Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Bertens strandt in Madrid in tweede ronde

Tennisster Bertens strandt in Madrid in tweede ronde

MADRID (ANP) - Tennisster Kiki Bertens is bij het graveltoernooi van Madrid gestrand in de tweede ronde. De als zevende geplaatste titelverdedigster was niet opgewassen tegen de Russin Veronika Koedermetova, de nummer 28 van de wereld. Bertens verzuimde haar kansen te benutten en verloor na 1 uur en 20 minuten in twee sets: 6-4 6-3.

Bertens speelde één keer eerder tegen Koedermetova. Vorig jaar won de 29-jarige Westlandse bij het toernooi van Sint-Petersburg in de achtste finales simpel van de Russische: 6-1 6-2. Bertens prolongeerde destijds haar titel bij dat evenement.

In de eerste set van het duel in Madrid wist Bertens in de derde game de service van Koedermetova te breken. De nummer 10 van de wereldranglijst kon haar voorsprong echter niet vasthouden. Ze leverde zowel in de achtste game als in de tiende game haar opslag in.

Ook in de tweede set kon Bertens niet profiteren van een snelle break. Ze moest twee servicebeurten op rij aan Koedermetova laten waarna de 24-jarige Russin de winst veiligstelde op haar eerste matchpoint.

Bertens was donderdag aan het toernooi in Madrid begonnen met een zege tegen de 15-jarige Victoria Jiménez Kasintseva uit Andorra: 6-4 6-0. Voor de Nederlandse topspeelster was dat haar eerste overwinning dit jaar op de WTA Tour. Bertens wist twee weken geleden wel te winnen in de Billie Jean King Cup in Den Bosch. Ze kwam echter slechts op een van de twee dagen in actie omdat ze hinder ondervond van een achillespeesblessure.

Bertens schreef in 2019 het toernooi in Madrid op haar naam. Ze versloeg in de finale de Roemeense kopvrouw Simona Halep. Vorig jaar ging het toernooi in de hoofdstad van Spanje niet door in verband met de uitbraak van het coronavirus.

Meer uit Sport

Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

6 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

6 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

8 uur geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

9 uur geleden
Geen Parijs-Roubaix voor wielrenner Evenepoel

BRUSSEL (ANP) - De Belgische wielrenner Remco Evenepoel ziet alsnog af van deelname aan Parijs-Roubaix komende zondag. De olympisch kampioen hield die mogelijkheid open na zijn sterke debuut in de Ronde van Vlaanderen, maar zijn ploeg Red Bull-Bora-hansgrohe bevestigde aan de Belgische sportzender Sporza dat hij zijn eerste optreden in de kasseienklassieker uitstelt.

9 uur geleden
Van de Zandschulp klimt tien plaatsen op wereldranglijst tennis

LONDEN (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp is tien plaatsen gestegen op de wereldranglijst. Hij klom op de laatste ranking van de ATP van de 62e naar de 52e plaats. Dat is nog wel ver verwijderd van zijn hoogste positie ooit; de 22e in augustus 2022.

15 uur geleden
Parijs-Roubaix nog te vroeg voor Vlaanderen-winnares Vollering

OUDENAARDE (ANP) - Parijs-Roubaix komt nog te vroeg voor Demi Vollering, zei de winnares van de Ronde van Vlaanderen zondag na afloop van die wedstrijd. "We hebben voor nu ons plan gemaakt en we houden Roubaix in ons achterhoofd voor een ander jaar."

1 dag geleden