Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Tennisster Badosa komt niet met WTA-titel naar Den Bosch

Tennisster Badosa komt niet met WTA-titel naar Den Bosch

CHARLESTON (ANP) - Tennisster Paula Badosa reist niet met een WTA-titel op zak af naar Den Bosch. De Spaanse, vrijdag en zaterdag de tegenstander van Nederland in de Billie Jean King Cup, verloor in Charleston in de kwartfinales nipt van de Zwitserse Belinda Bencic.

De 24-jarige Badosa, de nummer 3 van de wereld, verloor op het graveltoernooi in de Verenigde Staten met 2-6 7-6 (2) 6-4 van de Zwitserse Belinda Bencic, de regerend olympisch kampioene. De partij duurde 2 uur en 47 minuten.

Badosa is over een week de kopvrouw van de Spaanse ploeg. Haar landgenote Garbiñe Muguruza meldde zich af voor de ontmoeting in de Maaspoort. De Nederlandse ploeg wordt aangevoerd door Arantxa Rus.

Bencic neemt het in Charleston bij de laatste vier op tegen de Russin Jekaterina Aleksandrova. De andere halve eindstrijd gaat tussen de Amerikaanse Amanda Anisimova en Ons Jabeur uit Tunesië.

Meer uit Sport

Tennisser Alcaraz naar laatste zestien op gravel van Monaco

MONACO (ANP) - De Spanjaard Carlos Alcaraz (22) staat in de achtste finales van het tennistoernooi de Monte Carlo Masters. De nummer 1 van de wereld won dinsdagmiddag in twee sets van de Argentijn Sebastián Báez: 6-1 6-3. Alcaraz treft nu de Argentijn Tomás Etcheverry.

49 minuten geleden
Sinner eenvoudig naar achtste finales in Monaco

MONACO (ANP) - Jannik Sinner heeft in de tweede ronde van het tennistoernooi van Monaco gewonnen van de Fransman Ugo Humbert. De Italiaanse nummer 2 van de wereld zegevierde eenvoudig in twee sets: 6-3 6-0.

1 uur geleden
Atletiekbond maakt marathon een op zichzelf staand kampioenschap

MONACO (ANP) - De marathon wordt een op zichzelf staand kampioenschap. De discipline maakt in 2027 en 2029 nog onderdeel uit van de wereldkampioenschappen atletiek, maar gaat daarna verder als los onderdeel. Dat meldt de mondiale atletiekbond World Athletics.

3 uur geleden
Hockeyers Kampong winnen Euro Hockey League

DEN BOSCH (ANP) - De hockeyers van Kampong hebben de Euro Hockey League gewonnen. De club uit Utrecht was in de finale ook te sterk voor titelverdediger Gantoise uit België: 3-2.

22 uur geleden
Wielrenner Seixas wint tijdrit in Ronde van Baskenland

BILBAO (ANP) - Paul Seixas heeft de eerste etappe van de Ronde van Baskenland gewonnen. Het Franse wielertalent was de snelste in een tijdrit over 13,8 kilometer met start en aankomst in Bilbao.

22 uur geleden
Hockeysters SCHC verslaan titelverdediger Den Bosch en winnen EHL

DEN BOSCH (ANP) - De hockeysters van SCHC (De Stichtsche) hebben in Den Bosch voor het eerst in het bestaan van de club de Euro Hockey League gewonnen. De ploeg uit Bilthoven verraste in de finale titelverdediger Den Bosch: 1-0.

1 dag geleden
Volleybalsters Sliedrecht voor de achtste keer bekerwinnaar

DEN BOSCH (ANP) - De volleybalsters van Sliedrecht Sport hebben voor de achtste keer in de clubgeschiedenis de nationale beker veroverd. De ploeg versloeg in de sfeervolle Maaspoort van Den Bosch in de finale Apollo 8 in vijf sets: 3-2 (20-25 25-17 20-25 25-20 15-12).

1 dag geleden