij een achterstand van 5-0 in de eerste set gaf titelverdediger Jannik Sinner op. De nummer 1 van de wereld voelde zich niet lekker en de Italiaan schudde na een korte pauze gedesillusioneerd de hand van tegenstander Carlos Alcaraz. De Spaanse nummer 2 van de wereld won zodoende het Amerikaanse toernooi, dat geldt als een belangrijke voorbereiding op de US Open.

9 uur geleden
Tennisser De Jong door in kwalificatietoernooi US Open

NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is het kwalificatietoernooi van de US Open goed begonnen. De 25-jarige Nederlander won in de eerste ronde in twee sets van de Litouwer Vilius Gaubas: 6-3 6-4.

10 uur geleden
Sinner en Alcaraz na finale Cincinnati meteen door naar US Open

NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner en Carlos Alcaraz komen een dag na hun finale in het tennistoernooi van Cincinnati al in actie op de US Open. De beste twee spelers van de wereld treden dinsdag aan in de eerste ronde van het gemengd dubbelspel. Sinner speelt samen met de Tsjechische Katerina Siniakova, Alcaraz is gekoppeld aan de Britse Emma Raducanu.

14 uur geleden
Vingegaard krijgt in Vuelta hulp van Van Baarle en Kelderman

TURIJN (ANP) - Jonas Vingegaard krijgt in de jacht op de Vuelta-zege bij Visma - Lease a Bike de hulp van onder anderen Dylan van Baarle en Wilco Kelderman. De Deense tweevoudig Tourwinnaar wordt verder omringd door de Amerikanen Matteo Jorgenson en oud-winnaar Sepp Kuss, de Belg Victor Campenaerts, de Brit Ben Tulett en de Fransman Axel Zingle.

19 uur geleden
Tennisser Van de Zandschulp naar tweede ronde in Winston-Salem

WINSTON-SALEM (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft de tweede ronde bereikt van het toernooi van Winston-Salem. De Nederlander was in de Amerikaanse stad in drie sets te sterk voor de Australiër Adam Walton: 2-6 7-5 6-3.

1 dag geleden
Zes Nederlandse tennissers in kwalificaties US Open

NEW YORK (ANP) - Aan de kwalificaties voor de US Open die maandag in New York beginnen, nemen zes Nederlandse tennissers deel. Bij de vrouwen kunnen Arianne Hartono en Anouk Koevermans elkaar treffen in de tweede ronde. Hartono moet dan eerst winnen van de Mexicaanse Ana Sofia Sánchez. Koevermans opent haar poging het hoofdschema te halen van het vierde grandslamtoernooi van dit jaar tegen de Australische Olivia Gadecki.

1 dag geleden