Tennisster Bertens onderuit in Rome na lange coronapauze
ROME (ANP) - Kiki Bertens heeft haar eerste officiële tennispartij in het enkelspel na een coronastop van ruim een half jaar verloren. De 28-jarige Nederlandse was op het graveltoernooi van Rome in de tweede ronde niet opgewassen tegen de Sloveense Polona Hercog, de nummer 50 van de wereldranglijst. De als vijfde geplaatste Bertens, die in de eerste ronde vrij was, ging na 1 uur en 36 minuten in twee sets onderuit: 6-4 6-4.
Bertens speelde twee keer eerder tegen Hercog. Vorig jaar won ze in Peking en in 2012 verloor ze in Dallas door opgave.
Bertens verloor afgelopen dinsdag in Rome in het dubbelspel met Arantxa Rus ook haar eerste duel.
Grillige wedstrijd
Rus haalde donderdag in Rome de derde ronde evenmin in het enkelspel. Ze verloor van de Tsjechische Marketa Vondrousova: 6-3 6-3.
De partij tussen Bertens en Hercog kende een grillig verloop. In de eerste set leverde de nummer 8 van de wereld drie keer op rij haar service in. Bij een stand van 5-0 kwam Bertens eindelijk in de wedstrijd. Ze vocht terug tot 5-4, maar moest daarna toch de set afstaan.
In het tweede deel nam Bertens vlot een voorsprong van 3-0. Daarna ging het op eigen service echter twee keer fout in de vijfde en zevende game, waarna Hercog alsnog de winst kon pakken.
Meer uit Sport
NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen kijkt uit naar het racen in de nacht tijdens de 24 uur van de Nürburgring komend weekend. Voor de viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 is het zijn eerste deelname aan de langeafstandsrace op het Duitse circuit in de Eifel.
5 uur geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft de kwartfinales van het masterstoernooi van Rome bereikt. De als eerste geplaatste Italiaan versloeg in twee sets zijn landgenoot Andrea Pellegrino: 6-2 6-3.
9 uur geledenCATANZARO (ANP) - Wielrenner Wilco Kelderman gaat niet van start in de vierde etappe van de Giro d'Italia. Hij heeft volgens zijn ploeg Visma - Lease a Bike te veel last van de gevolgen van een valpartij in de tweede etappe.
14 uur geledenLOS ANGELES (ANP/RTR) - LeBron James weet niet of hij volgend seizoen nog terugkeert in de NBA. "Ik weet niet wat de toekomst voor mij in petto heeft", zei hij na de nederlaag van LA Lakers tegen Oklahoma City (115-110) in de play-offs.
16 uur geledenHEERENVEEN (ANP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil formeel onderhandelen met Nederland over de organisatie van het schaatstoernooi in schaatsstadion Thialf in Heerenveen. Dat bevestigt NOC*NSF maandagavond aan het ANP. Tot dusver was naast Heerenveen ook Turijn in beeld.
1 dag geledenHEERENVEEN (ANP/AFP) - Het organisatiecomité van de Olympische Winterspelen van 2030 in de Franse Alpen wil "exclusieve gesprekken" aangaan met schaatsstadion Thialf in Heerenveen met het oog op het organiseren van het olympische schaatstoernooi. Dat meldt het Franse persbureau AFP maandag.
1 dag geledenROME (ANP) - Jannik Sinner heeft zonder al te veel moeite de vierde ronde van het tennistoernooi in Rome bereikt. De Italiaanse nummer 1 van de wereld gunde Alexei Popyrin slechts twee games en won in twee sets: 6-2 6-0.
1 dag geleden